NAJTAŃSZE zagraniczne kierunki na WAKACJE 2018. "Bułgaria all inclusive tańsza niż Bałtyk z dojazdem własnym".

| Aktualizacja:

160-170 zł - o tyle będą w tym roku tańsze wakacje, pokazują prognozy. Jaka jest teraz najtańsza oferta na zagraniczny wyjazd? Wcześniej bywało już tak tanio?

wróć do artykułu
  • ~forum miłośników kolei
    (2018-07-04 19:50)
    Chyba jeszcze tylko 500+ i inni frajerzy jeżdżą nad Bałtyk.
  • ~antybiotyk
    (2018-07-04 20:28)
    Bałtyk jest dla koneserów. Średniaki walą na all inclusive myśląc że Pambucka za klapka kubota złapali.
  • ~ciemny elektorat
    (2018-07-04 20:58)
    Bułgaria to bieda z nędzą dla niewymagających. Tanie mięso psy jedzą.
  • ~Sliwka
    (2018-07-04 22:05)
    "Parawaning" i lodowata woda😁 Polecam Bałtyk "dla koneserów"
  • ~North
    (2018-07-05 05:18)
    Bułgaria syf i bieda ,tylko Bałtyk ja w tym roku już drugi raz do Juraty się wybieram
  • ~head
    (2018-07-05 07:58)
    Restauratorzy nad Bałtykiem poszli po rozum do głowy i przestali ryby smażyć a zaczęli piec. Pychota. No i Bałtyk tylko przed sezonem. Taniej i żadnych tlumów.
  • ~dr Hayd
    (2018-07-05 09:04)
    No dobra, a oferta dla normalnej rodziny z dwójką dzieci? Ile wychodzą takie wakacje? Bo ja tu widzę tylko oferty dla singli i bezdzietnych par.
  • ~Marek.
    (2018-07-05 10:08)
    To nadal dość drogo, jedna średnia krajowa dla pary na siedem dni a gdzie jeszcze dzieci a gdzie wycieczki na miejscu? Niestety jeszcze sporo za mało zarabiamy.
  • ~Alina
    (2018-07-05 10:25)
    nam Bałtyk wcale drogo nie wyszedł, mamy dość blisko, noclegi rezerwowaliśmy przez Bookapart, mamy apartament z kuchnią więc nawet nie musimy jeść codziennie na mieście
  • ~Kasiek
    (2018-07-05 11:02)
    to prawda ja byłam w Grecji enterem i wcale ta wycieczka nie wyszła mnie nie wiadomo ile. Bałtyk jest droższy i woda zimna. A tam ja w maju to się normalnie kąpałam. I o jedzenie się człowiek nie martwi bo wszystkiego pod dostatkiem jest
  • ~alik
    (2018-07-05 12:59)
    Tego typu dyskusje niczego nie wnoszą; co lepsze: Tunezja czy Egipt, co tańsze: Morze Czarne czy Bałtyk. CHORE! W Bułgarii można wydać fortunę, w Polsce też, w Bułgarii można globtrotersko, w Polsce też. Wszystko zależy od sposobu podróżowania, miejsc itd. Nie można porównywać zorganizowanych wczasowisk i masówki z biur podróży do indywidualnego wyjazdu, bo to są zupełnie inne relacje, inny sposób organizacji itd. Gdy wyjeżdżam do Bułgarii- kupuję bilet lotniczy i wędruję. To kosztuje mnie 3 razy więcej niż all inclusive z biurem podróży, ale wrażenia i emocje milion razy większe! Jakiekolwiek porównywania są bez sensu.
  • ~Xdsc
    (2018-07-05 18:50)
    Nie ma to jak jechać na urlop do garow
  • ~Mirek
    (2018-07-06 18:03)
    Byłem w Chorwacji 14 dni wszystkie koszty to 5100 zł 3 os.
  • ~zbigniewus12
    (2018-07-17 13:48)
    kto nie ma miedzi to w domu siedzi.Ja tam wolę drogi,bo drogi polski Bałtyk niż jakieś tam Tunezje czy Bułgarie
  • ~Ines
    (2018-07-23 13:44)
    Jak tanie i imprezowe wakacje to tylko z Ultra Party Camp :D Mają mega wycieczki m.in do Chorwacji, za dnia siedzi się na plaży, a wieczorami chodzi się na imprezy nad basenem ;)
  • ~Daniels
    (2018-08-08 12:32)
    Mnie jakoś Bałtyk nie przekonuje. Wolę odpodcząć w jakimś przyjemnym miejscu, więc wybieram się do Zajazdu Biskupin na parę dni. Przynajmniej nie bedzie tłumów.
  • ~DM1
    (2018-08-12 07:55)
    Klaudyna Mordka ....... i wszystko jasne
  • ~Asd
    (2018-08-14 04:12)
    Bałtyk odpada, bo mordują foki. Zero ryb od polskich rybaków.

Może zainteresować Cię też: