• ~pingwin
    (2012-09-22 17:51)
    Niemcy potrafia sie bawic teraz jestem tutaj a mi sie tak marzy Polska...
  • ~fanka Oktoberfestu
    (2012-09-23 10:10)
    Nie wiem dlaczego tak mało dobrych przykładów czerpiemy od Niemców? Nic tylko Ameryka i nikt wiecej. Niemcy są zdecydowanie fajniejsi a przede wszystkim potrafią się bawić właśnie przy piwie. Kto tego nie przeżył to nic nie wie. Przy okazji warto żwrócic uwagę na to, że nic nie robi się w kierunku uczenia języka niemieckiego. Wielka szkoda. Niemcy są okay!
  • ~Bart
    (2012-09-25 14:50)
    Wszystkich miłośników złotego trunku zapraszam na ocenbrowar.pl
    Ponad 1600 piw z całego świata, w tym te mniej znane, regionalne.
    Stwórzmy razem ranking piw.
  • ~ZbyszekD
    (2012-09-23 15:14)
    ,,@ZbyszekD'' jak wcześniej napisałem na świecie jest masę pięknych kobiet. Może Niemki mają lepsze możliwości przebicia się. A ja wolę dziewczyny ,,z ulicy'' niż modelki. Bo te ,,z ulicy'' wyglądają naturalniej niż te odsztyftowawszy modelki - lalki Barbie.
  • ~GZ
    (2012-09-23 13:15)
    Byłem kilka razy na chmielakach w Krasnymstawie i wcale nie było żadnego piwa. Tak mnie to wkurzyło że już więcej tam nie pojadę. Polak to jednak potrafi.
  • ~langra 21
    (2012-09-23 12:32)
    Pyszna zabawa,jest czas pracy,czas żniw,radości...Uczmy sie!
  • ~@ZbyszekD
    (2012-09-23 12:19)
    JEST 4 CZY 5 MODELEK Z NIEMIEC ( KRWI I KOSCI ) CO ZAJMOJA MIESCE W TOP 10 MODELEK SWIATA, TAM NIE MA ANI JEDNEJ POLKI
  • ~ZbyszekD
    (2012-09-23 11:57)
    Na całym świecie bywają piękne dziewczyny, ale czy Niemki są piękne? Byłem kiedyś jeszcze w NRD-owie w ponad 100 tysięcznym mieście 2 tygodnie i pytałem się współtowarzysza pobytu, gdzie te ich dziewczyny, nie ma na czym ,,zawiesić oka". W tamtym roku byłem w Szwabii też jak widziało się niezłą dziewczynę to też słyszało się język obcy. Przecież u nas co krok to ,,laska''
  • ~Wierzacy w Boga i siebie
    (2012-09-24 13:54)
    Z tymi pieknymi kobietami to bylbym ostrozny.wieksza czesc Niemek uroda nie grzeszy i nie maja kompletnie gustu ubieraja sie jak babochlopy.
  • ~@~fanka Oktoberfestu
    (2012-09-23 10:41)
    Masz 100 % racji, amerikanie sami boira od niemcow duzo przykladow i ich bardzo cenia. Niestety w polsce jest chora mentalnosc od kompleksow. Niemieckie dziewczyny sa piekne, maja duzo w top 10 najlepszych modelek swiata, polska nie ma ani jedna.