• ~pingwin
    (2012-09-22 17:51)
    Niemcy potrafia sie bawic teraz jestem tutaj a mi sie tak marzy Polska...
  • ~fanka Oktoberfestu
    (2012-09-23 10:10)
    Nie wiem dlaczego tak mało dobrych przykładów czerpiemy od Niemców? Nic tylko Ameryka i nikt wiecej. Niemcy są zdecydowanie fajniejsi a przede wszystkim potrafią się bawić właśnie przy piwie. Kto tego nie przeżył to nic nie wie. Przy okazji warto żwrócic uwagę na to, że nic nie robi się w kierunku uczenia języka niemieckiego. Wielka szkoda. Niemcy są okay!
  • ~Bart
    (2012-09-25 14:50)
    Wszystkich miłośników złotego trunku zapraszam na ocenbrowar.pl
    Ponad 1600 piw z całego świata, w tym te mniej znane, regionalne.
    Stwórzmy razem ranking piw.
  • ~ZbyszekD
    (2012-09-23 15:14)
    ,,@ZbyszekD'' jak wcześniej napisałem na świecie jest masę pięknych kobiet. Może Niemki mają lepsze możliwości przebicia się. A ja wolę dziewczyny ,,z ulicy'' niż modelki. Bo te ,,z ulicy'' wyglądają naturalniej niż te odsztyftowawszy modelki - lalki Barbie.
  • ~GZ
    (2012-09-23 13:15)
    Byłem kilka razy na chmielakach w Krasnymstawie i wcale nie było żadnego piwa. Tak mnie to wkurzyło że już więcej tam nie pojadę. Polak to jednak potrafi.
  • ~langra 21
    (2012-09-23 12:32)
    Pyszna zabawa,jest czas pracy,czas żniw,radości...Uczmy sie!
  • ~@ZbyszekD
    (2012-09-23 12:19)
    JEST 4 CZY 5 MODELEK Z NIEMIEC ( KRWI I KOSCI ) CO ZAJMOJA MIESCE W TOP 10 MODELEK SWIATA, TAM NIE MA ANI JEDNEJ POLKI
  • ~ZbyszekD
    (2012-09-23 11:57)
    Na całym świecie bywają piękne dziewczyny, ale czy Niemki są piękne? Byłem kiedyś jeszcze w NRD-owie w ponad 100 tysięcznym mieście 2 tygodnie i pytałem się współtowarzysza pobytu, gdzie te ich dziewczyny, nie ma na czym ,,zawiesić oka". W tamtym roku byłem w Szwabii też jak widziało się niezłą dziewczynę to też słyszało się język obcy. Przecież u nas co krok to ,,laska''
  • ~Wierzacy w Boga i siebie
    (2012-09-24 13:54)
    Z tymi pieknymi kobietami to bylbym ostrozny.wieksza czesc Niemek uroda nie grzeszy i nie maja kompletnie gustu ubieraja sie jak babochlopy.
  • ~@~fanka Oktoberfestu
    (2012-09-23 10:41)
    Masz 100 % racji, amerikanie sami boira od niemcow duzo przykladow i ich bardzo cenia. Niestety w polsce jest chora mentalnosc od kompleksow. Niemieckie dziewczyny sa piekne, maja duzo w top 10 najlepszych modelek swiata, polska nie ma ani jedna.
  • ~~luk1407
    (2012-09-23 10:35)
    TY SPEPSZAJ Z TYM BOGIEM
  • ~luk1407
    (2012-09-23 10:18)
    Maryja Panna: świat został odwrócony do góry nogami za sprawą pogaństwa

    Orędzie nr 473 z serii Ostrzeżenie

    Sobota, 23.06.2012, godz. 10:50



    Moje dzieci, wzywam was wszystkich do przyłączenia się do modlitwy za nawrócenie grzeszników i kontynuowanie swoich codziennych modlitw.

    Post pozwoli zbawić wiele dusz i jest wielkim Darem dla Mojego umiłowanego Syna.

    Tak wielu ludzi na świecie odwróciło się od Mojego Syna.

    Jakże boleje On w tym czasie. Kocha ich tak bardzo, a patrzenie na to łamie Mu serce, szczególnie gdy widzi niewierność tych, którzy uznają, że On jest prawdziwym Synem Boga Najwyższego.

    Świat został odwrócony do góry nogami za sprawą pogaństwa. Stało się on miejscem, dezorientacji nienawiści, zamieszania i niepokoju.

    Jest to jak stan piekła i chociaż nie ma nic bardziej przerażającego lub bolesnego, to jednak siła złego została stworzona przez nienawistne, napięte relacje i dotyka wszystkie dzieci Boże.

    Niewielu pozostało nietkniętych przez jad, który jest rozprzestrzeniany w każdym narodzie przez ciemności. Tak wielu ludzi jest zaślepionych przez te ciemności, że nie mają nadziei.

    Wiele osób, które nie zwracają się do Boga i kroczą swoimi ścieżkami, odczuwają z tego powodu wiele smutku.

    Ci, którzy kochają Boga, ale mało uwagi poświęcają Jemu na modlitwie są tak samo bezradni.

    Tylko modlitwa, oddanie i poświęcenie mogą przybliżyć do Boga. Nic innego nie przyniesie wam spokoju.

    Módlcie się, módlcie się, módlcie się za dusze, które czczą fałszywych bogów. One potrzebują w tym czasie dużo modlitwy.

    Módlcie się za kuszonych przez złego, który przysparza cierpienia tym, którzy są pod jego władzą.

    Zostało im niewiele czasu do Spowiedzi, Ostrzeżenia. Kiedy nadejdzie ten dzień będą musieli okazać pokorę, kiedy prawda im się objawi.

    Wielki plan Mojego Syna, aby zbawić wielu ludzi ma się objawić się światu.

    Wielu nie zostanie zbawionych.

    Dlatego na wszystkich Jego ukochanych wyznawcach spoczywa wielka odpowiedzialność, aby modlić się teraz o nawrócenie i zbawienia jak największej liczby dusz.

    Idźcie w pokoju Moje dzieci bez obaw, wiedząc, że mój Syn jest zawsze miłosierny.

    Chce uratować wszystkich, a Spowiedź jest Darem, który On okaże światu.

    Ostrzeżenie jest największym darem dla ludzkości od Jego Śmierci na Krzyżu.

    Cieszcie się z tego, że wiele dusz może być zbawionych i otrzymać Dar Życia Wiecznego, gdyż w przeciwnym razie byłyby dręczone w Piekle na wieki.

    Dziękuję, że odpowiedziałaś na to wołanie z Nieba.

    Twoja ukochana Matka Boża

    Matka Zbawienia
  • ~herbert
    (2012-09-23 09:35)
    Prost!!!
  • ~malkontent
    (2012-09-22 18:47)
    Gdyby T u s k u więcej płacił, pojechałbym ci natychmiast. Konsumował bym
    i konsumował . Jak widać jest co konsumować!. Oni umieją się bawić - my swiętować - miesięcznice.
  • ~Bachus
    (2012-09-23 08:51)
    Pl licho duże kufle ale cycuszki ekstra prima sort.!
  • ~Pan Cerveza
    (2012-09-23 05:47)
    To nie żadne panie w gorsetach tylko piwne sraki gotowe na wszystko tak trzymac zabawa na całego iiii ihahaaa!!!
  • ~Kolach
    (2012-09-23 00:48)
    do SATYR:

    kto chce z taka przepita istota jak ty wogole siedziec? Jak pod mostem
    tanie scieki pijesz to nie udawaj , ze umiesz cos inteligentnego pisac.
    Kobiety psuja tobie smak, no to wiadomo co z ciebie za meskie zero...
    Wiesz wogole co to BAWARIA? Ty mylisz to moze z twoja zagranica
    bo dla ciebe BROWAR prawie tak samo brzmi, to jest dla ciebie zagranica!
    Wiec pij dalej... Prost !
  • ~BEER MONSTER
    (2012-09-23 00:30)
    W STANACH I AUSTRALI KOCHAJA NIEMCY I OKTOBERFEST. A WAS POLACZKI NIKT NIE KOCHA, NAWET WASZA WODKE NIKT NIE KUPUJE TYLKO RUSKA CZY ABSOLUT.
  • ~+++
    (2012-09-23 00:19)
    A wam co do Oktoberfest Polaki?
    Won do domu, za wschodnia granice!
    Macie swoje swieta. Swietujcie ile wlezie, ale WARA wam od niemieckich!
  • ~zgryzliwy
    (2012-09-22 23:32)
    no coz amerykanie ruscy anglicy i moze trochu polacy poprafili im rase przez to pozbyli brzydkich helg.

Może zainteresować Cię też: