• ~Jan
    (2015-03-10 11:17)
    "Smutna prawda "- to bezczelny osioł nie widział Wrocławia w 1945 . Oczernia
    ogromny wysiłek odbudowy Wrocławia.
  • ~Markus
    (2014-05-22 12:43)
    Polskie miasto??? a kto je wybudował ??? to jest miasto okupowane od ponad 60 lat ,a ponad 600 lat było niemieckie i to Oni je zbudowali
  • ~POPLATANIE Z POMIESZANIEM
    (2014-05-11 16:14)
    BRESLAU TO NIEMIECKIE MIASTO, WIEC O JAKIEJ POLSKOSCI SIE TU PISZE?
  • ~kod
    (2016-04-30 05:51)
    Mozna zobaczyc Frasyniuka, a raczej jak sie stoczyl.
  • ~smutna prawda
    (2014-05-22 12:53)
    Breslau i Stettin to jedne z najpiękniejszych miast Europy ...ale przed 1939 rokiem !
    Pod Polską okupacją zostały zniszczone i dalej są w większości zaniedbane. Tylko w niewielkim stopniu udaje się je trochę odświeżyć. To co zostało zburzone w czasie wojny.. dalej jest ...zburzone, albo wygląda jak zaraz po 1945 roku.
  • ~fghfgh
    (2014-05-13 10:21)
    poza Starym Miastem nic nie ma godnego uwagi we Wrocławiu!! Ile to miasto straciło przez wojnę i jakie gmachy i budynki wysadzono o wojnie !!!
  • ~gostom
    (2016-04-29 20:13)
    "Zbudowana po II wojnie światowej z okazji Wystawy Ziem Odzyskanych.." Większych BZDUR jeszcze w życiu nie słyszałem.
  • ~gostom
    (2016-04-29 20:07)
    Prawdziwym Duchem tego miasta jest BRESLAU.
  • ~Malinka
    (2015-12-15 08:48)
    Uważam, że ten ranking jest dobry, ale we Wrocławiu można zobaczyć dużo wiecej! Dzięki wycieczkę, którą otrzymaliśmy na rocznicę z mężem teraz to wiem. Przewodnik z Wratislavia Tour pokazał nam piękne zakątki tego miasta, opowiadał o każdym szczególe z taką pasją, byłam i nadal jestem zachwycona tym miastem! To był najpiękniejszy prezent jaki mogliśmy sobie wymarzyć.
  • ~L
    (2016-04-29 13:23)
    Mozna tez zobaczyc nieruchomosc, ktora przezydent z rada miasta sprzedal za 10 tysiecy zl.