• ~cudprzyrody
    (2014-02-13 17:14)
    ludzie błagam was dokarmiajcie bociany
  • ~oby trafili sie dobrzy ludzie
    (2014-02-13 19:25)
    Ciezki bedzie ich los- OBY do WIOSNY.Pomozcie przetrwac do konca zimy
  • ~Adam
    (2014-02-16 22:46)
    A przepraszam, w Serwisie dla Alergików http://www.alergen.info.pl i na FB/alergen podają od kilku dni, ze będzie średnie i wysokie stężenie pyłków olszy i leszczyny. Uważajcie na ten serwis ma wp.pl , mój alergolog twierdzi, ze nie można zrobi prognozy z dokładnością do powiatu, bo w PL nie ma tylu punktów pomiarowych. Ale widocznie w firmie dostarczającej dane dla wp.pl rozmarzyli się na wiosnę całkiem.
  • ~Adam
    (2014-02-16 22:42)
    To już wiosna. Wiem to po swoim nosie. Już kicham, mam katar i zapalenie spojówek, a to oznacza, że już pyli leszczyna i olsza. Trochę wcześniej niż zwykle i o ponad miesiąc wcześniej niż w 2013 ale alergia mnie dopadła.
    Dziwne tylko, że na wp.pl w serwisie dla alergików podają, ze mało pyłków jest na południowym wschodzie Polski, a u mnie w Warszawie, ze pyłków nie ma. No ale jaki portal takie wiadomości.
  • ~LWICE GEPRDZIE JESTESMY BARDZO CIETE NA SUKI P
    (2015-03-23 15:07)
    BOCIANY JUZ SĄ TO I JEDZE POSLKIE TYLKO SPRUBUJCIE LWICE GEPRDZIE NIEMEICKIE SPROWOKOWAĆ DO KOLEJNEJ BUJKI TO DO PIERDLA PUJDZIECIE SUKI POSLKIE TO OSTRZEZENIE ZWŁASZCZA PRZED WIELKANOCĄ
  • ~LWICE GEPRDZIE Z PAZURAMI MAAMY JUŻ SILĘ I ENR
    (2015-03-23 15:31)
    LWICE GEPRDZIE DRUGIE JABLKO ZA JADAJĄ ZEBY NABRAĆ SIŁ PO GRYPIE !
    SZYBKO WRACAMY PO WITAMINKACH DO ZDROWIA , I LEPIEJ SIĘ CZUJEMY
    TYLKO NIECH NAM JAKAŚ BABA POSLKA WEJDZIE W DRGĘ TO ZOSTNIE STRONCONA
  • ~LWICE POLSKIE POLUNY SĄ ROBNIECI NA MAKSA ZAL
    (2015-03-23 17:25)
    nie PROWOKUJCIE POLUNY POLSKIE BO ZLE SKONCZYCIE !
    RACZEJ LWICE TYGRYSIE NIEBEZPIECZNE RADZĄ SIĘ SWOJA DUPĄ PO HWALIC TLUSTĄ TEZ POLSKĄ SUKOWATĄ NA NAS TO WRAZENIA NIERBI MAAMY W DUPIE POLUNÓW POLSKICH
    JESZCZE ZALEZY KTOZY POLUNI POLSCY SĄ RĄBNIECI
    CI POLSCY NA PEWNO
  • ~geprdzice wracją do wiekszej siły i do ćwiczeń
    (2015-03-23 17:35)
    o kolejną wojnę sie prosicie poluny poslkie ?
    rąbnietę z geprdzicami ?
  • ~geprdzice maamy to gdzieś wolimy pracować
    (2015-03-23 17:51)
    lwice tygrysie się nie chwalą bo jesteśmy ludzmi ?
    maamy w dupie chwalipietów zwłaszcza jeśli chodzi o polaków rąbniętych co nie których
  • ~geprdzice tygrysie co to moze znaczyć poluny
    (2015-03-23 18:38)
    mawiają ze niektóre nsrody poslkie są hore !
    lwice geprdzie się z tą tezą zgadzją się przynajmiej my geprdzice nie jestesmy robniete jak niektózy tamci !
    co znaczy te zdanie poluny polskie ?
    ich kome ałs Dojczland ?
    a drugie zdanie co znaczy
    August Fick Poluny der Deutshen und nicht anzugreifen