• ~mm
    (2014-05-13 21:23)
    Takie trochę wakacje w tłoku, ale powinno się i takich wakacji zakosztować.
  • ~SYLVEK
    (2014-05-13 23:12)
    re.:~Kuba 69' zapomniales dodac z kasa - kup sobie ponton i grzej od Krakowa do Gdanska a policja wodna bedzie ci towarzyszyc TadF ma racje -na jesien od San Francisko caly poludniowy Pacyfik Bora Bora, Fiji.Wellington Sydney -do Singapuru
    zabieram ze soba Ewe Spelni Ci sie) i wiesia 13
  • ~LAS
    (2014-05-14 05:14)
    Polska też posiadała wspaniałego "Batorego", który pływał przez Atlantyk do Ameryki Północnej. Szkoda, że go zlikwidowano, bo amerykańska i kanadyjska polonia chętnie by z niego teraz korzystała.
  • ~gawel
    (2014-05-15 18:36)
    Kiedys zawina Schleswig Holschtein.
  • ~Kuba 69'
    (2014-05-13 17:36)
    Rozrywka dla rentierów, buraków i gawiedzi
  • ~TadF