• ~aleks
    (2016-07-25 21:21)
    polska jest piekna ale narod niedobry ma duzo faszystow. znisszcyl wiele pomnikow bochaterow radzieckich I polskich ktorzy wyzwolili polske od zbrodniarzy hitlerowskich. jesli by nie armia czerwona toby was polakow hitlerowcy wydusili w komarach gazowych. stawiacie teraz pomniki bandytom z ak I nsz ktorzy po wojnie wymordowli kikanascie tysiecy obywateli polskich nawet w tym kobiety I dzieci teraz szukacie wojne z rosja szkoda doprowadzicie do zaglady polski usa nie bedzie walczyc zawas caly was rzad to kupa glupich faszystow przepraszam ze to pisze ale to jest niestety prawd!
  • ~turysta
    (2015-02-13 10:30)
    A gdzie Sudety , Bieszczady i Beskidy?
  • ~wieloszczet
    (2014-09-07 11:05)
    De gustibus... ale ja znam ładniejsze, jeżeli miały wylansować w ministerstwie aparat służbowy to chyba wyłazi smutek i brak identyfikacji z przestrzenią. Jak mawiaja ludzie z Kraju: "chwalić czeba umić"...
  • ~co to jest, parodia
    (2014-09-07 10:12)
    a wierzby z tych profi zdjęć, to w jakich miejscowościach, jak do nich turysta zza miedzy trafi. Zadnej bieriozki we mgle nie pstryknął, eeh.
  • ~turystka
    (2014-09-06 21:10)
    Wpisałam idylla w kudowie i faktycznie cudowne klimaty,piekne niedrogie pokoje,góry,lasy,skały i urocze knajpki.Wszystkim polecam.
  • ~xyz
    (2014-09-06 15:59)
    No i właśnie z tego względu każdego roku urlop spędzam w Polsce - wolę wypoczywać nie mając gwarantowanej słonecznej pogody, a przy okazji pieniądze zarobione w korporacji zachodniej, podczas urlopu wydać w polskich kwaterach.
  • ~niestety
    (2014-09-06 15:45)
    Polska jest piekna ale ludzie sa ku...y!
  • ~@abel
    (2014-09-06 13:22)
    tobie IMBECYLU NIC JUZ NIE POmoze - genetyczne idioctwo jest nieuleczalne!
  • ~Abel
    (2014-09-06 12:49)
    ~winda
    ~Nostradamus

    Idźcie się leczyć do ortopedy,bo na psychiatrę za późno.
  • ~prałkowce
    (2014-09-06 12:20)
    Tak wyglądał mój las sadzony od pokoleń,zabrało państwo,drzewa wycieli za komuny,dziś tam chaszcze rosną,a drewno od pokoleń było zbierane.i hodowane
    e szkoda słów...nikt lasu nie wróci,a na co pusta ziemia po nim.
  • ~zakopiańczyk
    (2014-09-06 11:13)
    Zdjęcia Tatr- tragiczne!!! amatroszczyzna w ścisłym tego słowa znaczeniu. Na portalach internetowych zdjęcia Tatr są rewelacyjne i to właśnie nie zawodowców. Wydać kasę przez MSZ za takie badziewie - kompromitacja.
  • ~walę takich po ryjach.
    (2014-09-06 11:06)
    Na tym portali zawsze debile mają rację łącznie z tobą winda patafianie. Ten Nostradamus to nie jest Ciepła Parówa z III b?
  • ~Drzazga 101
    (2014-09-06 10:49)
    "...fotografie przygotowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych."
    O Matko, trudno mi się przestawić, żeby korę dębu, jakiś kołek na tle ośnieżonego pagórka, czy też trzy trzciny na tle zachodzącego słońca nazwać od razu KRAJOBRAZEM, podobnie jak większość tych zdjęć różnych ZAKĄTKÓW naszej, ukochanej Ojczyzny.
    ALE jak to firmuje MSZ pod wodzą Radkowycza, to wszystko jest możliwe. Ten to zawsze miał różne zadęcia tylko nie wględem tego, za co mu płacą, kuervas.
    Hej !-
  • ~winda
    (2014-09-06 10:36)
    @Nostradamus' ma racje!

    Cieszcie sie POlaczki - bo niedlugo obudzicie sie w ruskich lagrach!
  • ~Nostradamus
    (2014-09-06 09:48)
    Nie dlugo krajobrazy Putina
  • ~Bag