• ~Anna
    (2017-08-22 19:10)
    Ustka najpiękniejsza. :) To zdecydowanie moje ulubione miejsce nad polskim morzem. :) Jeszcze z mężem mamy tam ulubione miejsce noclegowe - Hotel Lubicz. Bardzo ekskluzywny hotel ze swietnym spa. Mają najlepsze masaże na jakich kiedykolwiek byłam i do tego znakomitą restaurację z pysznym jedzeniem. Ich krewetki rozpływają się w ustach!
  • ~Aniela
    (2017-08-18 10:49)
    Mnie bardzo podoba sie nad polskim morzem. Szczególnie miejscem polecanym przez mnie jest Willa Pod Kasztanem Międzyzdroje.
  • ~Sylwia
    (2017-07-25 07:59)
    Moim ulubionym miejscem nad morzem jest Rewa i Willa Bursztynowa. Za tak przyzwoitą cenę warto wybrać się nad polskie morze. A plaża w Rewie jest czysta i zadbana
  • ~Arek
    (2017-07-19 10:11)
    Witam . Polecam Kuźnice na półwyspie helskim . Cisza, spokój 😊piękna plaża nam morzem i zatoką . Co najważniejsze brak dzikich tłumów jakich pełno w nadmorskich kurortach . Idealne miejsce na wypoczynek POLECAM !!!!
  • ~Dr
    (2017-07-15 18:33)
    Co wy. Ja tylko jezdze na GurkiZachodnie zeby *******ć laski homoseksualnym ksiendzom w krszakach.
  • ~gostom
    (2017-07-15 07:43)
    To w większości tereny Niemieckie, które zostały odderwane od Vaterlandu.
  • ~agrawa
    (2017-07-10 10:26)
    Krynica Morska 😘
  • ~azazis
    (2017-07-05 16:17)
    jak zobaczyłem Gdańsk i Sopot to przestałem dalej przeglądać bo to ściema, może inaczej pokażcie mi gorszą plażę niż Gdańsk w Polsce
  • ~Sylwia
    (2017-07-05 12:54)
    Jestem teraz w Ustce i nie mogę narzekać. Piękna plaża, bezpiecznie i dobrą świeżą rybę można zjeść. Zatrzymaliśmy się z rodziną w OW Alicja na Zubrzyckiego. Cicho, spokojnie, czyste pokoje. Mam porównanie z Władysławowem i sto razy bardziej odpowiada mi Ustka.
  • ~z zagranicy
    (2017-07-04 15:27)
    Ustka , miasto bez perspektyw.Plaza owszem.Wczasy owszem , Na krotko przyjechac mozna.Ale byc mieszkancem tego ladnego , ale bez perspektywy dla mlodych ludzi miasta, to porazka.To jest miasto ludzi starych. Rynek sprzedazy mieszkan w Ustce , to kilka mieszkan na krzyz i to za niewyobrazalnie wysokie ceny, Kompletnie nic sie nie buduje , ludzie kilkupokoleniowo ukiszeni w jednym mieszkaniu.Ustka liczebnie kurczy sie na maksa i nikt tu o tym nie mysli.Natomiast dla wczasowiczow niczego w Ustce nie brakuje i krotkotrwale warto tu pobyc i poodpoczywac.,Ustka zaprasza.
  • ~nie dam synowi na imię Jarosław
    (2017-07-04 11:33)
    Wszędzie dobrze nad morzem gdzie nie ma zbyt dużej ilości Januszów i parawanozy strzegącej dostępu do linii brzegowej...
  • ~wika
    (2017-06-28 09:33)
    Ja jadę do Darłówka.
  • ~Nina
    (2017-06-21 07:31)
    Mnie bardzo podoba się Pobierowo. Jest to bardzo znana nadmorska miejscowość, szczególnie za sprawą pięknej plaży i Pokoje Aga ul.Piastowska. Wg mnie warto tutaj spędzić wakacje.
  • ~mielizna
    (2017-06-12 10:29)
    Baltyk to sciek.
  • ~kasia
    (2017-06-01 18:26)
    Zimno i drogo, niestety. Ceny nie odpowiadaja jakosci uslug.
  • ~f
    (2017-05-26 18:27)
    A gdzie Stilo? Tam jest najpiękniej wg mnie.
  • ~szandor
    (2017-04-14 15:09)
    Polskie plaże piękne to prawda, ale wakacje nad Bałtykiem to już inna bajka, drogo, zimna woda, brak sanitariatów, często pogoda kiepska
  • ~Magdalenka
    (2017-03-10 13:56)
    A ja polecam piękne Świnoujście. Najlepsza plaża, dużo atrakcji, wiele knajpek i bliskość do niemieckich miejscowości. Zatrzymuję się w hotelu Cesarskie Ogrody- sprawdzony hotel z dobrymi pokojami, jedzeniem i obsługą. Jeśli nie lubicie tłumów, polecam podróż w maju lub wrześniu!
  • ~mika
    (2016-10-15 17:01)
    Piękna jest plaża w Grzybowie
  • ~hey