• ~Mirek19
    (2018-06-21 18:29)
    Byłem niedawno w hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa i z pewnością mogę polecić to miejsce osobom które mają ochotę na relaks poza miejskim otoczeniem. Dookoła hotelu bajkowe krajobrazy mnóstwo zieleni i śpiew ptaków. Spa bardzo dobrze rozbudowane z jacuzzi wewnętrznym oraz zewnętrznym. Hotel posiada bogatą gamę zabiegów. Duży wybór masaży orientalnych ja zdecydowałem się na Balijski i był to strzał w 10. Warto pochwalić także kuchnie jedzenie smaczne. Jeżeli chodzi o pokoje świeżo i przede wszystkim czysto. Naprawdę polecam
  • ~buc
    (2018-06-18 12:44)
    pojade nad polskie morze, kiedy piwo bedzie zimne jak woda w morzu,a wodaciepla jak piwo ale atmosfera ok
  • ~MIGA
    (2018-06-12 11:07)
    Kołobrzeg czysta szeroka plaża, pięknie
  • ~Noclegowicz
    (2018-06-01 20:48)
    A może do Helu na półwysep? Polecam apartament morski sea hel i noclegi na wysokim poziomie
  • ~Piotr.S
    (2018-05-31 22:53)
    Ustka swietna miejscowosc,piekne plaze i okoliczne lasy z trasami MTB,kwatery dla kazdego cos sie znajdzie,osobiscie chowam sie przed Usteckim gwarem i zimnymi(mimo lata)letnimi wieczorami w Grabnie tuz przed Ustka.
  • ~Renka
    (2018-05-29 20:20)
    Wakacje w Ustce wspominam jeszcze z dzieciństwa, kiedy to mama zabierała mnie i brata na inhalacje późnym latem. Ten sentyment własnie sprawił, że w tym roku zaplanowałam rodzinną majówkę nad polskim morzem. I nie zawiodłam się. Oczywiście nie zdecydowaliśmy się na ten sam co przed laty ośrodek z lekko socjalistycznym zacięciem ;) Wybrałam Grand Lubicz, który oferuje standard pięciu gwiazdek i usługi uzdrowiskowe. Dla mnie spacery wzdłuż plaży, a dla dzieciaków moc atrakcji takich jak baseny, boiska, zjeżdżalnie... Ah! te trzy dni to zdecydowanie za mało!
  • ~Polo
    (2018-05-19 13:21)
    Jezdzimy co roku do Krynicy Morskiej. Calkiem blisko dojechac z poludnia Polski, czysciutkie plaze i mozna znalezc spokojne lokum o niezlym standardzie blisko morza. Nie ma tego zgielku tak jak w Lebie czy Wladyslawowie.
  • ~Justyna
    (2018-05-06 21:42)
    Uważam, że wakacje bez wyjazdu nad morzem można uznać za stracone. Od kilku lat spędzam je w Kołobrzegu, w Aquarius SPA. To hotel wykończony w wysokim standardzie, z basenem i restauracją. Zabiegi przez niego oferowane są naprawdę świetne! Nie widzę potrzeby wyjazdu za granicę, równie udane wakacje można spędzić w Polsce... Są na pewno tańsze i nie trzeba tracić czasu na dojazd.
  • ~Mt
    (2018-05-01 07:34)
    Najlepsza plaża jest w Mikoszewie 👍👍👍👍
  • ~ArturGren
    (2018-04-22 17:45)
    Jak dla mnie tylko SARBINOWO zachpom. i Dom Przy Plaży nasze niedawne odkrycie. Szeroką piaszczystą plaże bez betonowych klocków co więcej plaża jest utrzymywana w znakomitej czystości i sprzątana regularnie.Dodatkowo piękna promenada wzdłuż morza a na niej kafejki,knajpki z widokiem na morze... oczywiście są też stragany jak wszędzie ale nie od morza naszczęscie tylko przy głownej ulicy. Mogę polecić szczególnie sprawdzoną miejscówke Dom Przy Plaży ,z widokiem na morze i spa,wejściem na plaże bezpośrednio z pensjonatu, Czystość , atmosfera, masaże klasa i pyszne jedzenie...no i ten szum morza w pokoju (w dużych kurortach możecie liczyc na szum skuterów i samochodów raczej) Nie rozumiem zachwytów nad wielkimi molochami typu Ustka Kolobrzeg Hel...to wielkie miasta i betonowe ciasne plaże, nie bedę już przytaczać co znaleźlismy w piasku w Rewalu...no ale każdy lubi co innego.
  • ~Grzesiek Kalan
    (2018-04-06 14:05)
    Mi najbardziej podobało się w Dąbkach. Kilkanaście dni spędziłem w domu wczasowym Gród Piastów, który mogę zresztą śmiało każdemu polecić. Wróciłem wypoczęty i pełen energii.
  • ~Andzia
    (2017-11-22 08:58)
    Nam się bardzo podoba w Rewie. To taka niewielka miejscowość nad polskim morzem. Zwykle wybieramy Willę Bursztynową. Pięknie, komfortowo i blisko do morza.
  • ~Anna
    (2017-08-22 19:10)
    Ustka najpiękniejsza. :) To zdecydowanie moje ulubione miejsce nad polskim morzem. :) Jeszcze z mężem mamy tam ulubione miejsce noclegowe - Hotel Lubicz. Bardzo ekskluzywny hotel ze swietnym spa. Mają najlepsze masaże na jakich kiedykolwiek byłam i do tego znakomitą restaurację z pysznym jedzeniem. Ich krewetki rozpływają się w ustach!
  • ~Aniela
    (2017-08-18 10:49)
    Mnie bardzo podoba sie nad polskim morzem. Szczególnie miejscem polecanym przez mnie jest Willa Pod Kasztanem Międzyzdroje.
  • ~Sylwia
    (2017-07-25 07:59)
    Moim ulubionym miejscem nad morzem jest Rewa i Willa Bursztynowa. Za tak przyzwoitą cenę warto wybrać się nad polskie morze. A plaża w Rewie jest czysta i zadbana
  • ~Arek
    (2017-07-19 10:11)
    Witam . Polecam Kuźnice na półwyspie helskim . Cisza, spokój 😊piękna plaża nam morzem i zatoką . Co najważniejsze brak dzikich tłumów jakich pełno w nadmorskich kurortach . Idealne miejsce na wypoczynek POLECAM !!!!
  • ~Dr
    (2017-07-15 18:33)
    Co wy. Ja tylko jezdze na GurkiZachodnie zeby *******ć laski homoseksualnym ksiendzom w krszakach.
  • ~gostom
    (2017-07-15 07:43)
    To w większości tereny Niemieckie, które zostały odderwane od Vaterlandu.
  • ~agrawa
    (2017-07-10 10:26)
    Krynica Morska 😘
  • ~azazis