• ~wika
    (2017-06-28 09:33)
    Ja jadę do Darłówka.
  • ~Nina
    (2017-06-21 07:31)
    Mnie bardzo podoba się Pobierowo. Jest to bardzo znana nadmorska miejscowość, szczególnie za sprawą pięknej plaży i Pokoje Aga ul.Piastowska. Wg mnie warto tutaj spędzić wakacje.
  • ~mielizna
    (2017-06-12 10:29)
    Baltyk to sciek.
  • ~kasia
    (2017-06-01 18:26)
    Zimno i drogo, niestety. Ceny nie odpowiadaja jakosci uslug.
  • ~f
    (2017-05-26 18:27)
    A gdzie Stilo? Tam jest najpiękniej wg mnie.
  • ~szandor
    (2017-04-14 15:09)
    Polskie plaże piękne to prawda, ale wakacje nad Bałtykiem to już inna bajka, drogo, zimna woda, brak sanitariatów, często pogoda kiepska
  • ~Magdalenka
    (2017-03-10 13:56)
    A ja polecam piękne Świnoujście. Najlepsza plaża, dużo atrakcji, wiele knajpek i bliskość do niemieckich miejscowości. Zatrzymuję się w hotelu Cesarskie Ogrody- sprawdzony hotel z dobrymi pokojami, jedzeniem i obsługą. Jeśli nie lubicie tłumów, polecam podróż w maju lub wrześniu!
  • ~mika
    (2016-10-15 17:01)
    Piękna jest plaża w Grzybowie
  • ~hey
    (2016-10-08 18:07)
    najpiękniejsza plaża jest w Dźwirzynie
  • ~Asia
    (2016-09-23 09:03)
    Ja lubię Kołobrzeg, teraz nie to co kiedyś, no Europa po prostu, bezpłatne toalety, dużo imprez plenerowych i innych rozrywek do zorganizowania, nawet tanim kosztem i jest czysto, i bardzo ładnie. Byłam w tym roku z rodziną, szczególnie zauroczyła mnie ścieżka rowerowa wybrzeżem w kierunku wschodnim, przez takie bagna i rozlewiska, mnóstwo dzikich ptaków, ślicznie po prostu. Nie przepadam natomiast za zatoką Gdańską, bo na plaży jest żwir, jak nad jeziorem, a nie taki milusi piaseczek jak nad Bałtykiem.
  • ~Martyna
    (2016-09-23 08:07)
    Karwia- Ostrowo i Pokoje Albatros cisza, spokój, zadbana czysta plaża
  • ~Plaża
    (2016-09-18 17:27)
    Ja byłam w Łebie, brzydko, drogo, ciasnota i nic więcej!
  • ~Uśmiechnięta😀
    (2016-09-16 23:18)
    Darłówek ładnie tam polecam...hotel Apollo jest warto tam poleżeć..zobaczyć statki..Ja będę zawsze pamiętać piękny rok 2015 było super..duźo wspomnień tam zostało....Było minęło już dwa razy tam byłam starczy polecam ludzie bo warto.Ustroń też polecam wodospady regeneracja....najważniejsze w życiu to być szczęśliwym, jeżeli jesteśmy wszystko będzie piękne tak to jest.
  • ~barbara
    (2016-09-16 14:53)
    od wielu lat jeżdżę do Karwi i nie tylko jest tam ładnie, ale każdego roku ładniej
  • ~kazik
    (2016-09-14 09:39)
    nad morzem duzo zlodzeji i chamstwa , ale polskiego chamstwa i to najwazniejasze . wyobraz sobie angielskie chamstwo na polskich plazach. Zgroza. Rzeczywistosc jest taka, ze jest duzo polskiego chamstwa na wielu plazach europejsckich i azjatyckich.
  • ~bolek
    (2016-09-13 14:47)
    polskie plaze dla katolickich polakow!
  • ~Joaśka
    (2016-09-05 08:21)
    Moim zdaniem pięknie jest w Karwi. Byliśmy w tym roku po raz pierwszy w tej miejscowości i nawet znaleźliśmy tani nocleg Pokoje Albatros. Zadbana plaża, piękna promenada :)
  • ~ewa koby
    (2016-09-04 12:56)
    brawo krzysztof pieczynski pelny podziw ewa koby jestem za zniesieniem konkordatu wogole w 21 wieku swiatynie religii to muzea kazdy jest wcieleniem boga stworzonym na jego podobienstwo posrednikom manipulacji i wojny dziekujemy ewa koby
  • ~ani
    (2016-08-22 10:28)
    Ja kocham Rowy. Nad polskim Bałtykiem jest tanio, dobre jedzenie, w lecie sie opłaca tam jechać. W Rowy jest też plaża dla psów i fajne lasy do spacerów. A dla dzieci bardzo dużo atrakcji, wszystko w niskich cenach porównując z innymi krajami, nikt sie nudzić nie musi - nawet bez słońca.
  • ~Kasia
    (2016-08-17 00:50)
    Pięknie jest w Rewie. My nocowaliśmy tam za grosze w pięknej Willi Bursztynowej :)

Może zainteresować Cię też: