• ~Sylwia
    (2017-07-05 12:54)
    Jestem teraz w Ustce i nie mogę narzekać. Piękna plaża, bezpiecznie i dobrą świeżą rybę można zjeść. Zatrzymaliśmy się z rodziną w OW Alicja na Zubrzyckiego. Cicho, spokojnie, czyste pokoje. Mam porównanie z Władysławowem i sto razy bardziej odpowiada mi Ustka.
  • ~z zagranicy
    (2017-07-04 15:27)
    Ustka , miasto bez perspektyw.Plaza owszem.Wczasy owszem , Na krotko przyjechac mozna.Ale byc mieszkancem tego ladnego , ale bez perspektywy dla mlodych ludzi miasta, to porazka.To jest miasto ludzi starych. Rynek sprzedazy mieszkan w Ustce , to kilka mieszkan na krzyz i to za niewyobrazalnie wysokie ceny, Kompletnie nic sie nie buduje , ludzie kilkupokoleniowo ukiszeni w jednym mieszkaniu.Ustka liczebnie kurczy sie na maksa i nikt tu o tym nie mysli.Natomiast dla wczasowiczow niczego w Ustce nie brakuje i krotkotrwale warto tu pobyc i poodpoczywac.,Ustka zaprasza.
  • ~nie dam synowi na imię Jarosław
    (2017-07-04 11:33)
    Wszędzie dobrze nad morzem gdzie nie ma zbyt dużej ilości Januszów i parawanozy strzegącej dostępu do linii brzegowej...
  • ~wika
    (2017-06-28 09:33)
    Ja jadę do Darłówka.
  • ~Nina
    (2017-06-21 07:31)
    Mnie bardzo podoba się Pobierowo. Jest to bardzo znana nadmorska miejscowość, szczególnie za sprawą pięknej plaży i Pokoje Aga ul.Piastowska. Wg mnie warto tutaj spędzić wakacje.
  • ~mielizna
    (2017-06-12 10:29)
    Baltyk to sciek.
  • ~kasia
    (2017-06-01 18:26)
    Zimno i drogo, niestety. Ceny nie odpowiadaja jakosci uslug.
  • ~f
    (2017-05-26 18:27)
    A gdzie Stilo? Tam jest najpiękniej wg mnie.
  • ~szandor
    (2017-04-14 15:09)
    Polskie plaże piękne to prawda, ale wakacje nad Bałtykiem to już inna bajka, drogo, zimna woda, brak sanitariatów, często pogoda kiepska
  • ~Magdalenka
    (2017-03-10 13:56)
    A ja polecam piękne Świnoujście. Najlepsza plaża, dużo atrakcji, wiele knajpek i bliskość do niemieckich miejscowości. Zatrzymuję się w hotelu Cesarskie Ogrody- sprawdzony hotel z dobrymi pokojami, jedzeniem i obsługą. Jeśli nie lubicie tłumów, polecam podróż w maju lub wrześniu!
  • ~mika
    (2016-10-15 17:01)
    Piękna jest plaża w Grzybowie
  • ~hey
    (2016-10-08 18:07)
    najpiękniejsza plaża jest w Dźwirzynie
  • ~Asia
    (2016-09-23 09:03)
    Ja lubię Kołobrzeg, teraz nie to co kiedyś, no Europa po prostu, bezpłatne toalety, dużo imprez plenerowych i innych rozrywek do zorganizowania, nawet tanim kosztem i jest czysto, i bardzo ładnie. Byłam w tym roku z rodziną, szczególnie zauroczyła mnie ścieżka rowerowa wybrzeżem w kierunku wschodnim, przez takie bagna i rozlewiska, mnóstwo dzikich ptaków, ślicznie po prostu. Nie przepadam natomiast za zatoką Gdańską, bo na plaży jest żwir, jak nad jeziorem, a nie taki milusi piaseczek jak nad Bałtykiem.
  • ~Martyna
    (2016-09-23 08:07)
    Karwia- Ostrowo i Pokoje Albatros cisza, spokój, zadbana czysta plaża
  • ~Plaża
    (2016-09-18 17:27)
    Ja byłam w Łebie, brzydko, drogo, ciasnota i nic więcej!
  • ~Uśmiechnięta😀
    (2016-09-16 23:18)
    Darłówek ładnie tam polecam...hotel Apollo jest warto tam poleżeć..zobaczyć statki..Ja będę zawsze pamiętać piękny rok 2015 było super..duźo wspomnień tam zostało....Było minęło już dwa razy tam byłam starczy polecam ludzie bo warto.Ustroń też polecam wodospady regeneracja....najważniejsze w życiu to być szczęśliwym, jeżeli jesteśmy wszystko będzie piękne tak to jest.
  • ~barbara
    (2016-09-16 14:53)
    od wielu lat jeżdżę do Karwi i nie tylko jest tam ładnie, ale każdego roku ładniej
  • ~kazik
    (2016-09-14 09:39)
    nad morzem duzo zlodzeji i chamstwa , ale polskiego chamstwa i to najwazniejasze . wyobraz sobie angielskie chamstwo na polskich plazach. Zgroza. Rzeczywistosc jest taka, ze jest duzo polskiego chamstwa na wielu plazach europejsckich i azjatyckich.
  • ~bolek
    (2016-09-13 14:47)
    polskie plaze dla katolickich polakow!
  • ~Joaśka
    (2016-09-05 08:21)
    Moim zdaniem pięknie jest w Karwi. Byliśmy w tym roku po raz pierwszy w tej miejscowości i nawet znaleźliśmy tani nocleg Pokoje Albatros. Zadbana plaża, piękna promenada :)

Może zainteresować Cię też: