• ~gragra
    (2015-07-31 15:18)
    Dokąd jechać nie "gdzie", proszę
  • ~up&down
    (2015-07-31 17:38)
    To jeszcze nie sprzedane ? Niemożliwe. Wiadomo, państwowa, publiczna plaża jest nieefektywna, nie przynosi zysków !
    Tam pod śmietnikiem z braku środków dogorywa jakiś kapitalista a powinien za opłaty z korzystania z piasku mieć pałac, samochodową stajnię, jachty, samoloty !
    Styropianowi bohaterzy ! Co jest ? Zagubił się wam instynkt grabieżcy i sprzedawczyka ?!
  • ~pele
    (2015-08-01 02:42)
    A Dziwnow
  • ~gg
    (2015-08-01 06:48)
    hehhe,Błękitna Flaga...jakaś krajowa wersja tego odznaczenia :) Nie pajacujcie.
  • ~Ala
    (2015-12-03 13:42)
    Pojechałam do Darłowa do Lidii z mężem i teściami na weekend, chcieliśmy się lepiej poznac, pobyt troche w Spa. Uważam, ze plaża w Darłowie to czysta i piękna plaża, do której jeszcze z pewnością wrócę. W Hotelu super opieka w Spa – takich zabiegów nie miałam jeszcze a byłam już kilka razy w różnych Spa. Szczególnie fajne były roznego typu masaze czekolada itp. Ladny duzy kompleks basenowy i pieknie pachnące laznie parowe. Darlowo jest o tyle super miejscem, ze niedaleko mieszcza się piekne kościoły – Mariacki i św. Jerzego., a także zamek książąt pomorskich. Bardzo ładnie zachowane miejsca łącznie z latarnią w Darłowe. Mam sentyment, bo jeździłam tu dwukrotnie na wakacje jak bylam dzieckiem;)
  • ~Jana
    (2016-01-14 00:55)
    Wyroznienie dla ustki mnie mocno dziwi. W minione lato na plazy wschodniej trwaly prace budowlane i czesc byla zamknieta, byl straszny halas przeszkadzajacy w wypoczynku. Czesc plazy wschodniej oddalona od miasta nie ma zadnej podstawowej infrastruktury jak toalety czy pawilony z napojami. Miejscami jest brudno, nie mowiac o przyleglym lesie... Moze ojcowie i matki miasta mogliby cos z tym zrobic przed kolejnym sezonem. Absolutny Brak infrastruktury na plazy zachodniej.
  • ~Wczasowicz
    (2016-01-18 18:51)
    Jeżeli ktoś ceni spokój, z dała od zgiełku, lubi jeździć rowerem, spacerować po lesie to polecam Sztutowo. Do płazy ok 2 km, ale mając rower trasę pokona się szybko, można iść piechotą przez piękny las, po drodze zbierając jagody czy grzyby. Kursują też meleksy, tak że z dostaniem się na plażę nie ma problemu. Płaza w Sztutowie przepiękna, szeroka, otoczona pięknym lasem. Blisko do Gdańska, Malborka, Krynicy Morskiej. Od lat jeżdzę tam - ul. Szkolna 27, Sztutowo, tel. 697 917 976. Ceny ok. 40 zł za osobę.
  • ~Interesant
    (2016-01-26 13:04)
    Ja tam jeżdżę do Rewala. Czysto, spokojnie - idealne miasteczko na wypoczynek. W zeszłym roku nocowałem w Alfa Tour, kiedyś jedną nockę spałem w Residence chyba, ale trochę nie na moje progi... trochę droga sprawa
  • ~gosc
    (2016-05-06 22:42)
    Piekna nasza Polska cala,tylko za duzo w niej zlodzieii i karjerowiczow.
  • ~Gosc
    (2016-05-14 01:22)
    Polska to najpiękniejsza ZIEMIA na świecie i zdrowy klimat.
  • ~Alicja
    (2016-05-16 23:01)
    Jastrzębia Góra! Piękna miejscowość! Widoki z klifu zapierające dech! A jeśli nocleg to Willa Arletta - najlepsze miejsce dla rodzin z dziećmi, szukaliśmy czegoś co nie będzie hotelem(ze względu na cenę oczywiście), a tutaj miłe zaskoczenie takim standardem. Co prawda do morza kawałek, ale za to okolica cicha i spokojna, śpiew ptaków i cudowne zachody słońca. Nie ma to jak Polskie morze
  • ~norbi18
    (2016-05-30 11:38)
    cholera !!!!!!! czy w tym rankingu nie ma miejsca dla ulubionego ( czytaj ukochanego ) HELU z piekna plażą kinem Neptun i oczywiście myślę już byłym ośrodkiem SNDW HEL .... nie wspomonając o dzikach buszujących tam i tu i katamaranie OPAL .... pozdrawiam wszystkich którzy pamietają taki nie komercyjny HEL.....
  • ~ula
    (2016-06-02 15:31)
    A ja jeżdżę do Ustki, tam jest piękna plaża. Ostatnio odkryłam hotel Grand Lubicz i się w nim zakochałam. Cudowne miejsce, miła obsługa, pełen relaks. Jak nie ma pogody to mam basen i spa. Nigdy tam się ejszcze nie nudziłam
  • ~Ellen
    (2016-06-20 10:23)
    Ustka Kołobrzeg Jastarnia Władysławowo tu jest najpiękniej jako emeryci lubiący spokój jeździmy w czerwcu i wrześniu jest rewelacyjnie a zimą na sylwestra też jest świetnie 👌
  • ~Ilona
    (2016-06-27 02:14)
    Dziwnówek jest ciekawym miejscem.
  • ~dariamikus
    (2016-06-29 11:55)
    Dołączam do listy Rowy k/Ustki. Jestem zauroczona za każdym razem jak tam jestem. Jeżdżę odpoczywać do Kormorana, potrzebuję relaksu w spa, stąd mój wybór. Zawsze wracam mega wypoczęta!
  • ~goja
    (2016-07-03 12:00)
    Leba
  • ~Ziutka W.
    (2016-07-16 00:31)
    Mojm zdaniem najpiękniej jest w Sianożętach - polecam Ośrodek Wczasowy Neptun, bliziutko do plaży - 50m z Ośrodka na plaże
  • ~Dr J.E.Baka
    (2016-07-18 23:40)
    Jak można było pominąć słynną plażę dla pederastów w Gdańsku Stogach? Pan prezes tam jeżdzi na *******nie w lasku na wydmach.
  • ~Dzesika z Suwalskiego
    (2016-07-18 23:59)
    To chyba taka z kapelusza lista. Plaża w Gdyni? Brak Dębek, Białogóry, czy poczciwych Chałup?

Może zainteresować Cię też: