• ~gosc
    (2016-05-06 22:42)
    Piekna nasza Polska cala,tylko za duzo w niej zlodzieii i karjerowiczow.
  • ~pele
    (2015-08-01 02:42)
    A Dziwnow
  • ~Ala
    (2015-12-03 13:42)
    Pojechałam do Darłowa do Lidii z mężem i teściami na weekend, chcieliśmy się lepiej poznac, pobyt troche w Spa. Uważam, ze plaża w Darłowie to czysta i piękna plaża, do której jeszcze z pewnością wrócę. W Hotelu super opieka w Spa – takich zabiegów nie miałam jeszcze a byłam już kilka razy w różnych Spa. Szczególnie fajne były roznego typu masaze czekolada itp. Ladny duzy kompleks basenowy i pieknie pachnące laznie parowe. Darlowo jest o tyle super miejscem, ze niedaleko mieszcza się piekne kościoły – Mariacki i św. Jerzego., a także zamek książąt pomorskich. Bardzo ładnie zachowane miejsca łącznie z latarnią w Darłowe. Mam sentyment, bo jeździłam tu dwukrotnie na wakacje jak bylam dzieckiem;)
  • ~gragra
    (2015-07-31 15:18)
    Dokąd jechać nie "gdzie", proszę
  • ~Gosc
    (2016-05-14 01:22)
    Polska to najpiękniejsza ZIEMIA na świecie i zdrowy klimat.
  • ~Interesant
    (2016-01-26 13:04)
    Ja tam jeżdżę do Rewala. Czysto, spokojnie - idealne miasteczko na wypoczynek. W zeszłym roku nocowałem w Alfa Tour, kiedyś jedną nockę spałem w Residence chyba, ale trochę nie na moje progi... trochę droga sprawa
  • ~Jana
    (2016-01-14 00:55)
    Wyroznienie dla ustki mnie mocno dziwi. W minione lato na plazy wschodniej trwaly prace budowlane i czesc byla zamknieta, byl straszny halas przeszkadzajacy w wypoczynku. Czesc plazy wschodniej oddalona od miasta nie ma zadnej podstawowej infrastruktury jak toalety czy pawilony z napojami. Miejscami jest brudno, nie mowiac o przyleglym lesie... Moze ojcowie i matki miasta mogliby cos z tym zrobic przed kolejnym sezonem. Absolutny Brak infrastruktury na plazy zachodniej.
  • ~Wczasowicz
    (2016-01-18 18:51)
    Jeżeli ktoś ceni spokój, z dała od zgiełku, lubi jeździć rowerem, spacerować po lesie to polecam Sztutowo. Do płazy ok 2 km, ale mając rower trasę pokona się szybko, można iść piechotą przez piękny las, po drodze zbierając jagody czy grzyby. Kursują też meleksy, tak że z dostaniem się na plażę nie ma problemu. Płaza w Sztutowie przepiękna, szeroka, otoczona pięknym lasem. Blisko do Gdańska, Malborka, Krynicy Morskiej. Od lat jeżdzę tam - ul. Szkolna 27, Sztutowo, tel. 697 917 976. Ceny ok. 40 zł za osobę.
  • ~norbi18
    (2016-05-30 11:38)
    cholera !!!!!!! czy w tym rankingu nie ma miejsca dla ulubionego ( czytaj ukochanego ) HELU z piekna plażą kinem Neptun i oczywiście myślę już byłym ośrodkiem SNDW HEL .... nie wspomonając o dzikach buszujących tam i tu i katamaranie OPAL .... pozdrawiam wszystkich którzy pamietają taki nie komercyjny HEL.....
  • ~ani
    (2016-08-22 10:28)
    Ja kocham Rowy. Nad polskim Bałtykiem jest tanio, dobre jedzenie, w lecie sie opłaca tam jechać. W Rowy jest też plaża dla psów i fajne lasy do spacerów. A dla dzieci bardzo dużo atrakcji, wszystko w niskich cenach porównując z innymi krajami, nikt sie nudzić nie musi - nawet bez słońca.
  • ~up&down
    (2015-07-31 17:38)
    To jeszcze nie sprzedane ? Niemożliwe. Wiadomo, państwowa, publiczna plaża jest nieefektywna, nie przynosi zysków !
    Tam pod śmietnikiem z braku środków dogorywa jakiś kapitalista a powinien za opłaty z korzystania z piasku mieć pałac, samochodową stajnię, jachty, samoloty !
    Styropianowi bohaterzy ! Co jest ? Zagubił się wam instynkt grabieżcy i sprzedawczyka ?!
  • ~opinia x
    (2016-07-26 10:01)
    A ja lubie morze Adriatyckie i Chorwacje....(bez urazy!)
  • ~dariamikus
    (2016-06-29 11:55)
    Dołączam do listy Rowy k/Ustki. Jestem zauroczona za każdym razem jak tam jestem. Jeżdżę odpoczywać do Kormorana, potrzebuję relaksu w spa, stąd mój wybór. Zawsze wracam mega wypoczęta!
  • ~kazik
    (2016-09-14 09:39)
    nad morzem duzo zlodzeji i chamstwa , ale polskiego chamstwa i to najwazniejasze . wyobraz sobie angielskie chamstwo na polskich plazach. Zgroza. Rzeczywistosc jest taka, ze jest duzo polskiego chamstwa na wielu plazach europejsckich i azjatyckich.
  • ~Alicja
    (2016-05-16 23:01)
    Jastrzębia Góra! Piękna miejscowość! Widoki z klifu zapierające dech! A jeśli nocleg to Willa Arletta - najlepsze miejsce dla rodzin z dziećmi, szukaliśmy czegoś co nie będzie hotelem(ze względu na cenę oczywiście), a tutaj miłe zaskoczenie takim standardem. Co prawda do morza kawałek, ale za to okolica cicha i spokojna, śpiew ptaków i cudowne zachody słońca. Nie ma to jak Polskie morze
  • ~Kasia
    (2016-08-17 00:50)
    Pięknie jest w Rewie. My nocowaliśmy tam za grosze w pięknej Willi Bursztynowej :)
  • ~Iwanka
    (2016-08-16 14:35)
    Moja ukochana Ustka znowu w rankingu! Należy się jej jak najbardziej to wyróżnienie! Na wakacje nad polskie morze jeździłam do Ustki jako dziecko i teraz tam też zabieram moje dzieci. Wszystko się zgadza - piękna plaża, dobra infrastrutura przymorska, świetne miejsce noclegowe - Hotel Jantar, którego nie zdradzamy od kilku lat, ze względu na przepyszne jedzenie i animacje dla dzieci. Ustko, już tęsknie za Tobą!!!
  • ~mielizna
    (2017-06-12 10:29)
    Baltyk to sciek.
  • ~barbara
    (2016-09-16 14:53)
    od wielu lat jeżdżę do Karwi i nie tylko jest tam ładnie, ale każdego roku ładniej
  • ~Uśmiechnięta😀
    (2016-09-16 23:18)
    Darłówek ładnie tam polecam...hotel Apollo jest warto tam poleżeć..zobaczyć statki..Ja będę zawsze pamiętać piękny rok 2015 było super..duźo wspomnień tam zostało....Było minęło już dwa razy tam byłam starczy polecam ludzie bo warto.Ustroń też polecam wodospady regeneracja....najważniejsze w życiu to być szczęśliwym, jeżeli jesteśmy wszystko będzie piękne tak to jest.

Może zainteresować Cię też: