• ~gosc
    (2016-05-06 22:42)
    Piekna nasza Polska cala,tylko za duzo w niej zlodzieii i karjerowiczow.
  • ~pele
    (2015-08-01 02:42)
    A Dziwnow
  • ~Ala
    (2015-12-03 13:42)
    Pojechałam do Darłowa do Lidii z mężem i teściami na weekend, chcieliśmy się lepiej poznac, pobyt troche w Spa. Uważam, ze plaża w Darłowie to czysta i piękna plaża, do której jeszcze z pewnością wrócę. W Hotelu super opieka w Spa – takich zabiegów nie miałam jeszcze a byłam już kilka razy w różnych Spa. Szczególnie fajne były roznego typu masaze czekolada itp. Ladny duzy kompleks basenowy i pieknie pachnące laznie parowe. Darlowo jest o tyle super miejscem, ze niedaleko mieszcza się piekne kościoły – Mariacki i św. Jerzego., a także zamek książąt pomorskich. Bardzo ładnie zachowane miejsca łącznie z latarnią w Darłowe. Mam sentyment, bo jeździłam tu dwukrotnie na wakacje jak bylam dzieckiem;)
  • ~gragra
    (2015-07-31 15:18)
    Dokąd jechać nie "gdzie", proszę
  • ~Gosc
    (2016-05-14 01:22)
    Polska to najpiękniejsza ZIEMIA na świecie i zdrowy klimat.
  • ~Interesant
    (2016-01-26 13:04)
    Ja tam jeżdżę do Rewala. Czysto, spokojnie - idealne miasteczko na wypoczynek. W zeszłym roku nocowałem w Alfa Tour, kiedyś jedną nockę spałem w Residence chyba, ale trochę nie na moje progi... trochę droga sprawa
  • ~Jana
    (2016-01-14 00:55)
    Wyroznienie dla ustki mnie mocno dziwi. W minione lato na plazy wschodniej trwaly prace budowlane i czesc byla zamknieta, byl straszny halas przeszkadzajacy w wypoczynku. Czesc plazy wschodniej oddalona od miasta nie ma zadnej podstawowej infrastruktury jak toalety czy pawilony z napojami. Miejscami jest brudno, nie mowiac o przyleglym lesie... Moze ojcowie i matki miasta mogliby cos z tym zrobic przed kolejnym sezonem. Absolutny Brak infrastruktury na plazy zachodniej.
  • ~Wczasowicz
    (2016-01-18 18:51)
    Jeżeli ktoś ceni spokój, z dała od zgiełku, lubi jeździć rowerem, spacerować po lesie to polecam Sztutowo. Do płazy ok 2 km, ale mając rower trasę pokona się szybko, można iść piechotą przez piękny las, po drodze zbierając jagody czy grzyby. Kursują też meleksy, tak że z dostaniem się na plażę nie ma problemu. Płaza w Sztutowie przepiękna, szeroka, otoczona pięknym lasem. Blisko do Gdańska, Malborka, Krynicy Morskiej. Od lat jeżdzę tam - ul. Szkolna 27, Sztutowo, tel. 697 917 976. Ceny ok. 40 zł za osobę.
  • ~norbi18
    (2016-05-30 11:38)
    cholera !!!!!!! czy w tym rankingu nie ma miejsca dla ulubionego ( czytaj ukochanego ) HELU z piekna plażą kinem Neptun i oczywiście myślę już byłym ośrodkiem SNDW HEL .... nie wspomonając o dzikach buszujących tam i tu i katamaranie OPAL .... pozdrawiam wszystkich którzy pamietają taki nie komercyjny HEL.....
  • ~ani
    (2016-08-22 10:28)
    Ja kocham Rowy. Nad polskim Bałtykiem jest tanio, dobre jedzenie, w lecie sie opłaca tam jechać. W Rowy jest też plaża dla psów i fajne lasy do spacerów. A dla dzieci bardzo dużo atrakcji, wszystko w niskich cenach porównując z innymi krajami, nikt sie nudzić nie musi - nawet bez słońca.