• ~Bo tak
    (2011-07-02 12:52)
    W Polsce niektóre "autostrady" nie mają długości 42km, a w Chinach takie mosty budują.
  • ~Kmicic
    (2011-07-01 16:27)
    u Nas to by cos takiego ze 40 lat budowano...
  • ~Pasikonik
    (2011-07-01 18:53)
    albo 2 lata ale za Piskorskiego koszt x10
  • ~leon
    (2011-07-03 09:21)
    42 km w 4 lata. Chińczycy mają szczęście, że do tej roboty nie nie wynajęli firmy "MOSTY", która buduje kładkę nad trasą łazienkowską w Warszawie, Kładka ma długości około 50 m a budowa trwa od listopada 2010 r. i końca nie widać. Może warto zaangażować chińczyków do zakończenia tych prac, bo widać nasi są na to za głupi !!! Przy okazji - już czas zmienić obecną " prezydencję" w Warszawie, inaczej miasto to czeka klęska komunikacyjna i cywilizacyjna.
  • ~Zbyszek:)
    (2011-07-03 14:55)
    A mój komentarz usunięto:(
    Dziękuję...
  • ~WANKA
    (2011-07-05 23:13)
    Polsa zandza same debile z SLD I PO.
  • ~realista
    (2011-07-09 11:16)
    Śmiać mi się chce jak czytam pierdoły jakie co niektórzy z was wypisują jakoby w Chinach było niewolnictwo, ludzi zabijali prawie dla sportu, a cały kraj to jeden wielki totalitarny reżim ... :) Od razu widać, że swoją pustą wiedzę czerpiecie tylko z polskich mediów. PROPONUJĘ NAJPIERW SIĘ TAM WYBRAĆ A PÓŹNIEJ KOMENTOWAĆ. Chiny są krajem który w ciągu 10 lat rozwinął się bardziej niż Polska przez 1000 lat, każdy kto tam był potwierdzi. Co do rzekomego totalitaryzmu i zabijania ludzi to w Polsce możesz szybciej iść do więzienia jak coś napiszesz lub powiesz publicznie na Tuska czy Komorowskiego niż tam na partię. Jeśli chodzi o płacę to ludzie tam za jedną wypłatę mogą kupić dużo więcej niż w takiej biednej Polsce. Śmiejecie się z innych ale uchodzicie za biedaków i żebraków tak samo jak rumuni czy marokańczycy. Nabijacie się z innych podczas gdy sami jesteście pośmiewiskiem dla każdego kto choćby słyszał o waszym kraju. Nawet ruscy się z was śmieją, że o Europie Zachodniej nie wspomnę.
  • ~StJ
    (2011-07-06 21:13)
    Póki co autorem i budowniczym najdłuższego przęsła Świata jest nasz rodak Rudolf Modjeski!! Przęsło ma 1857 metrówi nikomu od 1907 roku nie udało się dotąd pobić tego rekordu!!
  • ~pbspbs
    (2011-07-08 10:37)
    Chinczycy pokazuja bylym komuchom, ze mozna stworzyc panstwo totalitarne, gdzie pelno jest nowinek technicznych a ludzie nie chodza glodni. Byle komuchy to zauwazyli i sa na dobrej drodze aby cos podobnego zbudowac w Polsce.
  • ~mangusta Gdynia
    (2011-07-08 15:33)
    NIE POTRZEBOWALI GRUBEJ KRESKI !! TYLKO UWOLNIENIA POTENCJAŁU LUDZKIEGO!!! PRZY AUTOSTRADZIE A2 CHIŃCZYKÓW ZAŁATWILI UBECCY PODWYKONAWCY!!