• ~PItero
    2011-11-13 12:46
    Mazurom to daleko srać:) Smiechu warte! Tylko głupi POwcy mogli mieć nadzieję!
  • ~halszka
    2011-11-13 13:00
    I bardzo dobrze,że nie wygrały Mazury.i tak już jesteśmy prawie skansenem,bez dróg,pracy,zaśmiecony i najbiedniejszy rejon kraju,z płacą niewiele wyższą od najniższej krajowej.Warszawiakom ,którzy wykupili już prawie każdy skrawek nad naszymi jeziorami,byłoby w to graj,ale nie dla nas.
  • ~kalina
    2011-11-13 11:06
    Polskie Bieszczady mogły wyeliminować skutecznie aż trójkę z tych 7 cudów świata. Czy ktoś je zgłaszał? Miały szansę wygrac z gorami stolowymi. Amazonka jest banalna. Nie dorównuje Sanowi na odcinku bieszczadzkim. W ogóle Amazonka owszem moze brylować w kategorii kolosów przyrodniczych. Nic ponad to. Zresztą z Amazonką powinny wygrać tez Mazury. A tak w ogole to na jakim miejscu znalazły się Mazury?
  • ~10danek
    2011-11-13 10:41
    Do Zgredek:

    nie opowiadaj glupot. Czasy gdy w RPA bialym zylo sie lepiej niz czarnym minely w zapomnienie. A jezeli jest jeszcze rasizm to czarnych przeciwko bialym. Bylem, widzialem, przezylem na wlasnej skorze. Wyjasnij jeszcze tylko skad wiesz ze ten wybor i te zdjecia to dzielo niemieckich dziennikarzy... zalosne polaczkowanie.
  • ~ZbyszekD
    2011-11-13 10:26
    Zgredek w RPA od kilkunastu lat rządzą rdzenni mieszkańcy - czasem psychiatra pomaga.
  • ~Zgredek
    2011-11-13 13:17
    Cieszy mnie obrona RPA, że tam już rządzą rdzenni mieszkańcy, podobnie jak obrona obecnych Niemców, którzy, mam nadzieję, wyrośli z faszyzmu. A jednak młodzi anarchiści z Niemiec dali się sprowokować i przybyli do RP. No chyba, że są z byłego DDR - to by wiele tłumaczyło. A tak a propo"s formy zwracania uwagi na czyjąś niewiedzę, uprzejmie proszę o niewysłanie mnie do psychiatry. To, że głównie w kraju siedzę, bo nie stać mnie na wojaże i mam swoje lata i czegoś nie wiem, to nie powód aby mi ubliżać. Pozdrowienia dla wszystkich. Dla bywałych świecie i przemądrzałych też.
  • ~pikuś
    2011-11-13 13:35
    Ten na plaży w Parku Komodo to jakiś członek Ruchy Palikota.
  • ~10danek
    2011-11-13 18:49
    do Zgredek

    sam, swoimi wypowiedziami prowokujesz takie a nie inne odpowiedzi. W kategorycznej formie piszesz o apartheid a jest powszechnie wiadomym ze sytuacja polityczna w RPA juz sie zmienila. Nawet w szkole tego ucza. Insynuujesz powiazania niemieckich dziennikarzy z faszyzmem... toz to PISowska propaganda w najczystrzej postaci. Pomysl zanim cos napiszesz
  • ~Jerzy.
    2011-11-13 14:38
    W Polsce nawiększym cudem dla świata jest zielona wyspa.
  • ~DLACZEGO NASZ NIE WIDZA
    2011-11-13 14:19
    A OBORNIKI GDZIE URODZIL SIE NASZ UKOCHANY I UMILOWANY PRZYWODCA NARODOWY, A BUDA RUSKA GDZIE WYLEGALA SIE POLITYKA GOSPODARCZA ZIELONEJ WYSPY, A STARE KEJKUTY GDZIE ZATRZYMANO NAPOR ISLAMU, A OKOLICE PALACU KULTURY IM. STALINA GDZIE POWSTAWALA POLSKA LUDOWA, TO TAKIE NIC? ZNOWU NAS NIE WIDZA W SWIECIE.