• ~Piast
    (2011-11-12 21:45)
    I wszystko jasne.
  • ~Jarosław..k
    (2011-11-15 12:11)
    kilka z tych mniejsc widziałem i uważam że słusznie zostały wybrane.
    Nasze mazury sa piękne, ale to inna kategoria i od początku nie miłay szans-nie oszukujmy sie.
    Z drugiej strony nie popadajmy w rozpacz,Polska jest piekna i mamy czym sie pochwalić,więc chwalmy a nie tylko narzekamy i biadolimy.
    Jedźcie troche w świat i pozadzierajcie nosa , ale też pochwalcie innych.
    To dobrze robi dla dobrego samopoczucia
  • ~Novicius
    (2011-11-14 08:27)
    Zgłoszenie Mazur było nieporozumieniem a argument , że to najcenniejszy zakątek Europy (bo tylko tę krainę zgłoszono z terenu Europy) nadużyciem. Wystarczy spojrzeć na mapę i wyrażnie widać ,że np. przy fińskiej krainie "Tysiąca jezior" , Mazury to zapyziała i zaniedbana sadzawka od kiedy są pod polską administracją.
  • ~nobody
    (2011-11-14 11:55)
    uderz w stół a nożyce się odezwą, jak niewiele Polakowi potrzeba, we wszystkim znajdzie powód by się kłócić, ciągle mu niedobrze, świeci Słońce-źle, pada deszcz-źle, rządzi PO-źle, rządziłby ktokolwiek też by było źle, taką mamy naturę, obrzydliwą, z niczego nie potrafimy się cieszyć, tak, tak, spójrz w lustro, a przekonasz się...
  • ~PO JEST NAJPIEKNIEJSZA
    (2011-11-14 14:05)
    A POLSKA GIBALOWKA I ZAKOLE WISLY PO MOSTEM DEBNICKIM TO TAKIE NIC? A NASI NAUKOWCY CO ODKRYLI, ZE WYCIAG ZE SMIERDZACYCH SKARPETEK ZABIJA KOMARY TO TAKIE NIC? A NASZA PARTIA PO CO UMIALA SPRZEDAC POLSKE ZA MARNA KASE TO TAKIE NIC? A TEN POLSKI HYDRAULIK CO FRANCUZKOM RURY PRZECZYSZCZAL TO TAKIE NIC? A POLSCY EMIGRANCI, OK.3,000,000 CO OPUSCILI ZIELONA WYSPE DOBROBYTU STWORZONA PRZEZ PO TO TAKIE NIC? A POLSKA SYRENKA BOSTO I POLONEZ TO TAKIE NIC? DLACZEGO POLSKE I POLAKOW SIE TAK DYSKRYMINUJE W SWIECIE? MAM JESZCZE WIECEJ PRZYKLADOW ALE MUSZE LECIEC DO WC BO NA S**NIE MI SIE ZEBRALO...
  • ~Mazurek
    (2011-11-14 14:51)
    czyście ogłupieli z Mazurami ? Przeciez to wiocha wobec tego co wybrano.
  • ~łaczę się w bulu i nadzieji
    (2011-11-14 14:54)
    mogli wybrać za cud nasze "Słonko Peru" i "Maczy Piczu" z PO
  • ~Zgredek
    (2011-11-14 18:40)
    do 10danek - czemu spowodował Pan wykasowanie mojej odpowiedzi na jeden z Pana wpisów? Prawda w oczy kole? Aha uprzejmie proszę mnie nie tykać. Na ty to może Pan mówić swoim rówieśnikom. Do mnie, osoby starej daty, proszę amerykańskich zwyczajów nie wprowadzać. W piaskownicy to żeśmy się razem nie bawili. Zachowuje swoje prawo do własnych wypowiedzi, nawet jeśli się one Panu nie będą podobały lub uzna je za błędne. Nie muszę mówić językiem dyplomatów i mogę sobie pozwolić na złośliwość, jak wszyscy na tym forum.
  • ~dfr
    (2011-11-14 22:47)
    Całe szczęście, że nasze polskie Mazury nie zostały zaliczone do grona siedmiu Nowych Cudów Natury.
    Nie umywają się do miejsc tu przedstawionych żadną miarą. BARDZO DOBRZE się stało!
  • ~milosnik tematow zastepczych
    (2011-11-15 10:23)
    BYLO TRZEBA ZGLOSIC POLSKIE KOLEJE I SUKCES BYLBY MUROWANY.