• ~Zgredek
    2011-11-14 18:40
    do 10danek - czemu spowodował Pan wykasowanie mojej odpowiedzi na jeden z Pana wpisów? Prawda w oczy kole? Aha uprzejmie proszę mnie nie tykać. Na ty to może Pan mówić swoim rówieśnikom. Do mnie, osoby starej daty, proszę amerykańskich zwyczajów nie wprowadzać. W piaskownicy to żeśmy się razem nie bawili. Zachowuje swoje prawo do własnych wypowiedzi, nawet jeśli się one Panu nie będą podobały lub uzna je za błędne. Nie muszę mówić językiem dyplomatów i mogę sobie pozwolić na złośliwość, jak wszyscy na tym forum.
  • ~łaczę się w bulu i nadzieji
    2011-11-14 14:54
    mogli wybrać za cud nasze "Słonko Peru" i "Maczy Piczu" z PO
  • ~dfr
    2011-11-14 22:47
    Całe szczęście, że nasze polskie Mazury nie zostały zaliczone do grona siedmiu Nowych Cudów Natury.
    Nie umywają się do miejsc tu przedstawionych żadną miarą. BARDZO DOBRZE się stało!
  • ~milosnik tematow zastepczych
    2011-11-15 10:23
    BYLO TRZEBA ZGLOSIC POLSKIE KOLEJE I SUKCES BYLBY MUROWANY.
  • ~Gusiek460
    2011-11-15 10:49
    Trzeba było zgłosić do konkursu NAJPIĘKNIEJSZY RYNEK MIASTA LUBINA na DOLNYM ŚLĄSKU, wygrana byłaby MUROWANA. CO tam MAZURY. RYNEK i DWORZEC kolejowy w LUBINIE , - to ÓSME CUDY ŚWIATA.
  • ~Mazurek
    2011-11-14 14:51
    czyście ogłupieli z Mazurami ? Przeciez to wiocha wobec tego co wybrano.
  • ~PO JEST NAJPIEKNIEJSZA
    2011-11-14 14:05
    A POLSKA GIBALOWKA I ZAKOLE WISLY PO MOSTEM DEBNICKIM TO TAKIE NIC? A NASI NAUKOWCY CO ODKRYLI, ZE WYCIAG ZE SMIERDZACYCH SKARPETEK ZABIJA KOMARY TO TAKIE NIC? A NASZA PARTIA PO CO UMIALA SPRZEDAC POLSKE ZA MARNA KASE TO TAKIE NIC? A TEN POLSKI HYDRAULIK CO FRANCUZKOM RURY PRZECZYSZCZAL TO TAKIE NIC? A POLSCY EMIGRANCI, OK.3,000,000 CO OPUSCILI ZIELONA WYSPE DOBROBYTU STWORZONA PRZEZ PO TO TAKIE NIC? A POLSKA SYRENKA BOSTO I POLONEZ TO TAKIE NIC? DLACZEGO POLSKE I POLAKOW SIE TAK DYSKRYMINUJE W SWIECIE? MAM JESZCZE WIECEJ PRZYKLADOW ALE MUSZE LECIEC DO WC BO NA S**NIE MI SIE ZEBRALO...
  • ~10danek
    2011-11-13 22:40
    do Zgredek

    widze ze jestes pilnym czytelnikiem moich wypowiedzi. Pochlebia mi nieslychanie ze ktos zaja sie tak doglebna analiza moich wpisow. Cieszy mnie to ogromnie. Co do jednego masz racje, polemizuje z ludzmi ktorzy na anonimowym Forum wypisuja dziwne teksty o rasach, faszyzmach i rzucaja goloslowne podejrzenia...
  • ~tuskjuch
    2011-11-13 23:52
    No i gdzie wy z tymi osranymi i zaszczanymi Mazurami sie pchacie platformerskie dupy !!!
  • ~Novicius
    2011-11-14 08:27
    Zgłoszenie Mazur było nieporozumieniem a argument , że to najcenniejszy zakątek Europy (bo tylko tę krainę zgłoszono z terenu Europy) nadużyciem. Wystarczy spojrzeć na mapę i wyrażnie widać ,że np. przy fińskiej krainie "Tysiąca jezior" , Mazury to zapyziała i zaniedbana sadzawka od kiedy są pod polską administracją.