• ~:-(
    (2012-01-21 01:14)
    Chory kraj i bynajmniej nie chodzi tu tylko o koguty!
  • ~filip
    (2012-01-20 23:28)
    I ktoś mi powie, że Hindusi to cywilizowani i bardzo uduchowieni ludzie. Dla mnie Hindus to po prostu Cygan - ta sama rasa i to samo zachowanie
  • ~zin
    (2012-01-21 07:14)
    Wolą walki kogutów niż naparzanie się PiSu z PO.? dziwne,choć też ciekawe.
  • ~Stasiek z Benckowa
    (2012-01-21 13:34)
    @ Kokos2012-01-21 09:45
    Co ty robisz w Polsce jezeli tego kraju tak Nie lubisz !
    Przyznaj, JESTES OBRZEZANY ??
  • ~Kokos
    (2012-01-21 21:22)
    @Stasiek z Benckowa: Nie lubię tego państwa, które jest tylko posowieckim pomyjem, rządzonym przez oligarchiczne towarzystwo spod ciemnej gwiazdy i przypomina mi "niepodległość" jaką mieli Polacy w XIX wieku.
    Kocham za to kraj, który Polską zowią, a szerzej Rzeczpospolitą. Niestety na razie istnieje on głownie w duszach i umysłach świadomej mniejszości. Mam nadzieję na restytuowanie go kiedyś, bo to dzisiaj mamy to karykatura i pośmiewisko z naszych przodków.
    A na koniec: nie będzie mnie, rodowitego Mazura z Mazura, byle kmiot o niepolskie zwyczaje i pochodzenie posądzał.
    Może różnimy się pochodzeniem właśnie. Stad być może ty innych nie rozumiesz, bo niewykluczone, że odziedziczyłeś po przodkach folwarczane pole widzenia. Obym się mylił.
  • ~ziutek...
    (2013-02-25 04:30)
    a jeszcze jak smierdza. a sprobujcie im cos sprzedac... katorga !
    wiem cos o tym.
  • ~Zgadzam sie z kokosem
    (2012-01-21 12:02)
    Kokos - w końcu ktoś powiedział prawdę!!!
  • ~sawa
    (2012-01-21 12:14)
    filip2012-01-20 23:28, w chwili wolnej od upojenia wódą, poczytaj potomku pańszczyźnianych chłopów, o hinduskiej kulturze, nauce i osiągnięciach gospodarczych.
  • ~Kielczanin
    (2012-01-21 12:26)
    @Kokos
    Widać, że dokładnie wiesz, co czuje szlachtowane zwierzę.
    Na pewno z autopsji.
    Przeżyłeś to wiele razy, bo przecież wędrówka dusz itp.
    Gorzej, że znów odrodziłeś się jako zwierzę ubojne.
    Pech.
  • ~Kokos
    (2012-01-21 09:45)
    Prostactwo i "słoma w butach" się odezwała. Codziennie jedzą wieprzowinę i wołowinę, która jeszcze ileś godzin wcześniej biegała i została zaszlachtowana w jeden z najbrutalniejszych sposobów tj. ogłuszenie prądem, a potem na żywca rozebrane. Z tym prostaki nie mają problemu. Ale jeśli gdzieś wykorzystuje się zwierzęta do ich naturalnych potyczek, pozwalając powalczyć zgodnie z naturą, nim powstanie z nich rosół, to już jest złe. Cóż to istna hipokryzja parobka znad Wisły i Warty.
    Muzułmanie wykrwawiają swoje zwierzęta przed zabiciem, bo to jest szlachetny sposób na zabicie zwierzęcia - ono wtedy śmiertelnie mdleje nim zabierze się za nie rzeźnik. Ale prostactwo z nadwiślańskiego kraju widzi dużo krwi i uważa się za mądrych.
    A kraj nie jest chory, ani ludzi źli, są lepsi od pospólstwa żyjącego w kraju nadwiślańskim, które obchodzi jedynie fura, skóra i komóra. Ci "młodzi wykształceni z wielkich miast" są jak najgorsze prostactwo przy tych ludziach.

    Co wam po tych waszych samochodach, ciuchach i innych. jeśli w porównaniu z przeciętnym Hindusem jesteście jak wydmuszka, ładna skorupka na zewnątrz, a w środku pusto. Nasi pradziadowie mogli się z nimi równać pod względem "wnętrza", ale współcześni to głównie prostactwo poparobkowe co chce być miastowa, a swoim zachowaniem i duchem jeszcze jest na poziomie pastucha.