• ~sawa
    (2012-01-21 12:14)
    filip2012-01-20 23:28, w chwili wolnej od upojenia wódą, poczytaj potomku pańszczyźnianych chłopów, o hinduskiej kulturze, nauce i osiągnięciach gospodarczych.
  • ~filip
    (2012-01-20 23:28)
    I ktoś mi powie, że Hindusi to cywilizowani i bardzo uduchowieni ludzie. Dla mnie Hindus to po prostu Cygan - ta sama rasa i to samo zachowanie
  • ~zin
    (2012-01-21 07:14)
    Wolą walki kogutów niż naparzanie się PiSu z PO.? dziwne,choć też ciekawe.
  • ~:-(
    (2012-01-21 01:14)
    Chory kraj i bynajmniej nie chodzi tu tylko o koguty!
  • ~Kielczanin
    (2012-01-21 12:26)
    @Kokos
    Widać, że dokładnie wiesz, co czuje szlachtowane zwierzę.
    Na pewno z autopsji.
    Przeżyłeś to wiele razy, bo przecież wędrówka dusz itp.
    Gorzej, że znów odrodziłeś się jako zwierzę ubojne.
    Pech.
  • ~Kokos
    (2012-01-21 09:45)
    Prostactwo i "słoma w butach" się odezwała. Codziennie jedzą wieprzowinę i wołowinę, która jeszcze ileś godzin wcześniej biegała i została zaszlachtowana w jeden z najbrutalniejszych sposobów tj. ogłuszenie prądem, a potem na żywca rozebrane. Z tym prostaki nie mają problemu. Ale jeśli gdzieś wykorzystuje się zwierzęta do ich naturalnych potyczek, pozwalając powalczyć zgodnie z naturą, nim powstanie z nich rosół, to już jest złe. Cóż to istna hipokryzja parobka znad Wisły i Warty.
    Muzułmanie wykrwawiają swoje zwierzęta przed zabiciem, bo to jest szlachetny sposób na zabicie zwierzęcia - ono wtedy śmiertelnie mdleje nim zabierze się za nie rzeźnik. Ale prostactwo z nadwiślańskiego kraju widzi dużo krwi i uważa się za mądrych.
    A kraj nie jest chory, ani ludzi źli, są lepsi od pospólstwa żyjącego w kraju nadwiślańskim, które obchodzi jedynie fura, skóra i komóra. Ci "młodzi wykształceni z wielkich miast" są jak najgorsze prostactwo przy tych ludziach.

    Co wam po tych waszych samochodach, ciuchach i innych. jeśli w porównaniu z przeciętnym Hindusem jesteście jak wydmuszka, ładna skorupka na zewnątrz, a w środku pusto. Nasi pradziadowie mogli się z nimi równać pod względem "wnętrza", ale współcześni to głównie prostactwo poparobkowe co chce być miastowa, a swoim zachowaniem i duchem jeszcze jest na poziomie pastucha.
  • ~Zgadzam sie z kokosem
    (2012-01-21 12:02)
    Kokos - w końcu ktoś powiedział prawdę!!!
  • ~Stasiek z Benckowa
    (2012-01-21 13:34)
    @ Kokos2012-01-21 09:45
    Co ty robisz w Polsce jezeli tego kraju tak Nie lubisz !
    Przyznaj, JESTES OBRZEZANY ??
  • ~maciek
    (2012-01-21 18:21)
    heh a ty po prostu jestes synem koguta nawet nie cyganem bronic kogutow a byc rasista wobec ludzi to bardzo tepe zachowanie fajny zwyczaj chetnie bym obstawil jakiegos koguta i w tym kontekscie nie jest wazna krzywda tego zwierzecia bo to tylko zwierze z mozgiem wielkosci lepka zapalki wiec trudno w tym przypadku mowic nawet o bolu czy cierpieniu w ludzkim rozumieniu zreszta te koguty sie napierzaja bo maja taki instynkt to lezy w jego instynkcie
  • ~Kokos
    (2012-01-21 21:09)
    @Kielczanin: Człowiek też zwierzę i na te samo paliwo chodzi co inne - krew. A założę się że wolałbyś być wykrwawiony, nim ktoś ci skalp zdejmie, niż tylko ogłuszonym z ryzykiem obudzenia się.
    Wędrówka dusz to w moim przypadku do nieba po śmierci, jak u każdego katolika. Wegeterianem też nie jestem, ani weganem, bo to nie moja filozofia, a inne religie/filozofie szanuję jeśli mają coś mądrego do powiedzenia. Mogę z nimi dyskutować, nie zgadzać się, ale nie mieszam ich z błotem tylko dlatego że są obce.