• ~pytamgrzecznie
    (2012-03-09 07:37)
    Kase za pobyt zgarnie terrorystyczna al-kaida czy prezydent-morderca.No komu dacie zapłate zakłamani katolicy?
  • ~maria
    (2012-03-12 07:20)
    Syrja to przepiekny kraj i wspaniali ludzie, zreszta wszedzie na Bliskim wschodzie ludzie sa bardzo zyczliwi, ale Syrie wspominam najcieplej. Pare lat temu spedzilismy tam kilka tygodni objezdzajac ja samochodem. Podrozy tej nie da sie opisac jedynie liczne zdjecia moga oddac namiastke czaru tego miejsca. Damaszek, Aleppo, Palmira, Apamea, Rasafa, Musiaf, Krak des Chevaliers...
  • ~zagraniczniak
    (2012-03-10 11:39)
    Syria to ciekawy turystycznie kraj o wielu kukturach i mniejszosciach, niestety komus zalezy aby go zniszczyc
  • ~007
    (2012-03-10 08:38)
    W sam raz dla Bronislawa Komorowskiego; strzelbę juz ma, kamizelkę dopasował w Afganistanie, hełmu nie po.trzebuje żeby nie dopadła go po.mroczność jasna.
  • ~gadacz
    (2012-03-09 01:13)
    Byc moze, ze miejsca turystyczne sa bezpieczne ale kto, na milosc boska, wybralby sie teraz do Syrii wiedzac, ze niewielkiej odleglosci od turystycznych atrakcji morduje sie ludzi. Turysci wyjezdzajacy do Syrii nie tylko nie okazaliby respektu rodzinom i przyjaciolom zamordowanych i torturowanych ale swoja obecnoscia poparliby bestialski rezim.
  • ~kila
    (2012-03-09 15:06)
    Mnie od zawsze marzy się wyjazd do Syrii. Czytałam sporo na temat tego kraju i jestem zafascynowana ich kulturą. Miałam w planach jechać w tym roku bo znalazłam w końcu w alfie wycieczkę, z planem, który bardo mi odpowiada. Jednak w tym roku się tam nie wybiorę, chyba, że się uspokoi. Jak tylko będzie tam już spokojniej to na pewno się tam wybiorę.
  • ~Assad
    (2012-03-09 15:15)
    Jaki reżim! To szczyt absurdu. Właśnie wróciłem z Syrii i to co pokazują media to jakaś totalna bzdura. Czuć napięcie i nic poza tym. Polecam wspaniałe Aleppo !!!
  • ~Authore
    (2012-03-09 08:56)
    Pewnie. Troche adrenaliny zawsze się przyda.
  • ~Hafis
    (2012-03-09 15:21)
    To polityka kieruje informacją !!! A media piorą nam umysły tak jak chcą!!!
    Wiem, że Syria sama się obroni.
  • ~Paweł
    (2012-03-10 12:51)
    Ale takie laski jak na zdjęciu to chyba nie są zbytnio interesujące?