• ~Daga
    (2012-03-13 15:42)
    Jadę do Izraela już w tym roku! Nie mogę się doczekać! Od dawna było to moje marzenie. Święte miejsce, moim zdaniem każdy katolik powinien tam pojechać chociaż raz w życiu. Wiele na temat Izraela czytałam, jest całe mnóstwo miejsc, które bym chciała zobaczyć. A cieszę się tym bardziej, że lecę na wycieczkę objazdową. Wszystko będzie profesjonalnie zorganizowane mam nadzieję. A organizatorem jest alfa star. Wydaje mi się dobre biuro i mogę liczyć na fachową organizację. Tak czy siak, wycieczka nazywa się "Jordania + Izrael", w bardzo atrakcyjnej cenie.
  • ~levi zimmer
    (2012-03-09 21:25)
    a ja życzę tylko sprawiedliwym Polakom aby ten poniemiecki rudzielec wam dał spokój :)
  • ~dziwne
    (2012-03-09 22:18)
    Żydy mają prawo na terytorium zamorskim Izraela świętować
    swoje święta ! Tylko nie widzę na zdjęciach ojca narodu pana prezydenta
    z małżonką ? Nie POjechali chanuki zapalić i wypić za POmyślność
    przyjaciół i dobrodzieji ?
  • ~Gajowy butka
    (2012-03-09 23:49)
    Czy Bronio z Kaszalotem też polecą samolotem na święto do Israela
  • ~lol....
    (2012-03-09 21:49)
    OOO jejku ilu ŻYDÓW! W jednym miejscu... REKORD ŚWIATA...
  • ~Wolf
    (2012-03-10 08:57)
    Izrael jest mniejszy od woj mazowieckiego wiec niby co maja oddac i dlaczego Izraelczycy Arabom ,
    torzy maja setki milionow km postej niezamieszkale przesztrzeni ?
    Spadac arabki w rabarbar , kochacie islam to won z Europy do waszego zawszonego raju
  • ~lol....
    (2012-03-09 21:51)
    Zdjęcie 17 przedstawia pijanych Żydów? Czy nie pijani?
  • ~aabb
    (2012-03-09 22:16)
    Wisi mi to !!!
  • ~JEDRUS
    (2012-03-10 02:50)
    ALE SYF BRUD BRUD AZ SIE NIE DOBRZE ROBI PATRZEC NA TO
  • ~Polak
    (2012-03-09 21:24)
    A czy Żydzi obchodzą swięta polskie i żydowskie? To dopiero mają dobrze te leniuchy. Bo jak by im zabronili obchodzić ich święta to ajwaj by była dyskryminacja.
    A nasze swięta to obchodzą bo mają też wolne.