• ~@kontakton
    (2012-03-27 10:19)
    brawo!!! Jesteś geniuszem !!! Same światłe przemyślenia...Super !!!
  • ~ma
    (2012-03-26 21:26)
    tak powinno byc na granicy usa i meksykiem
  • ~Ikar
    (2012-03-26 21:44)
    Wole juz zamordyzm Koreii Polnocnej,niz twor zwany demokracja ktory polega na stopniowym niszczeniu praw jednostki do samostanowienia zaslanijac sie przy tym dobrem tej ostatniej...
  • ~pol anka
    (2012-03-27 00:11)
    i tam też służby mundurowe mają przywilej pracy przez 15 lat, podobno celnicy są w trakcie załatwiania sobie skrócenia czasu pracy
  • ~cudze ganicie swego nie widzicie ?
    (2012-03-27 07:10)
    Druty kolczaste możemy oglądać coprawda w byłych Obozach Koncentracyjnych stworzonych przez Niemców na terenie Polski podczas II Wojny Światowej .
    Natomiast do zniewilenia Narodu , w obecnych czaszch , nie koniecznie potrzebny jest drut kolczasty . My to wiemy z autopsji przeżywając sporą część
    komunizmu w Polsce , bo zaraz po wojnie jeszcze funkcjonowały obozy i tu .
    Obecnie mamy w Naszym Kraju do czyniena z nowoczesną formą zniewolenia .
    Niewiem czy nie gorszą , bo niewidoczną , podstępną i równie albo jeszcze gorzej zakłamaną i fałszywą . To jest postępowy znak czasu , XXI wieku .
  • ~kontakton
    (2012-03-27 07:46)
    Prędzej czy póżniej Komuna padnie i Koreańczycy połączą się jako jeden naród ...
  • ~już wiem,że pisdzielstwo powinno się
    (2012-03-27 07:47)
    odnaleźć w swoim raju czyli w Korei Płn.
  • ~do Ikar
    (2012-03-27 07:50)
    jak tam piórka ? Zasiliły już móżdżek ?
  • ~kontakton
    (2012-03-27 07:56)
    Korea Południowa wybrała wolność postęp i demokrację...w Korei Północnej jest teraz komunistyczna dyktatura...efektem jest przepaść ekonomiczna i społeczna ...
  • ~kontakton