• ~Cwaniak ze Stolycy
    (2012-03-27 21:26)
    Tylko Leżajsk...polecam !!!
  • ~glinica
    (2012-05-07 23:34)
    najpiekniesza mijscowosc to naturalnie KOKOTEK
  • ~o.dyr.
    (2012-09-29 22:02)
    Moim zdaniem najładniejszym miastem jest Florencja, która bije na głowę taki Krumlov, który z kolei jest miasteczkiem pokroju Kazimierza Dolnego. Ma oczywiście swój urok, ale "miej proporcium mocium panie" !
  • ~southpole43
    (2012-06-27 01:47)
    Krumlov? Kazdy moze tak powiedziec gdy nigdy nie odwiedzil GRODKOW w woj. opolskim.
  • ~Polski turysta
    (2012-06-11 10:02)
    Ten ze Świdnika to napewno nigdzie nie był oprócz Świdnika.
  • ~aa
    (2012-05-20 02:20)
    A ja uważam, że pięknym miastem jest Świdnik koło Lublina, nowoczesnym, z pięknie odnowionymi kolorowymi elewacjami bloków mieszkalnych , z wybrukowanymi kostką brukową równymi chodnikami, ze ścieżkami rowerowymi, z fontanną w centrum, z ogromną ilością zieleni wokół każdego bloku mieszkalnego, kościołami, z zakładami lotniczymi, hipermarketami, lotniskiem i nowym budującym się portem lotniczym "Lublin".
  • ~doogas
    (2012-05-15 07:11)
    subiektywna opinia trochę jednak na wyrost, ale przecież wiadomo, że nikt nie był we szystkich miasteczkach świata i nie da się wybrać czegoś takiego jak najpiękniejsze miasto świata. Tak samo jak Miss World nie koniecznie jest najpiękniejszą kobietą globu. Dziennikarze typują Krumlow , a ja uważam ,że Kraków, Zamość czy np. Mostar, albo Florencja biją go w przedbiegach
  • ~jurasmysz
    (2012-05-14 14:59)
    Tychy i tylko Tychy...!
  • ~RANDAL
    (2012-05-13 20:42)
    Mylisz sie Stanka,
    najpiekniejsze jest Dzialdowo, gdzie wszystko idzie "zalatwic"( nawet moja OBLANA Mature 1978), gdzie niestety zrobilem 3 Bledy na egzaminie z jez. polskiego, ale dyr GRAJKOWSKI POszedl na reke mojej maumusi Agacie - to byly czasy - i tak dzisiaj jezdem slynnym masazysdom.
    Z POwazaniem
    magYster Wojtek Pstragowski
  • ~"Dr."Krzysztof Stankiewicz z Dzialdowa
    (2012-05-13 20:04)
    Najpiekniejsze jest GELSENKIRCHEN, gdzie Ja, Anna i Natalka mieszkamy.
    PS:
    Tylko czasami jedziemy do Düsseldorfu sie odchamic.