• ~książe
    (2012-03-31 16:35)
    a plaże tej rajskiej wyspy zaludniaja emeryci z polski beneficjęci reformy emerytalnej buzka a za chwilę przyjadą nastepni wzbogaceni na reformie pętaka tuska
  • ~LAS
    (2012-04-01 03:53)
    A mnie zastanawia dlaczego w reklamie tego miejsca używa się słowa: gorace dziewczyny, plaże, imprezy. Do tego pokazuje się zdjęcie dolnej połowy ciała młodej , zgrabnej dziewczyny. Z reklamy tej rozumiem, że hiszpańska Ibiza to miejsce uprawiania niezobowiązującego seksu, w którym dziewczyny zredukowane są do poziomu towaru.
  • ~idka
    (2012-05-29 09:16)
    moim zdaniem na fajne imprezy nie trzeba po pierwsze latać mega daleko... my od kilku lat wybieramy tureckie marmaris z alfą i tam jest tak że jest tam uliczka klubów do ktorych zeby wejsc nie trzeba płacić 80 dolarów a jakieś 10-20 :P z turkami się bawi fajnie :D
  • ~Mike
    (2012-05-28 22:06)
    Lecę w tym roku imprezować do Egiptu. Znajomi znaleźli super lasta, nie drogiego na tydzień do Sharm. Wyjazd zaraz na początku czerwca. Nie zastanawiałem się długo nad rezerwacją bo chyba nie było się nad czym zastanawiać. Z alfa starem już nie raz na wczasy latałem i jako organizator sprawdzają się super. Samolotem latać się nie boję, urlop w pracy dostanę na pewno bo sam sobie jestem szefem. Można powiedzieć, że idealna okazja, którą trzeba wykorzystać!
  • ~syliga
    (2012-05-28 21:03)
    A ja na Kretę w tym roku się wybieram, wyhaczyłam ciekawą ofertę w alfa starze i mam zamiar i plażować i imprezować;-)
  • ~Wanda
    (2012-05-22 16:41)
    Moim zdaniem Kostaryka! Almatur ma fajną wycieczkę, kusi, kusi. Kiedyś na pewno się tam wybiorę ;)
  • ~afrikanner
    (2012-05-18 23:05)
    Jak to gdzie? Na "zielonej wyspie" Donka.
  • ~sb
    (2012-05-15 16:51)
    zachecacie zeby polacy łapali HIVA
  • ~obłuda NIE ZNA GRANIC
    (2012-05-08 18:39)
    No i do czego zachęcacie, a zaraz będziecie tacy święci pisząco świętach, o Jezusie, co za obłuda!!
  • ~ola
    (2012-04-25 12:52)
    Nie wiem czy Ibiza czy Madera będzie moim wyborem w tym roku. Obie ciekawe, ale diametralnie różne. Już oferty znalazłam, biura za pomocą raportu od verdict przeanalizowałam więc teraz pozostaje tylko podjęcie decyzji,