• ~katolski debilizm w wydaniu na
    (2012-04-07 02:24)
    maksa.
  • ~gerry5
    (2012-04-06 23:40)
    co za głupota
  • ~Esteta
    (2012-04-07 16:09)
    "Wierni są przekonani, że przez ten bolesny akt pozbywają się grzechów i zbliżają do Jezusa"

    I pójdą do nieba, gdzie czeka na nich Bóg-Sadysta i kanibal od 'jedzcie i pijcie... to jest bowiem ciało moje i krew moja'. Uczta będzie, że Papuasi pękną z zazdrości :)
  • ~Zbyszek
    (2012-04-07 13:01)
    Normalnie myslacy ( zdrowy) czlowiek nie zadaje sobie swiadomie bolu.
    To wszystko na ten temat.
  • ~swiss made
    (2012-04-07 14:15)
    jak zwykle bardzo serdecznie witam wszystkich zahukanych polglowkow z wislanego Ciemnogrodu:
    A wszysko przyszlo z tzw.chrztem Mieszka,gdzie zostala bezpowrotnie zrabowana slowianska niezaleznosc.Zorganizowano niewolnictwo na ogromna skale-z palacami,katedrami,panszczyzna,dzesiecina.I tak trwa do dzisiaj.I popukajcie sie w te wasze glupíe czerepy,jezeli mowicie:Ziemia swieta,swiete miejsca w Rzymie.To mowiac jestescie zdrajcami waszej slowianskosci,jestescie tym samym tlumem,ktory okrzykiwal komunistycznych despotow i faszystowskich zbrodniarzy(tez despotow).
    Nie ma nic swietego,zadnych ojcow swietych,zadnych panienek swietych.
    Najblizej tego pojecia moze byc ziemie ,gdzie zyjesz-ale dó tego jeszcze wieku z was nie dojrzalo.Jedzcie zatem(jezeli macie za co) do waszej "ziemii swietej",albo kupujcie dewocjonalia w waszym"swietym Rzymie.
    I nie zapomnijcie sie tam dac ukrzyzowac.
  • ~?
    (2012-04-07 00:14)
    oto do czego prowadzi religia
  • ~Cynik
    (2012-04-07 15:57)
    Przy tych azjatyckich idiotach polskie katolictwo jawi mi się jako ekipa niezwykle kulturalna i postępowa
  • ~@a ja PO pysznym sniadanku
    (2012-04-07 13:21)
    POmatolski POmiocie PRZY MISIE PELNEJ SCIERWA i sPOlka

    Widac zescie z CIEMNOGRODU, bo ani kultury ani tolerancji w was nie ma za grosz!!

    NIE WASZ TEMAT - NAJLEPIEJ DALEJ MORDY W MISY!!
  • ~twoja inteligencja=0
    (2012-04-07 13:23)
    "w Polsce trzeba koniecznie pogonić"- gdyby nie ci w sutannach nie pisalbys dzis po Polsku, w czasie zaborow by nas zrusyfikowano albo zgermanizowano, Reszta Europy poza cesarstwem Zach i Wsch, dzis zylaby w epoce kamienia, a my slowianie bylibysmy wycieci przez dzikie plemiona germanskie, wez troche ksiazke i poczytaj, bo nie wiesz co piszesz.
  • ~tylko pytam
    (2012-04-07 14:37)
    te - swiss made

    A w twojej nowej 'ojczyznie' GDZIE ZAWSZE BEDZIESZ JEDYNIE ZAPCHAJDZIURA - NIE UCZYLI CIE TOLERANCJI RELIGINJEJ???

    O kulturze nie wspomne - BO JEJ NIE POSIADASZ!!!