• ~paweł
    (2012-04-11 20:42)
    dobre oprawy robią
  • ~JanD
    (2012-04-14 15:39)
    Jaka jest roznica miedzy KKRiT a Korea Pln.?

    Jeszcze nie ma drutow kolczystych.
    A moze Ciemny Dwor z KKRiT juz zamowil drot w Korei?
  • ~Dorota
    (2013-06-06 10:32)
    Tusk, Kaczyński - nieważne. To nie jest miejsce, aby wylewać swoje żale i frustracje, ale żeby pochylić się nad losem tych ludzi. Nie żyjemy w raju, ale jeśli mam inne poglądy i chce skrytykować władzę i ośmielam się tak jak Wy tutaj poglądy te wypowiadać to się nie boję. Nie grozi mi za to obóz koncentracyjny, moja rodzina również jest bezpieczna. MOGĘ MYŚLEĆ I GŁOSIĆ SWOJE POGLĄDY + MAM DO TEGO NARZĘDZIE JAKIM JEST CHOĆBY INTERNET. Oni tego wszystkiego nie mają. Wszyscy, którzy tu piszemy jutro trafilibyśmy do obozu gdybyśmy byli Koreańczykami. Trochę pokory, empatii, współczucia. Proszę.
  • ~nuka
    (2013-04-10 22:29)
    Widać po waszych wypowiedziach ,ze jesteście młodzi i pojecia nie macie jak żyją tam ludzie a te zdjęcia to propaganda komuny .Poczytajcie książki ,filmy dokumentalne obejrzyjcie w niedziele na tvn 24 mają puszczać to się przekonacie ,ze z Tuskiem ,czy z Kaczynskim my tu raj mamy i mieliśmy
  • ~Stan
    (2012-12-24 02:32)
    Jezeli jest jakas roznica pomiedzy pokazana tu Korea,a Polska,to roznica ta jest na korzysc Korei.
  • ~kubaa538
    (2012-04-12 00:45)
    Szkoda tych ludzi, mam nadzieję, że niedługo przyjdzie czas na zmiany w tym państwie.
  • ~naiwny
    (2012-04-17 05:18)
    NASTĘPNE CZTERY LATA RZĄDÓW WATACHY POmatołow I MAMY KORĘ TYLKO OCZY TROCHĘ POprzestawiać I WSZYSTKO BĘDZIĘ NA CACY !!!.
  • ~tak
    (2012-04-16 22:35)
    jak tuskowizm bedzie dalej rzadzil to zrobi z polski koree - a nie zielona wyspe,

    tusk do dymisji
  • ~vp
    (2012-04-12 05:37)
    MYŚLĘ ,ŻE U NAS BĘDZIE DOKŁADNIE TO SAMO A MOŻE BARDZIEJ JAK PiSielstwo dojdzie do władzy ,będą codzienne nabożeństwa ku czci św Lecha ,pomniki na każdym skrzyżowaniu i wielkie obchody państwowe w dniu urodzin i w dniu odejścia . Pozostaje pytanie czy ptaki będa płakały i przekazywały sobie radosną wieść.
  • ~też chciałbym być misiem panda
    (2012-04-11 20:37)
    ale nie w Korei Północnej.