• ~rob
    (2012-05-08 08:32)
    Komentująca dzićz, fuj
  • ~Dr Astic
    (2012-05-08 11:17)
    Analfabetyzm?Głeboko wierzacy katolicy?Alez to ,wypisz ,wymaluj "lud smoleński"!!!
  • ~obłuda katolików
    (2012-05-08 18:37)
    Katolicyzm, analfabetyzm, średniowiecze, żadnego oświecenia, jeszcze tylko święta inkwizycja i palenie na stosie
  • ~ads
    (2012-05-08 16:52)
    Tam jak pamiętam tak było i tak jest pamiętam że, jak transportowali dwie przyczepy pełne cebuli to na nich z tyłu siedzieli żołnierze z kbkak
  • ~Iron Beret
    (2012-05-08 13:47)
    do ~antykatol2012-05-08 11:15/ ~Dr Astic2012-05-08 11:17
    Co zrobisz biedny głupku kiedy nagle twoje bożyszcze Szechter lub Palikot zejdzie z tego świata w zasłużony i bezddenny niebyt? Do kogo się zwrócisz, ty oświecony dziełami Lenina, czerwony mutancie? W co ty wierzysz? W brodatego Mongołą z syfilisem? Żal ci, że ludzie mają cel i wiarę? Choć biednie, żyją sto razy mądrzej niż takie bezmyślne bękarty Kiszczaka jak ty. Poza butą, agresją i barbarzyńskim chamstwem nie reprezentujesz nic.
  • ~Bączysław Misiowski
    (2012-05-08 12:01)
    A już myślałem , że mowa o Polakach. Niesamowity lud!!
  • ~Kasia
    (2012-05-08 12:07)
    Ten lud przetrwa to co gotuje dla siebie zdegenerowana cywilizacja europejska.
  • ~Robnad
    (2012-05-08 12:07)
    Dr Astic2012-05-08 11:17

    he,he,jeżeli już wysuwać POdobnie logiczne wnioski ,to gdyby pokazano XVIII wiecznych POkemonów,musiałoby się skończyć na zdjęciu chlewa.
  • ~antykatol
    (2012-05-08 11:15)
    nie czas się zatrzymał tylko nawiedzeni się zatrzymali w rozwoju. nie ma co żałować wsteczniaków. wiara im wystarcza i niech nawert w ziemiankach sypiaja a co jak kajtną to bozia weźmie ich w lepsze strony ...hahahahahaha
  • ~carlooo