• ~tylko pytam
    (2012-05-27 13:53)
    A wy POlaczki co macie do POkazania???

    Gdzie cycata doda???
  • ~rusek
    (2012-05-27 14:26)
    Nie propagujcie reyimu- tam morduja i bija opoyzcje- ryadyi tam rodyinna klika
  • ~pablo55
    (2012-05-27 15:00)
    No cóż, jak widać na fot. 12 da się zbudować fajne muzeum sztuki nowoczesnej. Przynajmniej w Baku.
  • ~pablo55
    (2012-05-27 15:01)
    @rusek: gdyby rozumować zgodnie z tym, co napisałeś, o twoim kraju wszystkie media powinny milczeć; ja różnicy między władzą w Baku i Moskwie nie dostrzegam
  • ~hahahahahahaha
    (2012-05-27 15:05)
    A na na Stadione X lecia to co bylo? A teraz w Warszawce to co jest? Agencje towarzyskie? Wkrotce jak Jacek R. na zmywak do Anglii ucieknie to sie skonczy kreatywna ksiegowosc i "zielona wyspa" i w Warszawce bedzie gorzej niz w Baku po ruskiej benzynie.
  • ~moja moja
    (2012-05-27 20:30)
    Pojadę tam coś zaBakać, przy okazji nabiję zapalniczkę za grosze.Nara
  • ~ars11
    (2012-05-27 19:16)
    Eurowizja konkurs dla idiotow, ktorzy lubia ko ko kolorowe obrazki !
  • ~LAS
    (2012-05-27 19:22)
    Azerbejdżan to kraj wielkiego wyzysku ludzi. Globalne koncerny naftowo - gazowe dzięki skorumpowanemu rządowi okradły obywateli z ich surowców naturalnych i najlepszych obszarów ziemi. Porównajcie Azejberdżan z Norwegią, czy Kanadą. W demokratycznych krajach wszyscy obywatele korzystają z bogactw naturalnych położonych na terenie ich kraju. W krajach podbitych państwo nie dzieli się z obywatelami olbrzymi fortunami zarobionymi na sprzedaży cennych surowców energetycznych. Państwo bez rekompensaty konfiskuje posiadłości mieszkańców Baku tylko dlatego, że na tych terenach buduje centra handlowe, kina, banki, luksusowe hotele, itp. Oczywiście tylko zamożni tubylcy i zagraniczni goście będą mogli rozkoszować się urokami Azerbejdżanu.
  • ~zax
    (2012-05-27 22:48)
    Kto wymyśla te podpisy? Co on pali?
  • ~szok
    (2012-05-27 22:58)
    j media podają ,,, w Polityce pl.

    est artykuł " Kancelaria Prezydenta: loża prezydencka nie istnieje. Co w takim razie Bronisław Komorowski przekazał na licytację WOŚP?

    artykuł mówi: Prezydent Rzeczpospolitej wraz z małżonką przekazał na Aukcje WOŚP zaproszenie do Loży Prezydenckiej na wspólne kibicowanie . Loża Prezydencka jest specjalnym miejscem do którego dostęp maja najznamienitsi goście na specjalne zaproszenia Prezydenta RP.