• ~briton
    (2012-08-13 10:40)
    Do--bezrolnego kto tu jest siwinia to napewno ty gdy zyjesz w tym kraju jeszcze rzucasz fekaljami na polakow dajesz tym kto jestes to ten ktury pisze o polskich obozach niepisz prostaku ze zydow niema sa o zmienionych nazwiskach i jest niemalo pnat 1,5 mil
  • ~EWA KOBY
    (2012-07-06 21:58)
    TO SUTNE ZE AAARABOWWO BUDDUJE SMUUTNEE DOMY ZEROMSSKIEEGO
  • ~KK
    (2012-06-15 09:16)
    do rolnika bezrolnego ,dobry masz nick ,gnojówka ci mózg wyżarła
  • ~KK
    (2012-06-15 08:47)
    Żydzi by cicho siedzieli a tu jest winne USA bo gdyby nie ich pomoc dla Izraela tp ci tak by nocha nie darli i nie robili holocaustu palestyńczykom.
  • ~johoho
    (2012-06-10 12:42)
    ...świeże groby zawsze wzruszą niezależnie gdzie kopane, gdy porosną wyjdzie
    na jaw kto szczuł i co było grane... śpiewał przed wielu laty Jacek Kleyff.
  • ~polka
    (2012-06-09 07:43)
    Jak czytam co wypisuja tu ludzie to naprawde musi byc koniec swiata!!! zastanow sie zanim cos napiszesz!!!
  • ~EWA KOBY
    (2012-06-08 21:38)
    TO PRODUKT PAKISTANSKIEJ MAFII W EU
  • ~ret
    (2012-06-08 20:38)
    Jewrej nigdy nie będzie porządnym człowiekiem !
  • ~azazel
    (2012-06-07 22:13)
    Durnowaty i łzawy sentymentalizm . Precz z palestyńczykami , w ogóle mi ich nie żal bo to są potencjalni terroryści i bandyci.
  • ~stefan
    (2012-06-07 18:14)
    naród wybrany to wszyscy ludzie na całym świecie którzy żyją wg 10 przykazań które dał im Bóg
  • ~rolnik bezrolny.
    (2012-06-07 16:54)
    Odpowiedz dla "goscia" : Ty polska antysemicka swinio ! Patrz jak teraz wyglada Polska bez Zydow. Polska upada, a Polacy masowo emigruja na Zachod, aby tam sprzatac, zmywac naczynia i karmic zwierzeta gospodarskie. Tak wyglada ta jednonarodowa Polska stuprocentowego Polaka Walesy ! I to byloby na tyle.
  • ~arab to świnia
    (2012-06-06 23:28)
    u arabów kobieta ma wartość krowy jest niewolnicą mozna jazabic za byle co
  • ~gvrweg
    (2012-06-06 08:18)
    a co mnie obchodzą cudze bachory?
  • ~asvg
    (2012-06-06 08:18)
    a co mnie obchodzą cudze bachory?
  • ~asv
    (2012-06-06 08:17)
    a co mnie obchodzą cudze bachory?
  • ~Robnad
    (2012-06-06 07:15)
    kolec2012-06-05 23:33
    "Nie widzicie ze to prowokacja .Potrzebne sa wasze antysemickie wpisy"

    jeszcze jedno.jedni i drudzy są Semitami.
  • ~Robnad
    (2012-06-06 07:13)
    kolec2012-06-05 23:33
    "Nie widzicie ze to prowokacja .Potrzebne sa wasze antysemickie wpisy"

    byłem w tym "raju",rozmawiałem z ludźmi,widziałem jak żyją więc nie bredź.
  • ~Strazu23
    (2012-06-06 07:03)
    Durnie , ten dziennikarz to oszust to byli zolnierze arabscy w Syrii , morduja od roku i wypedzaja juz 15-18 tysiecy zabili w okrutny sposob i nic . Syria , arab arabowi zgotowal ten los . Zdjecia z Syrii !
  • ~Lidia
    (2012-06-06 03:07)
    Niech przyjadą do Polski. Polska od wieków przygarniała uchodzców. Ksiądz od nas z parafii byl w Palestynie i mówil,że Palestyńczycy to mili ludzie.
  • ~Q
    (2012-06-06 02:28)
    A żołnierze, którzy wypędzają te dzieci to mają jakiegoś dowódcę? Może są z jakiegoś państwa?

Może zainteresować Cię też: