• ~kresowiak
    (2012-06-07 08:37)
    Ale ukraińskich prowokatorów się na tym forum zebrało. Rezuny, jak byście nie kombinowali będzięcie przeklętymi mordercami dzieci i kobiet. Hańba wam, hańba UPA, innym deiwiantom i iinym degeneratom
  • ~HISTORYK
    (2012-06-09 15:06)
    rolniku bez móZgu-Ruś należała do nas od XIV WIEKU.PRZEJĘTA POKOJOWO.
  • ~gość
    (2012-06-07 17:10)
    To nie jest nic smiesznego Oni wymordowali setkimtysi,ecy Polak.ów Zydów Rusinów Czechów Niemców itd Nikt ich za ludobójstwo hjie rozliczł a nasz Prezydent to nawet chce ich przepraszać Panowie najpiewr rozliczyc osadzić imprzebaczyć Lwow był i jest ibedzie naszym Polskimk miastem .Przypominam nikt nie wierzył a komunaq z ZSRR upadla po istnieniu prawie 3/4 wieku w jednym dniu taqk i Wołyn w jednym dniu będzie Polslki ktoż tego dozyje.Do yej knajpy chyba zaden Polak nie wejdzie murzyn tak bo onjest na ich poziomie .Wejdz na ratusz zobacz co nam Stalin zabrał i powieś tam nasz sztandar
  • ~martel79
    (2012-06-07 08:55)
    Oburzacie się na Ukrainę, a we Wrocławiu była (nie wiem czy jest nadal) knajpa PRL. Tydzień Nienawiści pełną parą idzie najpierw polskie obozy, teraz UPA. A autostrady niegotowe.
  • ~Gość
    (2012-06-07 08:56)
    ~Paweł2012-06-07 08:52
    Szyderca twoje porównania zbrodniarzy z UPA ,których walka sprowadzała się
    do mordowania cywilnej ludności z AK to jest rzeczywiście szyderstwo...

    Ten typ ma napewno czarne podniebienie, dlatego tak bełkocze...
  • ~LWP -kto zdegraduje generalow -kolaborantow ?
    (2012-06-07 09:07)
    Ludowe Wojsko Polskie skladalo przysiege na okupanta rosyjskiego - w calej historii Polski takiej HANBY nie bylo...WSI ma agentow wplywu we wszystkich mediach ... i ich dzieci
  • ~Gość
    (2012-06-07 09:12)
    ~LWP -kto zdegraduje generalow -kolaborantow ?2012-06-07 09:07
    Ludowe Wojsko Polskie skladalo przysiege na okupanta rosyjskiego - w calej historii Polski takiej HANBY nie bylo...

    Twoja znajomość polskiej historii jest równa plus-minus null...
  • ~sigg9mm
    (2012-06-07 09:15)
    Nacjonalistyczne oszolomy pseudo- narodu zwanego ukrainskim, poslugujacy sie dialektem chlopow panszczyznianych z tzw. kresow Polski, usiluja w swojej glupocie pokazac, ze nie zasluguja na niepodlegly kraj w Europie. Ukraincy potrzebuja rosyjskiego buta i bata, zeby kontrolowac ich zbrodnicza nature. Zreszta klopot jest tylko z tzw. polskimi Ukraincami z zachodniej Ukrainy czyli z ziem odwiecznie polskich, ktorych po prostu Polacy traktowali zbyt tolerancyjnie przed II Wojna Swiatowa. Ukraincy ze wschodniej Ukrainy to zupelnie inni , przyzwoici ludzie - tam Rosjanie juz dawno zlikwidowali patologiczne tendencje nacjonalistyczne.
  • ~opa
    (2012-06-07 09:24)
    no wlasnie . juz nawet wieszcz Mickiewicz pisal :
    Ukraino, ojczyzno moja , ile cie trzeba ...
  • ~kresowiak90