• ~kler to swinstwo
    (2012-06-13 07:45)
    lepiej gołebie karmić niz kler pastuchy baranów
  • ~prostytucja niewolnicza
    (2012-06-16 13:31)
    w polsce podobno sa więżione dziewczyny w piwnicach skrytkach i gwałcone wielokrotnie tak to trwa rok lub dłuzej
  • ~BAJ
    (2012-07-26 08:22)
    DO BUKA JAKI WYBÓR O CZYM TY MÓWISZ DEWIANCIE CZY CHOCIAŻ TROCHĘ LIZNOŁEŚ BIEDY CHYBA NIE
  • ~znafca
    (2012-06-11 15:09)
    nie są ładne , ale są młode ...cena nie może być za duża..bo z czystością jest duuuzy problem...
  • ~Buka
    (2012-06-13 18:48)
    Do ~CUDZE CHWALICIE A SWOJEGO NIE ZNACIE
    Owszem, w Polsce jest prostytucja (jak i w każdym kraju), ale różnica polega na tym, że kobiety mają wybór, - jest to ich decyzja, że chcą w ten sposób zarabiać pieniądze. A dla kobiet opisanych tutaj prostytucja bywa jedynym sposobem na zdobycie pieniędzy na pilne potrzeby, jak np. nakarmienie dzieci, rodzeństwa. Są do niej zmuszane albo przez straszną biedę, albo przez rodzinę. Mam nadzieję, że Indie jako kraj dynamicznie rozwijający się w końcu zapanują nad tym problemem, bo niektóre grupy społeczne są tam w okropnej sytuacji.
    A co do dalszej części Twojej wypowiedzi - to gdzie Ty widzisz w Polsce te tabuny prostytutek? Może przy autostradach jeszcze się trafiają, ale na ulicach miast prostytutek już raczej się nie spotyka, bo przeniosły się do agencji, prywatnych mieszkań i do internetu, gdzie werbują klientów. Chyba, że dla Ciebie każda ubrana bardziej wyzywająco kobieta to juz prostytutka.
  • ~Luminat
    (2012-06-13 15:00)
    Bez serc bez ducha to szkielety ludzkie,tyle poeta.Ateistyczne świnie nigdy nie zrozumieją bojażni wobec Boga,a to w wielkiej wierze jest ogólnie normą.
  • ~novy
    (2012-09-03 14:51)
    Jak na reportaż to bardzo ubogie opisy i ciągle te same. Ja bym autorowi nie zapłacił za taką szmirę. Kobitek szkoda ale, co kraj to obyczaj.
  • ~kler to pede rasci
    (2012-06-11 23:05)
    lepiej dymac prostytutki niz być dymanym przez kler szmatławy
  • ~adsenior
    (2012-06-10 13:39)
    Nie jeżdżę już teraz po Polsce, ale 10 lat temu, na naszych drogach można było spotkać co i rusz "tirówki", nie zawsze były to przedstawicielki Rumuni lub innych państw, również duży procent stanowiły Polki.
  • ~LAS
    (2012-10-08 20:09)
    Dla niektórych pseudo-mężczyzn kobieta jest tylko niewolnicą do zaspakajania jego egoistycznych potrzeb. Prawdziwy mężczyzna znalazłby sobie żonę zamiast gwałcić nieletnie dziewczynki.
  • ~andowc
    (2012-06-15 21:40)
    do ~ula
    Ula wejdz do "ula" (królowo pszczół).
    Tam "robotnice" będą ciebie karmić (masturbować) mleczkiem pszczelim.
    Po gów.o "trutnie" (mężczyżni) ?- (aby zapłodnić "niedorajdów"- nie jesteś Marią "dziewicą" która porodziła syna (jezusa).
  • ~kler to sławojka
    (2012-06-10 11:19)
    kler to debile nic madrego juz nie powie ani nie wymyśli MICKIEWICZ ich nienawidził wzajemnie
  • ~do:re fakty i mity
    (2012-06-10 21:20)
    wole je dymac niz ciebie pis krako

    SUPER wypowiedz prawdziwego idioty!
    Moze ktos z panow tu na forum zacznie " dymic" jego corke,
    zeby IDIOTA sie opamietal?
  • ~Taka Prawda
    (2013-12-18 23:10)
    *** Z NIMI JAK CHCAŁ SIĘ SPRZEDAWAC TO NIECH ŚIĘ SPRZEDAJĄ,
    JEST TO ICH DOBROWOLNY WYBUR A CO TO INNEJ PRACY SOBIE NIEMOGA ZNALEŻDZ MOZE TA PRACA NIEBYŁA BY TAK ZADAWALAJACA ALE ZAWSZE LEPSZA NIZ PROSTYTUCJA!!!
  • ~voiceinthedesert
    (2013-10-14 23:14)
    Każdy raz gdy widzę takie sytuacje serce mi zamiera. Jak można krzywdzić takie młode kobiety? Można, ale czyni to z człowieka bydlę! Odpowiedzialny jest zawsze rząd. Istnieją moralnie skorumpowane jednostki, które nie odczuwają odpowiedzialności za dusze tych kobiet! Mnie natomiast nie obchodzą ich ciała, ale właśnie dusze, stworzone na obraz Boga!
  • ~mundek
    (2013-01-04 00:10)
    Zachodnia cywilizacja za bardzo się certoli z kobietami dlatego zaczyna upadać.
  • ~Gusiek460
    (2012-12-18 07:25)
    A w drzwiach pod 6 -ką stoi indyjska - BURDEL-MAMA.
  • ~agulek33
    (2012-11-27 19:12)
    Boże drogi jaki ten swiat jest chory zeby sie kobiety musiały oddawać byle komu ,za pare groszy kilkanaśćie razy dziennie żeby zarobić na chleb dla dzieci chore rzygać mi się chce ble ble
  • ~A.D.N.A
    (2012-06-12 14:14)
    ZGADZAM SIE W STU PROCENTACH Z "SOSNA,,
  • ~żkac.uj
    (2012-06-09 06:36)
    jakby w pl był raj na ziemi a ewa nie kusiła gentelmenów ,, bez jaj ,, opisz pan polskie panie red.

Może zainteresować Cię też: