• ~wawiak
    (2012-07-15 00:25)
    Wielkie mi halo! U nas 10-go każdego miesiąca bydło jest przepędzane po Krakowskim!
  • ~bronek82
    (2012-07-08 13:23)
    Chcą to sie ganiają z bykami i tyle.
    Przecież każde mieso na kanapce czy pieczone kiedyś chodziło na własnych nogach ale tak to w naturze jest że jedni drugich zjadają.

    Poza tym jak ktoś dokonuje (wygodne słowo) aborcji czyli rozrywa maleńkie dziecko na strzępy to wszystko okej bo to prawo wybór zdobycz cywilizacyjna.
  • ~sig
    (2012-07-08 12:17)
    A GDZIE WAJRAK Z BOJÓWKĄ, DLACZEGO NIE WIESZAJĄ SIĘ NA LATARNIACH PAMPELUNY I POZWALAJA NA TAKIE BARBARZYŃSTWO, MĘCZYĆ BYKI PRZED ZABIUCIEM I ZJEDZENIEM - TO TAKIE NIEKOSZERNE , FU
  • ~horror
    (2012-07-08 11:58)
    hiszpanie to najwieksi mordercya kiedy zbankru tują
  • ~ciocia klocia
    (2012-07-08 11:56)
    ohyda
  • ~Masakra
    (2012-07-08 13:23)
    NORMALNIE TYCH DEBI*I SPOŁECZEŃSTWA EUROPEJSKIEGO ************ DA SIĘ INACZEJ TEGO ZROBIĆ!!NORMALNIE MASAKRA!I TO NIBY KIBICE MORDERCY JAK JEST ZADYMA NA STADIONIE ,A PATRZCIE CO TAM SIĘ DZIEJE!!MASAKRA,NIEDOBRZE MI AŻ...
  • ~Luiza
    (2012-07-08 13:50)
    W XXI wieku i to w krajach latynowskich-katolickich dochodzi do mordowania zwierząt. Uważam, że corrida powinna być zakazana.. Byław w Hiszpanii, ale nikt nie zaprowadził by mnie na taką rozrywkę.
  • ~pol
    (2012-07-08 13:24)
    U lewaka rodzaju męskiego ujawnia się nie troska o zwierzęta,ale kompleks sfeminizowanego tchórza. Lewactwo było wykorzystywane jako pacyfistyczna V kolumna przez wszelkich agresorów. Dać du** w imię pokoju...
  • ~swiss made
    (2012-07-09 10:51)
    szkoda zwierzat,ale jeszcze bardziej tych milionow zamordowanych w Ameryce Poludniowej podczas"ewangelizacji" tego kontynentu.
    Jak mordowali i rabowali to mieli-teraz zebrak Europy. A polski podatnik tez zaplaci za gigantyczne transfery Realu i Barcelony.
  • ~sit
    (2012-09-26 00:43)
    a ja tam byłem 2 lata temu i biegłem. mega przeżycie. chyba największe emocje jakie czułem kiedykolwiek. gorąco wam polecam. na temat okrucieństwa moje zdanie jest takie: ja nic im nie zrobiłem. Giną dopiero na arenie. W biegu mają okazję pokazać gatunkowi ludzkiemu co o nim myślą a szanse są bardzo nierówne - na ich korzyść.