• ~gdfgdf
    (2012-10-05 15:43)
    Zasłona dymna ...
  • ~fert
    (2012-10-05 15:57)
    Za cara i sanacji też były takie dziury, Ludzie nawet w nie wpadali. Jest dobrze i fajnie Polacy . Niech żyje partiia miłości na czele z geniuszem Kaszub i Bufetową ( wiceprzewodniczącą PO) .
  • ~Wallenrod
    (2012-10-05 14:27)
    Brawo Dziennik za szybką reakcję. PIS-oszołomy już zaczęły wyć a jak widać taka dziura to zwyczajna sprawa i występuje wszędzie!
  • ~cvv
    (2012-10-05 14:38)
    Uff dobrze, ze jestesmy na poziomie Gwatemali
  • ~OMEN
    (2012-10-05 14:40)
    Taa... Tam, w świecie to dopiero są dziury ! To stawia w całkiem innym świetle te dziury warszawskie. A wlaściwie dziurki. To pewnie zasługa platformianej prezydentki warszawy, że są tylko takie małe... Nie narzekać , warszawiaki,nie narzekać!
  • ~do:fasgusp
    (2012-10-05 15:07)
    fagusp, też jesteśmy zdegustowani chamskim bredzeniem waszego wiesia 13. POwodów do prześmiewczych komentarzy z waszych POmatolskich POczynań jest PO zbóju! Ze śmiechu brzuch ci POpęka.
  • ~młotek
    (2012-10-05 15:28)
    Dziś mamy dwa sukcesy białe miasteczko międzynarodowe i dziurę też międzynarodową a Tusk uciekł nie święci sukcesów
  • ~zenen
    (2012-10-05 15:21)
    Dziennikarze już przyszli z pomocą Tuskowi i jego ekipie że gdzie indziej też jest tak Zawsze tak mówią jak nawalą Tuska ludzie to mówi się ze wszyscy politycy albo za wszystkich rządów stare chwyty
  • ~wiesio bicz na po
    (2012-10-05 15:26)
    Jednym słowy dogoniliśmy wreszcie Świat w dziurach dobre i tyle Brawo dziennikarze wy zawsze pod ręką by ratować twarz nierobów i kolesi z PO
  • ~Wallenrod
    (2012-10-05 15:38)
    Zapomniałem dopisać, że też mam taką dziurę w głowie, a także z całkowicie przeciwnej strony. Ta druga to od gwintowania komina.
    I co PIS-oszołomy? Nie każdy da się tak przegwinować jak ja!