• ~żzzakh,,,j
    (2012-10-30 18:45)
    nie wiem ale mam dziwnr przeczucie ze jest jakas siła wzsza , usa 1 wyciek ropy w zatoce meksykanskej 2 huragan katrina irena sendy susza najwieksza w histori ,,, hhmm to za placz dzieci i matek i ludzi pokrzywdzonych przez,,,
  • ~strażnik lasu muminków
    (2012-10-31 09:00)
    to my zapłacimy za odbudowę
  • ~huragan
    (2012-11-05 02:51)
    Redziol Wy sami sie mordujecie zazdrosc was zera nie mam takich ludzi na drugiej planecie jaWy .Za tydzien u Was ulewny desz bedziecie plywac.
  • ~Do glupiego wiicherka
    (2012-11-05 02:39)
    Wicherek zeby Ciebie glupiego nie zabral w krotce wiatr ale glupich czesto omija Pan Bog daje szanse zeby sie troche podleczyc.
  • ~U S A
    (2012-11-05 02:27)
    Sandy fan my damy sobie rade bo nam chce sie pracowac a ty leniuchu patrzysz aby Ci mana z nieba leciala za nim tlusty zdechnie to Ciebie nie bedzie glupi fujaro.
  • ~Nowy Jork
    (2012-11-05 02:35)
    Niedlugo was jemioly nie bedzie na planecie zapijecie sie na smierc nieroby.
  • ~MNY
    (2012-11-02 16:05)
    Wiecie co, mam nadzieje ze wy tez kiedys dostaniecie po d...e tak jak ludzie w NY I NJ. Zapomnieliscie ilu Polakow tam mieszka? Ilu z nich stracilo domy? Wiecie co tam sie teraz dzieje? Powiem wam ze nie macie o tym zadnego pojecia. Na jakiej podstawie krytykujecie tych ludzi? Kierujecie sie stereotypami! O palcu bozym pisza, bylo by wam przyjemne gdyby ktos napisal ze kara boza sa powodzie w Polsce?
  • ~Plautilla
    (2012-11-01 19:01)
    To, co napiszę słyszałam kilka miesięcy wcześniej bezpośrednio od charyzmatyka z USA, który od lat omadlał wraz z innymi charyzmaytykami Biały Dom zanim wprowadził się tam nowy prezydent elekt. Pierwszym prezydentem USA, który nie chciał modlitwy za Amerykę i swoje rządy w niej był Barak Obama. Pierwszy raz w historii USA nie był omadlany Biały Dom .
  • ~šipu ga loma
    (2012-10-31 20:09)