• ~Zgredek
    (2012-11-14 18:57)
    Już dawno w mojej rodzinie mówi się,że ludzie są bardzo starą rasą. Chodzimy po grobach swych przodkach, nawet o tym nie widząc. W Kambodży wiedzą i dobrze się czują, gdyż duchy zmarłych czuwają nad ich potomstwem.
  • ~zołza
    (2012-11-14 23:13)
    Tak to prawda ,że w Kairze są takie miejsca. Widziałam .
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2013-11-01 18:06)
    Żydzi wśród umarłych? Hmmmm kto by pomyślał...
  • ~Ela
    (2012-11-15 06:01)
    Matko jedyna,to jednak nie dla mnie. To trzeba mieć Ich mentalność,tam się urodzić. Dla mnie cmentarz to miejsce święte,spokój dla ciał naszych bliskich,a ja tam mam pranie robić i ziemniaki gotować?! Pewnie wesela też tam się odbywają? Ech,jednak lepiej,że urodziłam się na północy. Trochę to rodzinę Adamsów przypomina.
  • ~Egipcjanin
    (2012-11-14 21:41)
    W Kairze tez istnieje taka cmentarna dzielnica mieszkaniowa.
  • ~Fakt
    (2013-11-01 18:55)
    Oni to lepiej wiedza niz my, ze bac to sie trzeba tylko zywych.
  • ~dozorca
    (2013-11-02 07:47)
    Zabrać powinni z takiego miejsca mlodzież i przenieść do innych krajów lub zmienić upodobania albo wydać młode dziewczyny za samotnych grabaży z europy i
    powinni wysłać na samotny rejs do Manili i zabawić się
  • ~Tofik
    (2013-11-02 08:52)
    Fajna cielęcinka na zdjęciu , bzyknąłbym bez obrzydzenia .
  • ~NorvidNH
    (2013-11-02 09:41)
    Starali się oni przekonać społeczeństwo, że można połączyć bolszewizm z katolicyzmem, nie zważając na dekret Świętego Oficjum z 1949 r. grożący ekskomuniką wszystkim katolikom, którzy „wyznają komunizm, propagują go lub współpracują z komunistami”
  • ~Tofik
    (2013-11-01 19:18)
    Prezes juz niedlugo przywita sie z braciszkiem i mamusia , a hofman ma przygarnac sierote kota.
    Zle wyglada i gada od rzeczy nasz kaczafi.