• ~kamil
    (2012-12-22 08:35)
    i gdzie ten koniec świata
    a po 2 nikt nie wie kiedy będzie koniec świata
    będzie ale za ok500lta bo w tedy słonce spali ziemie
  • ~tak
    (2012-12-20 22:55)
    barbarzyncy katoliccy maja lapy czerwone od krwi tych ludzi ktorzy stworzyli tak kulture .
  • ~Roman
    (2012-12-24 07:05)
    Ale durnie mysleli ze przechytrza Boga!
  • ~pr
    (2012-12-21 01:02)
    Cywilizacja Majów była o wiele bardziej krwiożecza niż cywilizacja europejska i dlatego ich cywilizacja zaginęła. Majowie mordowali okoliczne plemiona, poświęcając tych ludzi swoim bogom, trwały tam nieustanne wojny i polowania na ludzi. Plemiona te zwracały się o pomoc do Hiszpanów. Ten "tak" co wypisuje takie głupoty niech sobie trochę poczyta na ten temat to może czegoś się dowie.
  • ~tyle
    (2012-12-21 01:20)
    Koniec swiata chyba juz byl - ludzie zmienili sie w poganiane przez mendia barany
  • ~Majka
    (2012-12-21 01:41)
    Nie znali kola, wszystkie zakrety drog pod katem prostym a mieliby przewidziec koniec Swiata ?. Mali ,przemadrzali ludkowie o grubych karkach. Ta ich " Chiken Pizza" to przereklamowane miejsce. Nawet dzis jedzie sie do nich po "Moon roads" czyli drogami tak dzurawymi jak ser szwajcarski. Oni nawet nie maja rzek na Jukatanie !! I jak tu takim wierzyc.
  • ~edek
    (2012-12-21 03:35)
    koniec swiata w polsce ma sie zaczac o godz.10:00 ja dotej pory spie jak sie obudze o 11tej to znaczy ze bede zyc dopuki sam nie umre smiercia naturalna nie wierze w koniec swiata co jedynie moze byc przeciazenie zimowe poniewaz ma dwa konce i wtedy moze byc przeciazenie nic wiecej do 11tej ludziska pozdrawiam
  • ~ania
    (2012-12-21 03:42)
    przeraza mnie mysl ze dzis ma byc koniec swiata dzis zginiemy a ja nie kupilam ani jedzenia ani piciarzezyje to serce mi s umre z glodu ja jak ja ale jak sobie pomysle ze moje male dziecko tego nie przezyje to serce mi sie kkraje co te nasze dzieci sa winne mialy cale zycie przed soba ludzie oby to nie byla prawda
  • ~sandoval
    (2012-12-21 04:11)
    Wiedza Majów do wiedzy Kopernika [ ten sam wiek] ma się mniej więcej tak jak ta kupa kamieni ułożonych jeden na drugim do np zamku krzyżackiego w Malborku.Podziwianie i nazywanie to coś wysoką kulturą i sztuką urąga rozumowi i poczuciu zwykłej uczciwości w ocenie postępu ludzkości. Reklama dźwignią turystyki. Przykre, że do prymitywnych wyliczeń półdzikusów taka ogromna liczba ludzi XXI w.podchodzi tak nabożnie . Oznacza to , że ewolucja rozumu jest bardzo zróżnicowana i niektóre "genotypy" potrzebują jeszcze kilkanaście wieków, żeby osiągnąć poziom np. Billa Gatesa.
    P.S. Może ci mądrzy Majowie zostawili jakiś dobry program komputerowy?
  • ~swiss made
    (2012-12-21 05:01)
    Tak,tak cywilizacje te byly krwiozercze-palily na stosach,podbijale inne kontynenty i narzucaly innym swoje wierzenia.
    A przeciez bylo zupelnie odwrotnie.
    Ludzie,ktorzy podbijali Amerake Poludniowa nie zyja.Ale ich mocodawcy nad Tybrem,Madrycie i Lizbonie nadal maja sie dobrze.I naprawde mieli dobrze,jak grabili i mordowali.
    Tak samo zachowywaly sie barbarzynskie watahy cesarstwa rzymskiego(pisownia celowo z malej litery aby wyrazic moje obrzydzenie do tamtej formacjii) zdobywajac sasiednie kraje.
    I wyobrazcie sobie-teraz do rzymu(pisownia celowa) jezdza Antek,Mietek i Rychu aby "odwiedzac" swojego wielkiego "przewodnika duchowego" lezacego w watykanie(pisownia znowu celowa)