• ~jahwe
    (2012-12-24 15:01)
    Znowu TE BOHOMAZY
  • ~Nie daje na WOŚP daje na CARITAS
    (2013-12-26 16:07)
    Stop LGBT !
    Stop dewiantom !
  • ~Genitaliusz
    (2013-12-26 12:20)
    Nie ma to jak wkleić artykuł z przed roku do tego z komentarzami.
    Masońska gazeta.
  • ~elf
    (2013-12-26 12:22)
    Ciekawe czy jak co roku było mordobicie w Betlejem a muzułmanie musieli interweniować rozdzielając sklóconych chrześcijan !!Dla mnie to paranoja dlatego obchodzę święto przesilenia stare slowińskie wierzenia są b.wiarygodne od chrzęscijańskich bujd !!
  • ~11
    (2013-12-26 12:22)
    Głupota polskich katolików jest gigantyczna nic dziwnego,że wzbudzają smiech na całym świecie !!!
  • ~123
    (2013-12-26 12:32)
    Ta ziemia taka święta jak z koziej doopy klarnet,mój kot to jest święty !!Najświętnijszy !!!
  • ~S O L I D A R U C H
    (2013-12-26 12:58)
    Krew rozlepiona na afiszach
    Krew na chodnikach i na ścianach
    Krew – jak poranna wtedy cisza
    Krew – czarne plamy na ekranach

    Krew na kamiennych szarych płytach
    Na białych rękawiczkach Tuska
    Krew która o nic was nie pyta
    Krew jak złamana w sadzie brzózka

    I jak na polach polne maki
    I nad polami białe chmury
    Jak narodowi dane znaki
    Oni wznosili się do góry

    Krew na fotelach tupolewa
    Zmywana szlauchem o świtaniu
    Jeszcze wam ona pieśń zaśpiewa
    To będzie pieśń o zmartwychwstaniu
  • ~weber
    (2013-12-26 21:32)
    do Do Genitaliusza jedno slowo mowi wszysko do jakiego stopnia jestes chamem tym razem pomyliles sie glabie nie jestem ani azjata abi arabem jestem tylko polakiem.Przerywam dyskusje z chamstwem nie chce miec do czynienia
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-12-26 14:45)
    Polecam wlasnie dzisiaj lekture Nowego Testamenu.Nie mowiac juz o dziesieciu przykazaniach jakie dostal Mojzesz od Boga Jahwe.Nie jestem zadnym swiadkiem ,a tym co opisuje sw.Pawel w Liscie do Galatow rozdzial 4 wiersz 4-7.Drugie przykazanie Boze z Biblii Tysiaclecia.Ksiega Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4-6,Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzial 5 wiersz 8-10.List do Rzymian rozdzial 1 wiersz 18-32.Prosze mi wskazac miejsce gdzie w Biblii jest mowa o ikonach,i ich adoracji ?.Przeciez biskupii za cos pieniadze biora nie mowiac o szarych szeregach !.Czekam !.
  • ~re leop old
    (2013-12-26 15:00)
    kobiety w kościele to na obrazku ido roboty resztę zajmuja same samce nic dla kobiet ma ryj masłuchać i sprzatać a od rządzenia to samce nawet buk samiec a skad kleha wie ze tosamiec jak totyo jest niewidoczne i przebacza jak przebacza to ja po smierci będe słuchał a nie teraz ja jestem posrednik anie kle hahahaha