• ~dodom
    (2013-01-03 17:49)
    Obluda i falsz - i oni i ten ich "raj" chociaz tam jest pieknie!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-01-04 00:02)
    Sprostowanie. Od sodomii to jestem ja i chętnie dorwałbym kota prezesa. A tak mi tylko jakiś prosiaczek z młodzieżówki RP wystarcza.
  • ~Psychiatra
    (2013-01-11 02:07)
    Do www i Mona!
    a te srane towarzycho www i mona z jakiego wariatkowa sie urwało? Z Tworek? Wyszli na przepustke czy nawiali? A matka wie ze spie*dolili? Długo tak i kotki i myszki sniły sie po nocach? A napewno NIC nie brali kiedy widziadla straszyły po nocach?
  • ~Mona
    (2013-01-10 14:21)
    żyją w tzw. dzikim związku już od dawna (kurdupel i Alik) to teraz na starość co się będą wygłupiać z jakimś "proszeniem o rękę" ;)
  • ~www
    (2013-01-09 11:49)
    A KIEDY W KOŃCU KURDUPEL POPROSI ALIKA O RĘKĘ (ŁAPĘ)?
  • ~gość
    (2013-01-09 08:56)
    Wszystkiego najlepszego - niech tak mają przez całe zycie.Miło patrzeć na ludzi szczęśliwych - to uskrzydla, dodaje sensu.Urocze - be z zawiści o kasę czy urodę - niech im się wiedzie dobrze :)
  • ~wiktoria
    (2013-01-08 22:07)
    @oliwia- miejsc jest do wyboru do koloru, inna sprawa to znalezienie odpowiedniego biura.miałam w tym temacie trochę przebojów ale w końcu zdałam się na opinie znajomych którzy polecili mi travelplanet.pl. i faktycznie pojechałam z nimi latem, i teraz zimą zamierzam powtórzyć wyjazd na śnieżne szaleństwa. a ofert mają naprawdę dużo..
  • ~oliwia
    (2013-01-08 19:42)
    przeslicznie, sceneria jak z raju, moze kiedys i mi uda sie pojechac w takie miejsce, ale narazie mamy zime i szukam dobrego miejsca do poszalenia na nartach, gdzie warto pojechac?
  • ~EWA KOBY
    (2013-01-04 20:42)
    ABSOLUT COMERZ SZKODA DZIECI USMIERCYNYCH ALA HOOLYWOOD
  • ~@psychol wiesio13
    (2013-01-04 10:45)
    Znow na prochach???

    A komu ty niePOdmyta dooope POdajesz - sq...wysynu???