• ~czytacz
    (2013-01-15 16:21)
    To niemal zupełnie jak w Polsce;, czy nasi wszyscy powodzianie maja już gdzie mieszkać (chyba tylko dzieki pomocy prywatnej i koscioła) ?
  • ~Jacóś
    (2013-01-15 16:31)
    Nie zapomnijcie dać kilka groszy dla pierwszej z brzegu instytucji charytatywnej. Pieniądze przydadzą sie każdemu, nie tylko poszkodowanym.
  • ~orys
    (2013-01-15 16:33)
    bozia nie oszczedzila tego przybytku to powinno zastanowic katoli.Bozia ma gleboko w te przybytki.
  • ~mason
    (2013-01-15 16:41)
    jak PAN BÓG MÓGŁ zburzyć swoją chałupę chyba że chałupa nie miała właściciela
  • ~PUEBLO
    (2013-01-15 16:58)
    Widzialem inny foto-reportaz, miejsca tu pokazane i tak wygladaja nienagannie i schludnie, tam widzialem gory grozow, jakichs szczatkow organcznych, totalny syf, ktorym nikt sie nie zajal. Po prostu na tej wyspie brakuje kilku bialych ludzi, zeby pokazali swoim mniej zorganizowanym kolegom, co i jak robic, zeby ta ruine doprowadzic do ladu.
  • ~TFUsk - TFUck
    (2013-01-15 17:06)
    @Jacóś, mason, orys - no to popatrzcie na sanktuarium Maryjne, które znalazło się na drodze fali tsunami w 2004 roku. 2 000 osób, które były wewnątrz - ocalało, a fala ominęła budowlę...
    Widać zmniejszyły się wpływy z orkiestry Owsika, i zabraknie na Festiwal Marihuany w lecie w Jaroicinie lub innym grajdole... No i nie kupią tyle maszyn do eutanazji, ile planowali... A poza tym, kto śmie dawać pieniądze na cele charytatywne !!! Kropli wódki w domu nie ma, a oni chleb kupują !!!
  • ~orys
    (2013-01-15 17:24)
    do Tfusk myslisz idioto ze zostali oszczedzeni tylko dlatego ze zostali przyglupami katolickimi z wlasnej glupoty i znalezli sie tej buznicy. A te tysiace co zginely byly nie godne do zycia..
  • ~prawda
    (2013-01-15 17:29)
    jak we wszystkich krajach MAFIA rzadowa dba tylko o siebie za nasze pieniadze
  • ~Zgredek
    (2013-01-15 17:59)
    Po co dawać na Haiti - tam wszystko zgrania mafia rządowa, kryminalna i kościelna. A mieszkańcy Haiti nie potrafią się zorganizować dla wspólnego dobra. Tam każdy walczy o przetrwanie solo, a najlepiej się mają różni cwaniacy.
    Do Pueblo - nie jest prawdą, że biała rasa - to tacy dobrze organizatorzy.
    Historia białej rasy to stałe mordy, a ostatnie dwie wojny światowe - niestety wyszły ze skonfliktowanej Europy. Afrykanie źle nie mieli - póki białasy ich nie zmusili do nowej organizacji życia /co trwało cały wiek XVII do XIX/. To samo dotyczy Indian /tych zniszczono wcześniej XV-XVI/ - biały to leń, złodziej
    i bandyta. Co zrobiono z Aborygenami w Australii? A ca polskie białasy zrobili z polskimi robolami? Na czele przemian stała mafia Watykańska. Chleba i pracy, starczy w kraju dla każdego. Ale tak się teraz zorganizowano, że mamy takich co maja za wiele i płaczą, ze chcą więcej i coraz większe rzesza, która nie ma nic. Polacy to na pewno białasy.
  • ~pragmatyk
    (2013-01-15 18:12)
    Ja bym nie odbudowywał, bo tam dość często są trzęsienia ziemi.