• ~krys
    (2013-03-28 20:58)
    czy jako bankrut nadaje sie tam?
  • ~Basia
    (2013-03-26 15:41)
    Byłam na Cyprze dosyc dawno, jest pięknie kwiaty i słonce mili ludzie i pełno sklepów z futrami ,ktorych właścicielami są Rosjanie. W kawiarenkach menu w języku angielskim i rosyjskim. Dla turystów z Polski dobrze bo wszystko rozumieliśmy.
  • ~wanda
    (2013-07-31 07:12)
    mnie kusi Cypr Północny, konkretnie Kyrenia, przeglądałam wczoraj niezłą ofertę w alfie, 10 dni za 2400 zł, hotel czterogwiazdkowy, jak dla mnie w porządku. Zastanawiam się tylko nad tą Kyrenią - czy warto? Zdjęcia oczywiście wyglądają super, ale jest też coś takiego jak potęga photoshopa :)
  • ~kinga
    (2013-07-24 10:19)
    oj bardzo,zwłaszcza jeśli chodzi o nurkowanie :) zamierzamy się wybrać tam w tym roku ale już ze swoim sprzętem. wzięliśmy na niego kredyt gotówkowy w getinie i nie musimy wypożyczać, na pewno się szybko zwróci.
  • ~Aneta
    (2013-04-02 12:25)
    Wiecie co, może i warto tam pojechać jednak mnie w tej chwili zdecydowanie bardziej kusi jakos Malta. Tym bardziej, że zawsze myślałam, że jest to jakaś niewiarygodnie droga wyprawa, a w gruncie rzeczy, wcale nie jest tak źle. Znalazłam nawet całkiem przyzwoitą wycieczkę w ofercie Almaturu, znaczy wycieczkę, za całkiem przyzwoitą cenę ;)
  • ~Lucyna
    (2013-03-29 07:53)
    Cypr jest fantastyczny dla wszystkich, szczególnie w okolicach Ayia Napa! Polecam, ale obecnie to spore ryzyko
  • ~ewa koby
    (2013-03-27 18:46)
    cypr yachty raz putina czekaja na fredrydurke
  • ~prawdziwy chrzescijanin
    (2013-03-27 14:18)
    "Skała Afrodyty w Pétra toú Romíou, obiekt często wskazywany w przewodnikach. Według legendy, to właśnie tu narodziła się bogini.."
    WLASNIE TO JEST OSTATNI POWOD DLA KTOREGO SPEDZILBYM TAM WAKACJE, smierdzace bozki i bogini!
  • ~CANARIS
    (2013-03-27 09:51)
    A JA MAM FERIE I JADE NA SYBERIE.
  • ~swiatowid
    (2013-03-26 15:44)
    Najlepiej pojechac z bankrutujacym polskim biurem podrozy.