• ~tur
    (2013-04-27 03:34)
    Nic dziwnego, że w Indiach gwałcą kobiety - cudzoziemki, bo tam masowo usuwa się żeńskie płody i mężczyźni mają zbyt mało kandydatek na żony. W każdej nawet najbardziej zabitej dechami wsi jest aparat USG i po zajściu w ciążę każda kobieta sprawdza co się urodzi. Jeżeli dziewczynka to się ją natychmiastowo bezpłatnie usuwa w najbliższej klinice aborcyjnej, która znajduje się o rzut beretu dalej. Aborcje są finansowane przez państwo, a klinik aborcyjnych jest zatrzęsienie, wyrostka tam ci nie zoperują ale aborcja to żaden problem. . Dziewczynki są nieprzyszłościowe dla gospodarstwa rolnego i dla biznesu w mieście, jest to tzw. zbędna gęba do wyżywienia więc się je usuwa. Nic dziwnego, że Hindusi biegają całymi tabunami po miastach w poszukiwaniu jakichkolwiek kobiet i łapią wszystko co się tylko rusza, nieważne jakie swoje czy obce, byle były,
  • ~burak zielony
    (2013-04-26 12:45)
    Favelas? Piropos to sa zaczepki?Byl taki kiedys Adamski,,rozpisywal o favelas. Gdy ambasada brazylijska przestala mu udzielac wizy, blagal o nia.
  • ~TO JEST MOJA POTRZEBA
    (2013-04-29 16:55)
    TO JEST MOJA POTRZEBA
    ZEBY SIE DOSTAC DO NIEBA
    OJCIEC DYREKTOR MI POMOZE
    JAK MU 100 ZLOTYCH DO KIESZENI WLOZE
  • ~wojtek
    (2013-04-26 18:56)
    Tuskolandia to taki niebezpieczny kraj...
  • ~Barti_Moskwa
    (2013-04-26 15:10)
    to artykuł dla nimfomanek - gdzie pojechać żeby dobrze zgwałcili <lol>
  • ~Kielczanin
    (2013-04-26 14:45)
    NIe dziwię się policji. Euorpejki podróżują same, nie stosują sie do ostrzeżeń, ubierają się wyzywająco, a w zasadzie tak jak tanie dziwki i jeszcze myślą, że policja porzuci ważne sprawy, żeby szukać tych którzy przelecieli jakąś Europejkę i jeszcze latami zbierali dowody czy powiedziała tak, czy nie, czy obściskiwanie się z tybylcem w bramie i łapanie go za ****** to już zgoda na seks czy jeszcze nie itd.
    Głupich i tak nie da się obronić, chyba, że się ich ubezwłasnowolni.
  • ~turystka
    (2013-04-26 14:25)
    Byłam w Indiach dwa lata temu.Do dziś nie mogę się nadziwić,że ktoś może zachwycać się Indiami.Taj Mahal jest naprawdę najcudowniejszą budowlą świata,ale jest to również pomnik ludzkiej głupoty ,zaślepienia i pogardy dla poddanych,których los zależał od opętanego władcy.W tym roku byłam w Egipcie.Też pierwszy i ostatni raz.nie powodu,żeby zawozić im w końcu ciężko zarobione pieniądze,a oni rzucali nienawistne spojrzenia, oraz wręcz zmuszali do napiwków niemalże włazili na mnie z proponowanymi pamiątkami do kupienia.Gdyby się tak nie zachowywali ,zostawiłabym im nawet sporo tych dolarów,a tak to dostali Gucio.Naprawdę nie ma przymusu wyjazdu do kraju,gdzie jesteś traktowany jak dojna krowa. Kilkanaście razy byłam w Tajlandii,bo tam się czuję,jak mile oczekiwany gość.Nikt się na mnie nie gapi,nikt nie żebrze jak w Indiach,nikt nie zmusza mnie do zakupów czy napiwków jak w Egipcie.
  • ~Kazik
    (2013-04-26 13:54)
    Najlepszy Urlop na wlasnym Terrasie i nad morzem, ja to od jutra robie.
  • ~za 800..00 emerytury - fajnie
    (2013-04-26 13:14)
    Dla kogo ten teks?
  • ~JKa
    (2013-04-26 13:02)
    @jacek432013-04-26 08:56
    ty luku dzbuku idz sie lecz, komu ty tu chcesz zaimponowac twoja nawiedzona wiara,
    to co ty tu wypisujesz to dla przeczkolakow z wiochy.
    daj sobie spokoj i innym tez.