• ~tajalandkom z pipy jedzie zgnilym jajem
    (2013-07-24 11:04)
    Tajlandia. Chciałbyś tam pojechać?

    eeee... bylem. wiec tak, kobiety maja brudne nogi, wogule im wasy rosna takie wielkie. a jak z kolego chcielismy sobie poruchac, to cene nam muwily po rosyjsku, to sie jurek wkur... no, chyba zrozumiale. ale zara przyszli tacy kolesie z flaszka nas pszeprosili i bylo kozacko. ale lepiej jest na przyklad w Trzebiatowie. i nic nie smierdzi zgnilymi rybami, bo sie koleznaki myja porzadnie.
  • ~turysta
    (2013-07-25 09:48)
    Ja nie popieram takiej turystyki, wrecz jestem pszeciwko. Bo my mamy piekne pojezieze mazurkskie. tylk jak tam sie jedzie to trzeba kupic plyn na komary, ale maja w kisosku, to daleko nie trzeba chodzic, zaraz kolo pola namiotowego jest.
  • ~Kaszalot von Bigos
    (2013-07-23 10:48)
    Ja tam bym sobie pojechal na kaszaloty. Bo przyjerzdzaja z rorznych krajow takie tluste baby. Faceci to co innego, se moga pojsc i porzadnie sie napic, i zaruhac. A kobiety, to nic z ego, najwyzej jak zastawia sidla na jakiego faceta. Bo z lokalnymi lachociongami nie wygraja oj nie. No, to ja chyba sie naradze z moimi kumplami z WSi, znaczy sie ze wsi, che che i powiem dziadzi, rze jade na delegacje w jakies miejsce co ona juz zna i nie lubi. Na przyklad do Enerde, znaczy do Berlina. Tam smrod i rasizm, no ona po prostu nie lubi. To ja niby tam se pojade, a w zeczywistosci to skocze na kaszalociki w tropik. Ach, juz mi slinka cieknie na jakis malutki a gwaltowny romansik. I to, no, kto za to zaplaci? No kto? Che che che. I na sloniu pojezdrze jak Cyrankiewicz! Dasz Bur!
  • ~Zosia
    (2013-07-25 06:05)
    Och jak tam jest przepieknie. Tam, w tej Tajlandii, to na pewno tego nie doceniaja, ale maja przepiekny kraj, i wcale tam nie ma PiSu ani kaczora ani nawet Maciarowicza. Tylko slonie, piekne zachody slonca i w ogole taki kosmopolityzm i mozna sie w ogole zakochac. Kasia Tusk pisala raz o Tajlandii, ze byla. No, co prawda Jerzy Urban tez byl, ale nie sadze, ze razem z Kasia, bo to jednak nie ten sam przedzial wiekowy. Jerzy Urban jest satyrykiem o bardzo cietym jezyku, nei mozna tego nie doceniac. Zna wszystkich wplywowych i cenionych ludzi. Na przyklad Monike Olejnik, zna. I Adama Michnika, zna. Juz bardziej bym go widziala z Monika na plazy, o zachodzie slonca, jak ida sobie i ogladaja ten piekny kraj. I jak, o na przyklad ida na kolacje z Adamem Michnikiem. To sobie mozna wyobrazic w Tajlandii, bo przeciez u nas to zupelnie normalne. A wlasnie pani Monika jest na wakacjach, ale ja mysle, ze ona jest w slonecznej Italii. No, Tajladnia tez jest sloneczna, ale bez pani Moniki to nie to samo. I jeszcze pan Niesiolowski w takiej Tajlandii byl, no oczywiscie Jozef Cyrankewicz tez byl, moze nie w Tajlandii, ale jezdzil na sloniu. Chyba w Indiach. Nie jestem pewna. Ale ta Tajlandia, no no, to piekny zakatek swiata. Byle nie dla moherow. Oczywiscie. Ale oni nie maja na takie ekstra wycieczki kasy, wiec mozna smialo smigac, najlepiej z biurem Alfa.
  • ~jacus biedroneczka
    (2013-07-19 11:51)
    jade tam z tatusiem, bedziemy szukali jakichs dzieci do zaodoptowania. muj tatus z moim drugim tatusiem bardzo kochaja dzieci i mnie tez. choc czasem pani w przedszkolu sie na mnie gniewa, jak na przyklad przychodze w sukience, ale co zrobic jak rano zaspimy po wutce albo jak wujek przyniesie aspiryne w proszku. to rano nie ma czasu na przygotowanie ubrania zasteczego.
  • ~Zośka
    (2013-09-02 19:59)
    ja właśnie lecę zima do Krabi do Tubkaa Resort z alfa starem i jak patrzę na to zdjęcie w artykule to aż lepiej mi się robi i utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze wybrałam :) Byłam kiedyś w Bangkoku, sporo zwiedzałam: Ratnakossin, rejsy po Chao Praya, byłam w świątyni leżącego Buddy, łaziłam po tym obrzydliwym jarmarku, czyli Khao San Road, jadłam świerszcze na patyku. Krótko mówiąc, było kapitalnie i chcę to powtórzyć.
  • ~Koneser
    (2013-09-10 04:54)
    MNIE SEKSTURYSTYKA I AZJA NIE KUSZA.
  • ~zenon
    (2013-08-12 22:11)
    chciałbym ja poznac bliżej...
  • ~pelno ruskich i szwabow.
    (2013-07-26 08:15)
    Tajlaandia jest piekna ale tam sa terrorysci z rosji i z niemiec wiec zostane w kraju i nie pojade.

    Przepraszam... turysci.
  • ~nie mam kasy!
    (2013-07-25 11:22)
    Pojechalbym, ale chyba rowerem, bo nie mam pieniedzy. Moze mi Vincent cos da? Moge mu wybudowac autostrade, chocby tylko pol kilometra. To wtenczas do tej calej tajlandii moge se nawet opjechac Maseratim. A co, stac mnie (by bylo).

    No, ale nie jestem zadna Sawicka ani Rycho, Miro czy Zbiro.