• ~jacek43
    (2013-07-19 08:07)
    orędzie z serii Ostrzeżenie ---KLIMATYCZNY chaos doświadczy teraz wiele KRAJÓW. Mój Ojciec jest ROZGNIEWANY---Orędzie nr 176 z serii Ostrzeżenie---Otrzymano czwartek, 25 sierpień 2011, godz.20.00---Moja Najmilsza, ZAAPELUJ do wszystkich Moich wojowników modlitwy, aby MODLILI się za innych, w tym NIEWIERZĄCYCH oraz tych uwikłanych w przemoc i nienawiść. Wędrują, starając desperacko się znaleźć MIŁOŚĆ i pokój w swym życiu, i uważają to za niemożliwe. Musicie modlić się za nich mocno, ponieważ bez waszych MODLITW zanurzą się w ognie PIEKIELNE. Nie wolno do tego dopuścić. Jeśli tylko będą mogli być zachęceni do uczynienia kroku w Moim kierunku i będą gotowi, aby wysłuchać Mojego Słowa, dane im będą ŁASKI tak, że będę mógł wziąć ich w Moje ramiona.Moja Córko, świat musi teraz poświęcić Mi swoją uwagę. Wkrótce będziecie świadkami serii TRZĘSIEŃ ziemi i POWODZI. Poprzez KLIMATYCZNE katastrofy chaos doświadczy wiele KRAJÓW. Są to KARY zrzucone na ludzkość przez Mojego OJCA. Moja Córko, grzech będzie UKARANY i te kraje, które są winne propagowania ABORCJI, nie unikną ręki Mojego Ojca, gdy ona opadnie. Modlitwa zapobiegła wielu takim aktom KARY, jednak ludzie kontynuują GRZESZENIE i obrażają Mojego Ojca podłymi i oburzającymi działaniami człowieka przeciwko człowiekowi, w tym przeciwko NIEWINNYM DZIECIOM w łonach matek. Wzywam was teraz do modlitwy za Moje dzieci w krajach, które NIE unikną kary. Mój Ojciec jest ROZGNIEWANY. Nie będzie już dłużej bezczynnie patrzył, jak człowiek niszczy ludzkość. Ziemia zapadłaby się, jeśli człowiek nie zostałby powstrzymany. On, Mój Umiłowany Ojciec, aż do OSTRZEŻENIA powstrzyma wiele z tej KARY. Później, pomimo nawróceń ludzi, które nastąpią, człowiek ciągle będzie kontynuował powracanie do GRZECHU. Wymierzone KARY są po to, aby pokazać człowiekowi jak SUROWY może być Mój Ojciec. On KOCHA wszystkie Swoje dzieci, ale On STWORZYŁ ten świat i człowiekowi po prostu nie zostanie dozwolone, aby go ZNISZCZYŁ. Moje dzieci, módlcie się teraz za wszystkich waszych braci i siostry. Jezus Chrystus
  • ~tajalandkom z pipy jedzie zgnilym jajem
    (2013-07-24 11:04)
    Tajlandia. Chciałbyś tam pojechać?

    eeee... bylem. wiec tak, kobiety maja brudne nogi, wogule im wasy rosna takie wielkie. a jak z kolego chcielismy sobie poruchac, to cene nam muwily po rosyjsku, to sie jurek wkur... no, chyba zrozumiale. ale zara przyszli tacy kolesie z flaszka nas pszeprosili i bylo kozacko. ale lepiej jest na przyklad w Trzebiatowie. i nic nie smierdzi zgnilymi rybami, bo sie koleznaki myja porzadnie.
  • ~Zosia
    (2013-07-25 06:05)
    Och jak tam jest przepieknie. Tam, w tej Tajlandii, to na pewno tego nie doceniaja, ale maja przepiekny kraj, i wcale tam nie ma PiSu ani kaczora ani nawet Maciarowicza. Tylko slonie, piekne zachody slonca i w ogole taki kosmopolityzm i mozna sie w ogole zakochac. Kasia Tusk pisala raz o Tajlandii, ze byla. No, co prawda Jerzy Urban tez byl, ale nie sadze, ze razem z Kasia, bo to jednak nie ten sam przedzial wiekowy. Jerzy Urban jest satyrykiem o bardzo cietym jezyku, nei mozna tego nie doceniac. Zna wszystkich wplywowych i cenionych ludzi. Na przyklad Monike Olejnik, zna. I Adama Michnika, zna. Juz bardziej bym go widziala z Monika na plazy, o zachodzie slonca, jak ida sobie i ogladaja ten piekny kraj. I jak, o na przyklad ida na kolacje z Adamem Michnikiem. To sobie mozna wyobrazic w Tajlandii, bo przeciez u nas to zupelnie normalne. A wlasnie pani Monika jest na wakacjach, ale ja mysle, ze ona jest w slonecznej Italii. No, Tajladnia tez jest sloneczna, ale bez pani Moniki to nie to samo. I jeszcze pan Niesiolowski w takiej Tajlandii byl, no oczywiscie Jozef Cyrankewicz tez byl, moze nie w Tajlandii, ale jezdzil na sloniu. Chyba w Indiach. Nie jestem pewna. Ale ta Tajlandia, no no, to piekny zakatek swiata. Byle nie dla moherow. Oczywiscie. Ale oni nie maja na takie ekstra wycieczki kasy, wiec mozna smialo smigac, najlepiej z biurem Alfa.
  • ~jacus biedroneczka
    (2013-07-19 11:51)
    jade tam z tatusiem, bedziemy szukali jakichs dzieci do zaodoptowania. muj tatus z moim drugim tatusiem bardzo kochaja dzieci i mnie tez. choc czasem pani w przedszkolu sie na mnie gniewa, jak na przyklad przychodze w sukience, ale co zrobic jak rano zaspimy po wutce albo jak wujek przyniesie aspiryne w proszku. to rano nie ma czasu na przygotowanie ubrania zasteczego.
  • ~Zośka
    (2013-09-02 19:59)
    ja właśnie lecę zima do Krabi do Tubkaa Resort z alfa starem i jak patrzę na to zdjęcie w artykule to aż lepiej mi się robi i utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze wybrałam :) Byłam kiedyś w Bangkoku, sporo zwiedzałam: Ratnakossin, rejsy po Chao Praya, byłam w świątyni leżącego Buddy, łaziłam po tym obrzydliwym jarmarku, czyli Khao San Road, jadłam świerszcze na patyku. Krótko mówiąc, było kapitalnie i chcę to powtórzyć.
  • ~Koneser
    (2013-09-10 04:54)
    MNIE SEKSTURYSTYKA I AZJA NIE KUSZA.
  • ~zenon
    (2013-08-12 22:11)
    chciałbym ja poznac bliżej...
  • ~pelno ruskich i szwabow.
    (2013-07-26 08:15)
    Tajlaandia jest piekna ale tam sa terrorysci z rosji i z niemiec wiec zostane w kraju i nie pojade.

    Przepraszam... turysci.
  • ~nie mam kasy!
    (2013-07-25 11:22)
    Pojechalbym, ale chyba rowerem, bo nie mam pieniedzy. Moze mi Vincent cos da? Moge mu wybudowac autostrade, chocby tylko pol kilometra. To wtenczas do tej calej tajlandii moge se nawet opjechac Maseratim. A co, stac mnie (by bylo).

    No, ale nie jestem zadna Sawicka ani Rycho, Miro czy Zbiro.
  • ~turysta
    (2013-07-25 09:48)
    Ja nie popieram takiej turystyki, wrecz jestem pszeciwko. Bo my mamy piekne pojezieze mazurkskie. tylk jak tam sie jedzie to trzeba kupic plyn na komary, ale maja w kisosku, to daleko nie trzeba chodzic, zaraz kolo pola namiotowego jest.