• ~Male
    (2013-08-27 10:49)
    Byłam na Malediwach w podróży poślubnej w czerwcu 2013,akurat była tam zima ale tam jak na zimę (30+) było całkiem przyjemnie:) polecam wszystkim aby się tam wybrali...domek na wodzie coś pięknego i te rafy,piasek i ocean! Jednym słowem cud natury!!!
  • ~Sylga
    (2013-06-28 16:02)
    Zakochałam się w Grecji jakieś dwa lata temu przy okazji pobytu na Krecie z alfa starem, pamiętam dokładnie, była to moja podróż poślubna, którą dostaliśmy w prezencie od moich rodziców, mój mąż dodatkowo wykupił nam właśnie wycieczkę na Santorini, to istny raj na Ziemii, zwłaszcza na romantyczny pobyt, serdecznie polecam.
  • ~Włóczykij Światowiec
    (2013-07-23 02:43)
    A wyspa na Bełdanie naprzeciwko bindugi - to pies?

    Łachy wiślane też mają swoje uroki - zwłaszcza jak woda w sierpniu opada...

    ... Tobago wysiada!!!
  • ~cecylia
    (2013-06-27 19:32)
    Santorini jest przepiękna, co prawda byłam tam krótko, bo w trakcie wyjazdu na Kretę z alfa starem, wykupiliśmy też wycieczkę na Santorini, ale miejsce mnie OCZAROWAŁO, i to jak! Pamiętam te fantastyczne, bajkowe domy wydrążone w skałach, i niebieskie dachy rzecz jasna :-) Chętnie bym się zamieniła z ich mieszkańcami gdyby tylko chcieli... :)
  • ~Baham
    (2013-06-27 02:41)
    Plywanie z rekinem na Bahama. Rzeczywiscie, niepowtarzalna atmosfera...
  • ~jastrzębianka
    (2013-06-26 21:39)
    Byłam niedaleko na wyspie AntiquA. polecam
  • ~pikuś
    (2013-07-15 09:24)
    tylko nie z ALFA STAREM !!!
  • ~hehhehee
    (2013-07-14 18:36)
    coś tu strasznie jakimś śmiesznym alfastarem jedzie;P Panie poluzujcie...
  • ~Dwie Salowe z Salem
    (2013-07-23 05:08)
    ~jastrzębianka2013-06-26 21:39

    Byłam niedaleko na wyspie AntiquA. polecam

    TA WYSPA DE FACTO NAZYWA SIĘ - ANTIGUA (A NIE ANTIQUA!).

    A ARCHIPELAG (PANSTEWKO - W RAMACH BRYTYJSKIEJ WSPOLNOTY) NAZYWA SIE "Antigua and Barbuda'!

    PRZEMIERZYLYSMY TE STRONY OD TRYNIDAD I TOBAGO AZ PO PUERTO RICO, WIEC PROSZE Z NAS NIE ROBIC BALONA!
  • ~Trys
    (2013-07-01 09:27)
    Przez ostatnie lata intensywne miałam nawet wakacje, więc w tym roku postawiłam na labę i błogi wypoczynek na plaży. Lecę na Maltę, najlepszą ofertę znalazłam chyba w ofercie ALmaturu.