• ~sss
    (2013-08-19 07:32)
    widzę że te opinie tutaj mijają się z prawdą piszą ci co nie byli , zwiedziłem całą czarnogórę w dwa miesiące i powiem że jest ładna póki co nei do końca tak popularna jak chorwacja ale klimat i miasta są super każdy znajdzie coś dla siebie , góry durmitor i okolice cudowne oczywiscie najlepiej we wrzesniu mało ludzi i sniegu juz nei ma na najwyzszych szczytach , poza tym piekne i zadbane miasto petrovac cudowna budva i kotor wraz z całą boką kotorska oraz ciekawy ulcijn z plazami na kilometry a ceny taniej niż w chorwacji i to dużo trzeba liczyć podobnei jak w polsce polecam ten kraj this wonderful country we can discover a great place in the world
  • ~Ja może nie na temat ale Czarnogóra
    (2013-08-12 15:55)
    jest dla mnie równie piękna jak Chorwacja i polecam ten kraj na wspaniałe wakacje.
  • ~weri4
    (2013-08-12 08:33)
    Dwie komety zderzą się, Mój KRZYŻ pojawi się na czerwonym niebie Orędzie nr 106 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 5 czerwca 2011, godz.16.30 Moja droga, ukochana Córko, czas jest bliski. Ostrzeżenie jest teraz blisko. Z wielkim smutkiem muszę ci powiedzieć, że wiele dusz nie zwróciło uwagi na przekazy o Ostrzeżeniu. Moje Słowo trafia na głuche uszy. Dlaczego nie słuchają? Nie tylko daję im Mój Wielki Dar Miłosierdzia, gdy obleję Moimi Łaskami cały świat, ale również próbuję przygotować ich do tego Wydarzenia. Wiele milionów grzeszników ucieszy się, gdy pokazane im będzie Moje Wielkie Miłosierdzie. Inni nie będą mieli szansy, by uzyskać zbawienie w tym czasie, ponieważ umrą od wstrząsu. Moja córko, musisz zrobić wszystko, aby ostrzec świat, bo to Wielkie Wydarzenie będzie wstrząsem dla każdego. Będziecie widzieć wielkie znaki na niebie zanim OSTRZEŻENIE będzie miało miejsce. GWIAZDY kolidować będą z takim impetem, że człowiek mylnie oceni spektakl widziany na niebie, jako katastrofalny. Wynikiem zderzenia komet będzie wielkie czerwone niebo, a znak Mojego Krzyża stanie się widoczny dla wszystkich na całym świecie. Wielu będzie się bać, ale Ja mówię: radujcie się, bo po raz pierwszy w swoim życiu zobaczycie prawdziwie Boski Znak, oznaczający wspaniałą wiadomość dla grzeszników na całym świecie. Ujrzycie MÓJ KRZYŻ i będziecie wiedzieć, że Moje Wielkie Miłosierdzie dawane jest każdemu z was, Moich drogich Dzieci. Bo z tej głębokiej trwałej Miłości, którą zachowuję dla was, ​​umarłem dobrowolnie na krzyżu, aby was zbawić. Gdy zobaczycie krzyże na niebie podczas Ostrzeżenia, będziecie wiedzieć, że jest to znak Mojej Miłości do was. Módlcie się Moi ukochani wyznawcy, aby wasi bracia i siostry mogli się cieszyć, gdy także im pokazany zostanie Dowód Mojego Istnienia. Módlcie się, aby zaakceptowali, że jest to ich szansa rehabilitacji w Moich oczach; że ten Wielki Akt Miłosierdzia będzie ratować ich dusze, jeżeli pozwolą Mi sobie pomóc. Pokazane wam zostanie jak to jest – umrzeć w stanie grzechu śmiertelnego Ostrzeżenie będzie OCZYSZCZAJĄCYM doświadczeniem dla was wszystkich. Zwłaszcza dla tych w stanie grzechu ciężkiego może być w części nieprzyjemne, ponieważ po raz pierwszy pokazane zostanie wam, jakie to uczucie, kiedy Boże Światło znika z waszego życia. Wasze dusze poczują rezygnację odczuwaną przez tych, którzy umierają w stanie grzechu śmiertelnego. Przez te nieszczęsne DUSZE, które dopuściły, aby już było za późno, żeby prosić Boga o przebaczenie za grzechy. Pamiętajcie, że to ważne, gdy pozwolę wam wszystkim poczuć tą pustkę duszy. Tylko wtedy możecie w końcu zrozumieć, że bez Bożego Światła w waszych duszach przestajecie odczuwać. Wasza dusza i ciało byłyby tylko pustymi naczyniami. Nawet grzesznicy czują Boże Światło, ponieważ jest Ono obecne w każdym z Jego Dzieci na ziemi. Ale kiedy umieracie w stanie grzechu ŚMIERTELNEGO, Światło to już nie istnieje. Przygotujcie się na to Wielkie Wydarzenie. Ratujcie wasze dusze, dopóki możecie. Bo jeśli tylko Boże Światło opuści was, wtedy ostatecznie uświadomicie sobie pustkę, jałowość i ciemność, które oferuje szatan, pełne bólu i przerażenia. Odnówcie wasze dusze. Cieszcie się teraz z Ostrzeżenia, które pozwoli wam uratować się i zbliżyć do Mojego Najświętszego Serca. Przyjmijcie Ostrzeżenie z zadowoleniem. Dany wam będzie przez Nie dowód Życia Wiecznego i zrozumienie, jak ono jest ważne. Wasz ukochany Zbawiciel Jezus Chrystus Król ludzkości
  • ~do weri4
    (2013-08-12 15:43)
    Mam dla ciebie Orędzie 107 z serii dobra rada : SPADÓWA ŚWIRZE !!!
  • ~@weri4
    (2013-08-12 15:34)
    znowu świrze pod innym nickiem... Twoje miesce to wariatkowo i tam PRZYMUSOWO powinni ciebie zamknąć na długo.
  • ~re:weri4
    (2013-08-12 15:45)
    aleś się urządził biedaku...
  • ~jak Pan Bóg chce ukarać to odbiera
    (2013-08-12 15:49)
    rozum no i mamy na forum takich gamoni jak ten,który aktualnie podPiSuje się jako weri czwarty.
  • ~co za debil wypisuje takie głupoty
    (2013-08-12 15:59)
    pod nickiem weri4 ???
  • ~rychu
    (2013-08-13 14:39)
    jak bym mojemu sasiadowi powiedzial ze Klasztor Ostrog oraz wyspa (nie polwysep) Sw Stefan leza w Czarnogórze to by mi podpalil chalupe - on jest z Montenegro nie jakiestam Czarnogóry !!! trzeba bardzo uwazac - w bylej Jugoslawi te regionalne granice sa dla nich badzo wazne i bez doglebnej wiedzy mozna po prostu duzo glupot nawypisywac !!
  • ~kala
    (2013-08-14 10:51)
    bardzo lubię tamte rejony, co parę lat wracam w okolice Chorwacji. w Czarnogórze nie byłam ale zostawiam to sobie na przyszły rok. w tym roku już mamy zaklepany wyjazd,a że z całą rodziną to kredyt był niezbędny. udało się w getinie wziąć dobry gotówkowy więc się nie martwię, a teraz już liczę dni do wyjazdu.