• ~007
    (2013-08-16 07:07)
    Do tusków i komorowskich: zapakujcie hucpę i na wywczasy do Egiptu.
  • ~007
    (2013-08-16 08:22)
    Kaczynski do Egiptu nie jezdzi bo nie zna jezyka angelskiego.
  • ~Beata
    (2013-08-30 11:10)
    Uwielbiam Egipt, to jest mój ulubiony kierunek na wakacje. Byłam już w Sharm i w Tabie, w tym roku odwiedziłam Hurghadę. Teraz podczas pobytu przebywałam ogólnie tylko w kurorcie, odpoczywałam na plaży, nurkowałam. Piramidy widziałam 2 lata temu, Kair jest piękny, mam nadzieję, że niebawem turyści znowu będą mogli zwiedzać to miasto. Ale w kurortach jest bardzo bezpiecznie, nie ma problemu z odpoczynkiem, nie ma się czym denerwować.
  • ~Baśka
    (2013-08-29 23:08)
    No właśnie, mam sprzeczne odczucia co do spędzenia urlopu w Egipcie, z jednej strony uwielbiam ten kraj, w sumie co roku tam bywam, żeby ponurkować, z drugiej strony czułabym się bardzo źle, wiedząc, że poza kurortami giną ludzie, jednak ceny wycieczek mocno spadły, więc teraz to istna okazja wybrać się do Egiptu, np. w alfa starze lasty są nawet za tysiaka, nie wiem, może jeszcze chwilę poczekam i mimo wszystko wybiorę się tam trochę ponurkować.
  • ~ama
    (2013-08-24 10:07)
    Egipt to piękny kraj, jest w nim co zwiedzać. Straszne jest to co się tam teraz dzieje. Byłam pod koniec czerwca w Sharm i było spokojnie. Jak zwykle udało mi się ponurkować na wspaniałych rafach. Rozmawiałam też dość długo z naszym rezydentem z Alfy o tym co się dzieje poza kurortami... przykro było o tym słuchać. To na prawdę świetne państwo o niezwykle interesującej historii i kulturze.
  • ~strażnik gaju
    (2013-08-15 21:29)
    na razie są bezpieczni, jeszcze są bezpieczni, ale 500 zabitych może wyzwolić w zwolennikach islamizacji chęć zaatakowania tych miejsc rozpusty i demoralizacji i rozprawienia się z deprawacją i europejskim ścierwem
  • ~Aviator
    (2013-08-15 21:56)
    PO_lactwo to jednak głupi i zdeprawowany motłoch ;-)
  • ~Bolo
    (2013-08-21 02:50)
    W 2020 roku, jeśli wygra PiS, będziemy mieli Egipt w Polsce! Tak obiecał Wódz, a ono nigdy nie kłamie, mimo kilku wyroków za kłamstwa.
  • ~Tofic
    (2013-08-18 07:12)
    To gdzie tweraz polacy katollcy beda ruchac muzłumanki?
  • ~Tofik
    (2013-08-18 01:28)
    @Mis, 18:00

    ...Zwlaszcza gdyby ciebie POdpiekali na rusztach, to by mi wisialo "smentnym kalafiorem"... :)