• ~lunk
    2015-08-02 22:00
    Złodzieje, złodzieje, złodzieje. Jak chcesz być okradzionym to jedź do Hiszpanii.
  • ~zielon001
    2015-07-08 14:38
    Uwaga: Magiczna fontanna działa tylko od czwartku do niedzieli. W inne dni pusto, cisza
  • ~Pierdziszowianin
    2013-09-12 08:08
    Wstep do mojego kibla w domu kosztuje 10 € , nalesniki w moim domu 10 £ a za widok z balkonu 10 $. Miasto: Pierdziszow Maly.
  • ~gg
    2013-09-12 10:15
    kupno biletu do Sagrady Familii - moje najgorzej wydane pieniądze. Zupełnie nie warto, 100 razy ciekawiej wygląda z zewnątrz, a w środku nic nie ma!!
  • ~mkk
    2013-09-12 10:08
    Dzielni Redaktorzy całkiem dobrze ukryli przed czytelnikami, że jenym z najcenniejszych jest Muzeum Picassa. Oraz związany z nim dom publiczny na Avignon..

    P.S. A także przemianowali Krzystofa Kolumba na Krzystofa Kolumna ("La Rambla ciągnie się od Placa de Catalunya aż do Kolumny Krzysztofa Kolumna"). Za to jak najsłuszniej podkreślili wage muzeum Miro (tam nie tylko dzieła, ale i najlepszy widok na miasto z góry, na która wwozi physzna kolejka jak na Gubałówkę).
  • ~ewa
    2013-09-26 12:51
    Barcelona marzy mi się od dawna! nie udało się w tym roku, ale liczę że za rok jak już uzbiera mi się kasa na lokatach w getnie, w końcu tam dotrę :)
  • ~lena
    2013-09-12 08:55
    zwiedzać to piękne miasto i uważać na masy złodziei
  • ~annaprus
    2013-12-13 11:19
    Plac Hiszpański nocą robi niezwykłe wrażenie http://www.photo-travels.org/pl/foto/81/634/ ... chociaż trzeba pamiętać, że Barcelona nie należy do zbyt bezpiecznych miast.
  • ~czesiek
    2015-07-27 18:55
    Barcelona , to atrakcyjca miejcowość , jest dużo miejsc dla lubiących wodę i parki jak wzgórze z parkiem miejskim i małym zakątkiemGaudiego . Same schody , jaszczurka i najdłuzsza ławka to za mało przy mocno reklamowanych prospektów czy folderów . Miasto urozmaicone ładne , łatwa komunikacja miejska . Policja i młodzi tubylcy mało uprzejmi , rozumieją i znają język angielski ale udają że nie znają innego niż język kataloński . Wysyłanie kartek pocztowych to wyrzucenie pieniędzy w błoto , nie kończą miejsca przeznaczenia adresata lecz jak w Jerozolimie kończą los na spaleniu życzeń do Boga . Polecam , bo wsędzie trzeba być , plaże piasczyste , woda czysta i to kusi a nie Gaudi .
  • ~Aga
    2015-07-27 16:26
    gg no nie moge sie z Toba zgodzic. Moje wydane pieniadze na sagrade uwazam za wydane dobrze. Nie zaluje ani eurocenta. Piekne wnetrze ,piekna architektura ,gra swiatel no po prostu dech zapiera. Ja polecam