• ~polecam BB
    (2013-10-15 12:18)
    Byłam 2 lata temu w Rzymie moim zdaniem najpiękniejsza metropolia świata.
    Wybieram sie tam jeszcze raz,bo przez 2 tygodnie trudno zobaczyć wszystkie cuda architektury.Klimat tego miasta jest niesamowity bardzo dobrze się tam czułam.
  • ~marco
    (2015-02-08 21:16)
    widziałem kilka miast europejskich, ale Rzym jest naj naj naj
  • ~Nick
    (2014-01-28 14:35)
    Szkoda ze dziennikarz wzorowal sie na wycieczkach typu jesli dzis wtorek to jestesmy w Rzymie, bo Rzym to na prawde wspaniale miasto. Widzialem juz wiele znanych miast, na wiekszosc z nich wysarcza 2-3 dni, ale na Rzym nie starcza nawet 3 tygodnie.
  • ~karina
    (2014-09-11 20:43)
    bylam, podobalo mi sie, ale ludzi jest cala masa i nie da sie tam odpoczac i zrelaksowac, dlatego w przyszlym roku jakde w spokojne miejsce, gdzie nie wiem, ale zorganizuje to tak, zeby zaoszczedzic, bo jak pisza na poradniku inwestowania, mozna
  • ~Pola
    (2013-10-16 10:26)
    byłam tydzień w Rzymie i uważam , że jest śliczny.
  • ~ULLA
    (2013-10-24 20:47)
    Racja, w Rzymie łatwo zakochać się od pierwszego wejrzenia. Pojechałam w tym roku ze znajomymi na trip po Europie. Byliśmy m.in. W Rzymie, w Wenecji, w Paryżu czy w Berlinie. I najbardziej podobał mi się Rzym. Nie wiem, chyba klimat tego miasta mnie bardzo przekonał. Podróż fantastyczna, ale męcząca. Muszę jechać gdzieś tak czy siak odpocząć, myślałam o tygodniowych wakacjach w Egipcie. Polecicie jakieś biuro? Bo na własną rękę póki co już nie chcę.
  • ~ewa koby
    (2014-07-17 17:01)
    pojedz do rzymu kup dewojonalia i zaloz konto przyjmuja tylko mile franio pierze ewa koby
  • ~alek
    (2014-10-28 19:05)
    zamierzam gdzies pojechac w styczniu, aby dogonic lato biore kredyt w Getin, niemniej jednak cena pozyczki obecnie nie jest zbyt duza
  • ~Janek
    (2014-11-29 16:59)
    BYLEM, WIDZIALEM I PRAWIE O NIM ZAPOMNIALEM.
  • ~piotr
    (2015-02-16 16:37)
    znajomy namawia mnie na pozyczke w ferratum banku, sprawdzil ich juz kilku krotnie, mysle ze to calkiem warta uwagi opcja