• ~~xyz
    (2014-01-02 10:19)
    Kraków ? To nieporozumienie
  • ~PiS duś
    (2014-01-02 14:08)
    Seks turyści trzeba było zaznaczyć! Do Krakowa przyjeżdża bardzo dużo młodych ludzi żeby wyrywać polki i rżnąć, a polki są znane na całym świecie z tego że za parę euro czy funtów zrobią wszystko!
  • ~ewa koby
    (2014-01-07 19:40)
    palec bozy zapomnij boga nie ma i bozkow tez nie sa energie twojej duszy manipulowane manipululacji nawet po smierci
  • ~Ada
    (2014-01-06 13:23)
    W wakacje w tamtym roku byłam z Alfa Staru na wycieczce objazdowej i odwiedziłam m.in Izrael. Bardzo była to wzruszająca wyprawa, te wszystkie magiczne miejsca, to poczucie, że jestem w Miejscu Świętym. Najcudowniejsze wakacje w moim życiu, to bez wątpienia! I każdy kto był mówił to samo, nie ważne czy osoba była wierząca czy nie... Polecam!
  • ~MOlka
    (2014-01-13 14:58)
    A gdzie pzrepiekna Barcelona z Gaudim...?
  • ~mabel
    (2014-01-03 14:13)
    Wspaniałe fotografie.ALE pod 7.foto błąd w numeracji,a pod 8.-także w podpisie.
  • ~Palec boży
    (2014-01-02 22:52)
    To było tak: Miliony lat temu pewne istoty z najwyższych pozaziemskich cywilizacji założyły na ziemi cywilizacje. Ziemia na początku wyglądała prawie jak Mars. Ogromnymi kontenerami ze swoich cywilizacji zwieźli wode, duze ilości uprawnej ziemi, roslinnosc a potem także przyjazne im zwierzęta. Historie o Adamie i Ewie można wlozyc miedzy bajki. Jest nielogiczna i nieprawdziwa! Nie miano odpowiedzi na stworzenie ludzkosci wiec wynaleziono wlasna stukniętą! Zasianie roslinnosci i pojawienie się na ziemi zbiornikow wodnych wywołalo opady i w ten sposób powstaly na ziemi morza i oceany. Po zawaleniu przez BOGA ziem na ktorej pierwsi ludzie zbudowali cywilizację za niedopuszczalne grzechy przyszłych na nasz swiat poźniejszych ludzi i po zerwaniu pola magnetycznego które chronilo ziemie przed destrukcja z kosmosu wszedł diabeł rozprawil się z grzesznikami zwiózł swoje "zwierzątka" jak dinozaury, jadowite węze, rekiny, krokodyle, jadowite pajaki, meduzy itp na ziemie i BÓG był zmuszony do kolejnego zawalenia w różnych miejscach swiata żeby choć w polowie pozbyć się straszenstw które diabeł sprowadził ludzkości. Istoty które zapoczątkowały ziemska cywilizacje znow zapoczątkowały ja na Atlantydzie która z tych samych powodow co zapadły pierwszy kontynent też 2 razy padała zeby ostatecznie zostawić po sobie tylko bezkresne wody. Ziemscy kreatorzy naszego swiata przechodzili poźniej z wcielenia we wcielenie pod roznymi postaciami, także tymi skromnymi bez slawy i rozgłosu, o których niewiele wiadomo. Kilku z nich urodzilo się w Peru jako biedni Indianie. Osada ich lezala w dolinie u podnóża Andów. Był to horridalny czas dla ludow Ameryki Południowej. Majowie to nie pierwsi w Ameryce P. destruktywni przybysze z kosmosu. Raz po raz nowe grupy straszliwcow tam lądowały. Osiadając na ziemi przeczesywali doline Inkow w poszukiwaniu ofiar na ich stół. Stad istnienie w Ameryce Płd czarnej magii, woodo, zombi np. na Haiti i w Brazylii. To wszystko jest pozostalosciami i potomkami tamtychze straszliwcow. To przed nimi chcąc znaleźć schronienie wyżej wymienieni Indianie poszli w góry i zapoczątkowali osadę Machu Picchu. Byli skromnymi Indianami bez wysoko technologicznych atutów a tylko wielkim umysłem i zywym kontaktem z BOGIEM. Ich pierwsze szałasy były zrobione z drzew i gałęzi, ale szybko zorientowali się że silne wiatry zbyt latwo dewastują budowle i tylko solidny kamien może im się przeciwstawić. Znosili kamienie zewsząd, oczyszczając zbocza przygotowując miejsce na uprawne tarasy. Wkrotce doslał im BÓG Indian z odległych terenow którzy byli kamieniarzami. Żeby kamień utrzymał się w dużych wichurach musial być ciezki i idealnie dopasowany do siebie żeby jakakolwiek chybotliwość muru nie wywrocila. Po ich śmierci wrócili tu już tylko raz, na sam koniec. Urodzili się w Machu Picchu na najniższych warstwach a wodzem był pewien niedorozwoj duchowy. Kiedy dorośli doszło do konfliktu z wodzem o światlo. Oni stali w prawdzie a on w bucie i pysze i z tego powodu zmuszeni byli opuscic Machu Picchu, miejsce które kiedyś odkryli i zbudowali. Odchodząc opowiedzieli innym Inkom o zbójeckim pochodzeniu wodza (podczas budowania miasta było on zwykłym zbojem na dole i ladaco tak jak i w późniejszych wcieleniach). Rozjuszony wódz kazał powyrzucać nawet wszystkich ich dalszych krewnych. Wtedy wskazali to palcem BOGU a on w nocy zesłał na miasto ogromny churagan i trzęsienie ziemi. Przerazeni wybiegali z domostw a churagan rzucał ich w przepasć. Nie ocalal nikt! Natomiast wyparci z miasta znaleźli se inne spokojne miejsce na osiedlenie!
  • ~manetekelfares....
    (2014-01-02 19:36)
    @Templariuszu PiS-dusiu, zachowujesz się jak zakomplesiony onanista, który ma problemy z erekcją...
  • ~obserwator
    (2014-01-02 15:56)
    "10 najlepszych miejsc na całym świecie" pod jakim względem* Kambodźa, Watykan, Petersburg, Polska...itd. To przecieź najlepsze miejsca pod względem KORUPCJI.
  • ~SYLVEK
    (2014-01-02 14:14)
    re,: re Emeryt - prawdziwi krakowiacy nie chca byc stolica - nie boj sie myslalem o apartamencie w Wiedniu ze wzgledu na atmosfere ale w Krakowie lepsza