• ~zoro
    (2014-01-26 14:05)
    gdzie sie podziały tamte kasy z dolarami wy o forsie piszcie nie o jakiś pustkowiach miller kwach szorstka przyjazn oleksy z powodu podziału kasy
  • ~Towarzysz Prawda
    (2014-01-26 17:12)
    Czy Polska konkuruje z Nigerią. Przywódcy państwa z okresu tajnych więzień nie muszą konkurować, bo ich poziom moralny jest wyjątkowy. Lizali zadki Sowjetom a teraz składają hołdy tym, których rzekomo nienawidzili. Istne kukły wypchane sieczką z kołchozu. A co z tą forsą od Amerykanów. Schowali ją na zabezpieczenie przyszłości swoich nieinteligentnych dzieci?
  • ~ding dong
    (2014-01-26 18:18)
    Brawo 'Towarzysz Prawda' - oto POlska wlasnie - MAKABRA!
  • ~naiwny
    (2014-01-26 18:23)
    Kiedy w POlsce będą udostępnione Stare Kirkuty ??? chciałbym zobaczyć miejsce HAŃBY jakie stworzyli czerwoni!!!.
  • ~hanka
    (2014-01-26 19:12)
    "There is dignity in labor"
    albo "Arbeit macht frei" -- czy to cos komus przypomina??
  • ~Stary Baca.................
    (2014-01-26 20:31)
    za te wiezienia to dawno powinien wisiec kwas,miler,walensa...klika pzpr oni skasowali a teraz gupkuf udawaja...tosamo z Ukraina niech nigdy niebira zadnych doradcuf takich jak michnik i jemu podobna klika bo oni sprzedali nasza SOLIDARNOSC...te wydibusy...Gowin nastepny aparat jusz mamy dosc takich doradcuf jak mazowiecki i nocna zmiana dzis mozemy tym wygibusom powiedziec jawnie ze nas sprzedali dzisiaj sie czerwoni smieja i zyja jak poczki w masle...
  • ~Stary Baca.................
    (2014-01-26 20:43)
    niedlugo i unas mlodzi zlapia za OS dosc zlodziejstwa towarisze z pzpr miarka jusz przebrala, mamy dosc waszych wystepuf zlodziejskich afery na potege mordy niewygodnych albo niepokornych, tow...tusk i komoruski wasze miejsce jest na miesiacku dosc waszych zlodziejskich wystepuf...
  • ~olek
    (2014-01-27 01:55)
    U nas w Kiejkutach kiedyś podobne muzeum otworzą :)