• ~eSpirit
    (2014-03-05 18:48)
    No ale "BOGOWIE" w pełnym słońcu...
  • ~klon
    (2014-03-05 13:59)
    od pół wieku Embargo a wy się dziwicie że ciemno ,jak ruskie przykręcą gaz to u nas będzie ciemni i zimno.
  • ~Bogdan
    (2014-03-05 14:07)
    I nie wydzielajom dwutlenku! Tak też źle?

    *
    Tak źle, a tak niedobrze...
  • ~brat Alberta
    (2014-03-05 15:03)
    Jak Putin zakręci kurki, tak będzie wyglądała Warszawa...
  • ~pop
    (2014-03-05 17:04)
    Ja p... Normalna noc i nawet ładnie. Lepiej niz za Jaruzelskiego. A ci wyskakują z propagandą USA przeciw Korei.
    Jesteście tacy sami jak Ruscy.
  • ~ted
    (2014-03-05 18:47)
    Klimat jak z jakiejś strzelanki fpp...
  • ~LOBSTER
    (2014-03-05 19:40)
    @bylem w tym..., 15:11
    GWno prawda co tu POciskasz. Zwyczajnie klamiesz. Byles najwyzej w d.o.o.pi.e twojegog fodza tfuSSka.
    W sieci jest ponad godzinny film o koszykarzach amerykanskich, a wilu z nich z 1.druzyny z Chicago, ktorzy byli zaproszeni do Korei Pn. przez wladze tego kraju.
    Jeden z zawodnikow amerykanskich filmowal minikamera i wlasnie przeszmuglowano ten film na Zachod i jest do obejrzenia na YouTube.
    Oczywiscie, ze to jest kraj komunistyczny, tylko wiedziec trzeba, ze nie pochodzenia od Homo sapiens Sovietikus. DLATEGO wyglada jak przecietny kraj zachodni, co jest na pierwszy rzut oka inne to wyraznie mniej aut na ulicach.
    Poza tym KoreaPn. jest mala potega militarna, o czym POlska tfuSSkiego i Komora ruskiego MOze tylko POmarzyc. Gdyby polska armia byla tak silna jak Korei Pn. to NA PEWNO Homo sapiens Sovietikus nie odwazylby sie robic manewrow militarnych tuz przy granicy polskiej.
  • ~byłem w tym chorym mirjscu świata
    (2014-03-05 15:11)
    jakim jest "korea północna" bo zaczęli wpuszczać od kilku lat turystów. TRAGEDIA !!! Lenin,Stalin,Hitler to amatorzy bo fantazja azjatycka NIE ZNA GRANIC.
  • ~Adam
    (2014-03-05 21:59)
    Niech mi ktoś wyjasni... po jakiego ch... swieca u nas latarnie noca jak uczciwy obywatel jest w domu a na ulicach sami zboczency i bandyci? Niech sie zabijaja z korezyscia dla ogółu...
  • ~observ
    (2014-03-06 00:37)
    eko-raj, eko-komuna, Korea północna jawi się w tej ciemnocie jako raj dla wszystkich lewaków i grzenderowców.