• ~ mirek
    (2016-03-11 14:09)
    Prez Putin To Obronca calej Europy przed Islamem i Jankesami To putin mail Racje wsprawie Rewolucji Jankeskich na balkanach Irak Egipt libia syria Teraz widac ze trzeba izolowac Merkel Obame I naszych pacholow Syriusza Wolskiego Tuska Schetyne
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-03 22:04)
    ludzieeeeeeeee... kocham Rosjan i Putina!!! Na złośc Kaczynskiemu!!!
  • ~jazu
    (2014-04-04 06:26)
    "Putin przejął obóz dla dzieci." - e...co tam... angela przejela Polske. I nikt nie protestuje.
  • ~____p______
    (2014-04-05 13:33)
    bylem w tym obozie w latach 1987..beda w szkole podstawowej ..wspaniale miejsce i wspomnienia:)
  • ~____p______
    (2014-04-05 13:40)
    Tak, byłem w ZSRR. Na koloniach w obozie ARTIEK. Kto starszy, ten wie. Młodszym można długo tłumaczyć.i uczyłem sie jezyka rosyjskiego znam bardzo dobrze :):):)
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-03 21:54)
    Ponieważ Kaczyński nie lubi Rosjan wiec ja ich kocham. Miłości do Roz=sjan nauczył mnie Tusk i Graś na szkoleniach w centrali PO
  • ~Wiesio13 bicz na PiSmatołki
    (2014-04-03 22:07)
    Ja jako kacapski kolaborant kocham towarzysza Władymira Władymirowicz Putina i będę mu wierny do końca swoich dni!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-03 21:50)
    tak, jestem ruskim śmieciem... my z PO tak mamy. Kazdy z nas, czyli z elektoratu PO, toruski śmieć
  • ~Putler kaput!
    (2014-04-05 12:52)
    Federacja Kacapska to jedno wielkie marnotrawstwo. Świat powinien dokonać rozbiorów tego chorego tworu i podzielić terytorium między sąsiadów.
  • ~Smoleński łącznik
    (2014-04-03 22:39)
    Ja młody i wygrztałcony członek PO chcem wyrazić swoje ówielbienie dla pana Tuska i całej jego ekipy za to, rze majonc ukończonom POdstawufke moge ruwnierz óchodzić za intelektóaliste i mieć sfuj wkład w walke z kaczyzmem. POniewarz jestem notorycznie bezrobotny całymi dniami wypisuje swoje celne ówagi na temat rząduf nieódolnych kaczystów, kturzy som zakałom karzdego POlaka i te ich rzondy jurz mie denerwójom i mojom mame terz.I rzeby marycha wkońcu POtaniała i była do kópienia w supermarkecie. i rzeby kondony nie spadywały, bo to terz wina tyh pżeklentyh kaczoruf,i mmie to pżeżkadza óprawiać polityke miłości kturom nasz premier ogłosił. hyba troche błenduf zrobiłem, ale ja dopiro do wieczorowej podstawowej sie zapisałem, toterz jeszcze taki wykrztałcony niejestem. Dla ciebie kochany Premieże, obiecuje robic 3 klasy w jeden rok i zaraz potem zapisać sie do PEŁO,i jakim takim ministrem jak Nowak albo i Chlebowski zostać lub prezytędem jak miszcz ortografi Komorowski.