• ~Stary Baca.................
    (2014-05-15 14:32)
    co wyscie wymysleli granda lenina, stalina ,adolfa, tylko krematorja kreminaly obozy smierci tylko na tyle wasze krbituwy pracuja jak drugiego wykolegowac oszukac okrasc mamy jusz dosc tej swiatowej mafii MANSONSKIEJ dosc waszych zbujeckich zanduf tylko was dzis iteresuje jak drugiego okaleczyc zniszczyc forsa jest tylko na milter klamoty jest to normalne to bardzo dobrze ze jest mala grupa odwaznych kplanuf ze muwia co wyprawiacie z narodami jak oszukujecie narody forsa jest tylko na ormo zomo, ub sb do mordowania niewygodnych i niepokorornych ...
  • ~wierzaca
    (2014-04-20 05:48)
    RE:WIESIO DURNOWATY WPIS 23:49- nie mow nikomu co ma robic I gdzie kogo wysylac, bo takiego glupola nikt nie slucha, zajmij sie swoimi bogami poczawszy od Marksa o modal sie do nich, nie wtracaj sie do naszego zycia tak jak I my nie wtracamy sie do ciebie
  • ~TFU
    (2014-09-23 13:35)
    do @mason - prawdziwe zło zstąpiło na świat w roku 1717 wraz z powstaniem masonerii. Największe jej "sukcesy" to wymordowanie 1,5 mln chłopów w Wandei w czasie rewolucji francuskiej i drugie tyle w całej reszcie Francji, wszystkie "postępowe rewolucje" polegające na uczynieniu z ludzi niewolników "jaśnie oświeconych". Metody manipulacji i oszustw doprowadzone do perfekcji. I JEDEN CEL od początku: zniszczenie Kościoła Katolickiego. Nie religii, nie kościołów, nie - wiary, tylko TEGO JEDNEGO KOSCIOŁA.
    Za bardzo przeszkadza ICH mocodawcy, szatanowi.
  • ~Akot
    (2014-09-23 13:10)
    Popatrzcie, jakie charakterystyczne zjawisko: im kto bardziej "światły" (Zgredek, Wiesio13, i inni) - tym bardziej zakompleksiony... Póki mieli w rękach argument siły, mordowali bezlitośnie. Teraz jakby "spokornieli" i reprezentują ateistyczny CIEMNOGRÓD.
  • ~Zgredek
    (2014-04-21 17:06)
    Do Kasandry z 6.22 - marzyć Pani wolno. Ale biznes robi się na bezmyślnych owcach. A nie na ludziach myślących. Biedota ma dzieci, bo liczy, że dadzą im chleb na starość. Uświadomieni mają 1, dwoje - bo na dzieci nie ma co liczyć. A ich dzieci to już wcale nie mają potomstwa. Bo ich nie stać. Na ludziach i ich potrzebach robi się biznes. Agenci Watykanu już zaczynają od ślubu i kończą na zgonie. I za wszystko każą sobie płacić.
  • ~kasandra
    (2014-04-21 06:22)
    Pozwólcie ludziom wierzyć w to co chcą! Tylko niech nie zmuszają innych, by wierzyli w to co oni!
  • ~donek
    (2014-04-20 20:57)
    A co to ta 'nasza' albo ' nie nasza' era. Czyżbym już żył 2014 lat?
    O! To dłużej niż Noe bo on pociągnął lat 900.
  • ~Cynik
    (2014-04-20 10:15)
    "trzymane przez niego w rękach pęki świec samoistnie zapalają się"
    a po sutym żarciu samoistnie zaczyna srać
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-20 08:38)
    Kosciól od zawsze byl mafia wlasnych interesów.
    Jaka tam demokracja? Wladza absolutna tzw. nieomylnego papieza i sobiepanstwo feudalnych baronów zwanych biskupami i kardynalami.
    Ciemnogród, ale potrafiacy robic interesa na wszelkie sposoby.
    Krwiopijcy...
    . Dla nich najlepiej byloby, by lud dalej byl ciemny, wierzyl w ich zabobony i siedzial cicho oraz dawal datki. I czesc tej populacji dalej to robi.
    Owa ciemna masa, która glównie glosuje na PIS.
  • ~ppm
    (2014-04-20 08:16)
    re:~gamal2014-04-20 00:48
    Zapewne jesteś przekonany że swoim wpisem niesiesz choćby skromny kaganek oświaty do ciemnych religijnych łbów.
    Każda religia głosi jak powinni żyć jej wierni w zgodzie z zasadami tej religii (mam na myśli religie, a nie lewackie prowokacje o Potworze Spaghetti). Zasady każdej chyba religii mają charakter uniwersalny i ponadczasowy Jednak kościoły tych religii nie działają w jakiejś wyidealizowanej próżni politycznej, społecznej i gospodarczej. Działają zawsze w określonym miejscu, czasie i określonych uwarunkowaniach politycznych społecznych, obyczajowych, kulturowych i gospodarczych. Dlatego nauki kościelne dla wiernych ZAWSZE MUSZĄ odnosić się do tych uwarunkowań. Religia to nie tylko puste klepanie paciorków i odprawianie ceremonii i rytuałów. To przede wszystkim nauka jak żyć - tu i teraz W ZGODZIE Z NAKAZAMI DANEJ RELIGII.