• ~Ortodox
    (2014-08-16 20:48)
    Tfu!
  • ~KAMERNY
    (2014-08-17 13:52)
    W MOSKWIE ZROBCIE TAKA PARADE!!
  • ~Macuga
    (2014-08-17 11:52)
    Jaką wartość ze sobą niesie ta wiadomość jeśli wolno spytać? Europa wymiera, a odsetek dzietności wśród par gejowskich wynosi ok. 0%. Autorzy takiego typu propagandy powinni gnić w lochu.
  • ~obrzydzony
    (2014-08-17 11:45)
    parada dewiantów, sodomitów i gomorytek ... Dziennik takie bezwartościowe informacje wrzuca na 1-wszą stronę zrównując się poziomem z Faktem ... promowanie zboczeń seksualnych (a zarazem umysłowych) powinno być karalne - to nie jest sprawa dla mediów tylko dla psychiatrów ...
  • ~won
    (2014-08-17 12:05)
    powinno być napisane, największe szambo w Europie.
  • ~haha
    (2014-08-17 11:56)
    Nie da się traktować poważnie ludzi, którzy nie wiedzą do czego służy tyłek.
  • ~xxx
    (2014-08-17 11:56)
    A kto w przyszłości będzie utrzymywał gejów? Emerytura to nie to, co sobie nazbiera przez odkładanie składek emerytalnych, tylko to co wpłynie do budżetu w czasie emerytury. A geje to nieproduktywny związek myślący tylko o seksie a nie o przyszłości demograficznej. I nie piszcie więcej o gejach, bo mi się robi niedobrze!
  • ~taka jest prawda
    (2014-08-17 12:00)
    Drodzy sodomici! Nie bądźcie przesądni, zwłaszcza że zarzucacie przesądy Waszym krytykom. Pomyślcie czasem. Mózgiem - nie odbytem.
  • ~aniol
    (2014-08-17 12:00)
    Trwałość związków homoseksualnych jest o wiele niższa niż hetero, więc opowieści o dobrym związku homo, który chce wychowywać dzieci, jest dość naciągana, natomiast odebranie dziecku możliwości czerpania wzorca zachowań z normalnej rodziny, bo tylko taką jest związek hetero, w którym podział ról wynika nie z zabobonów, jak niektórzy twierdzą, ale po prostu z różnic fizjologicznych, jest zbrodnią. Jeżeli dziecka nie nauczy się we wczesny okresie rozwoju, że kobieta to mama, a mężczyzna to tata, nigdy potem już tego nie pojmie. Skończmy w końcu z tą obłudą. To nie jest poprawność, to dewiacja. Całe społeczeństwa dały się zastraszyć garstce odmieńców, bo to trzeba nazwać po imieniu. To że są inni nie przeszkadza mi, tylko szlag mnie trafia, gdy próbują mi wmówić, że to oni stanowią normę. Nie są normą i nie mogą być, bo są zdecydowaną mniejszością i to mniejszością wynikającą z pewnych zaburzeń osobowości. Przecież istnieje wiele grup społecznych, które mają jakąś dysfunkcję ograniczającą ich pełne uczestnictwo w życiu ogółu. Można sobie wyobrazić, że niewidomy, który poza tym jest zdrowy jak koń zażądał by, aby zmienić tak przepisy rekrutacji na pilota bojowego, aby i on miał szansę. A przecież wychowanie części społeczeństwa w przekonaniu, że prokreacja nie jest potrzeba, bo związki homo z założenia nie mogą (jak na razie) być prokreatywne jest równie samobójcze społecznie.
    Pozdrawiam wszystkich odmieńców.
    może też trzeba zacząć żądać aby nas traktowano “normalnie”?
  • ~hahaah
    (2014-08-17 11:58)
    U aktywistów homo doszło do translokacji rozumu. Z mózgoczaszki do okolic przystosowanych do czynności wydalniczych. Rozum ulokowany w kiszce stolcowej ma nieustanne kłopoty - nim wyprodukuje jakąś myśl już jest zalany (z przeproszeniem) ****** i płynami wydalniczymi. Musi nieustannie walczyć o wolną od odpadów organizmu przestrzeń