• ~Polak z Norwegii
    (2015-02-28 00:37)
    Erland WIBORG to mala POvikingowa GNIDA POlityczna. Taki dzisiejszy tyPOwy skandynawski Wymoczek, w kraju gdzie baby sa jak chlopy, a chlopy jak baby. Wiem co pisze, mieszkam tu od wielu lat i dzieki Bogu, te wyzej opisane problemy, mnie nie dotycza.
    WTRACAM SIE TYLKO DLATEGO, ZE SAM JESTEM POLAKIEM I CHODZI TU O POLAKOW.
    INNYCH MOTYWOW NIE MAM I TYCH PROBLEMOW TEZ NIE.
    Zyjac w Norwegii, trzeba dwie sprawy szczegolnie rozgraniczac, a mianowicie swyklych Norwegow i ich bunczuczny, zadufany w sobie rzad, ta zgraje MASONOW w ich STORTING(odpowiednik Sejmu), szczegolnych, slePOoddanych Wazali USA.
    Zeby sobie wyobrazic, jak funkcjonuje przecietny Pedersen" i "norweska dusza",
    to trzeba tylko sobie wyobrazic, jak czesto zachowuja sie ludzie, ktorzy wygrali w Lotto. Zapominaja szybko kim byli, ci nowobogaci. Tak samo jest z Norwegami, od momentu kiedy znalezli pola naftowe i stali sie bogaci.
    Dzisiaj nie chca sluchac, ze jeszcze w koncu lat 60-tych polowali na mewy, zeby miec co do garka wlozyc, a gospodarke, to jeszcze pod koniec lat 70-tych, mieli taka, ze PRL to byla wysoko rozwinieta "potega". Taka prawda.

    Norwegia jest panstwem socjalnym, ale krotko tylko chce to napisac, to taka Skandynawska Saudii Arabien.
    NIGDY bym nie pomyslal, ze w tej "milej" i "przytulej "Norwegii jest tak wielki zaMOrdyzm.
    Wolnosc slowa jest w tym kraju inaczej rozuMOwana, powiedzialbym tak, jak mniej wiecej w RaSSIji, albo nawet w Saudii Arabien.
    POdobnie tez jest w Szwecji.
    PS:
    Dla mnie jednak NAJWIEKSZYM SK.URWY.SYNSTWEM jest tu, na forum, pisanie wrogich komentarzy przez POlakow(czytaj: PRLowczykow), przeciwko ciezko pracujacym, uczciwym Polakom.
  • ~hmm
    (2014-09-16 02:51)
    Krajobrazy piekne, miasta i budynki nie bardzo.
  • ~mandragora
    (2014-09-15 22:30)
    przepiękne zdjęcia! szkoda tylko, że Norwegia faktycznie odstrasza cenami.
  • ~Magda
    (2014-09-16 00:45)
    Czy to prawda że Norwegom fiutki w nocy świecą bo jedzą dużo ryb bogatych w fosfor? Hm jak tak to fajnie takiego świecącego fiutka wchłonąć w ciemną otchłań.
  • ~Polak z Norwegii
    (2015-02-28 00:38)
    Bardzo ciekawe rozumowanie maja POtrzaskane Lby na tym forum.
    W takim razie ZABRONIC kategorycznie, zeby firmy, koncerny Norwegii, BRD, UK etc. nie korzystaly z mozliwosci prowadzenia swojej aktywnosci ekonomicznej na terenie Polski, gdzie maja 4x - 6x wieksze zyski wykorzystujac Polakow.
    W krajach Trzeciego Swiata te same firmy i koncerny OKRADAJA miejscowa ludnosc dla siebie, z co najmniej miedzy 20x - 30x korzyscia.
    Pytam sie tylko POrzaskanego, zawistnego Lba, CZY TO JEST OK??
    Jesli tak, to uzasadnij.
    Zawistny chorobliwie POtrzaskany Leb, nie zyczy nawet swojemu ziomalowi, zeby troszke skorzystal jako nagroda za jego odwage opuszczenia swojej-najczesciej -kochanej Ojczyzny Polski, za cieszka prace na obczyznie, gdzie poszedl nie ze swojej winy.
    Te POdle komentarze moga pisac wylacznie ludzie ZLEJ woli.
  • ~ewa koby
    (2014-09-17 01:42)
    uroczy zakatek swiata o aferze pani minister w laks oil ktora byla udzialowcem i wlascicielem wraz ze swoja rodzina ciekawa jestem do kogo malerzy statoil napewno do paru rencistow tylko oni mogi kupic akcje jaka dyskryminacja innych w narodzie i do blizniakow diany ross ktorych tatus glowny wlasciciel tragicznie zginol w gorach ewa koby
  • ~Momo
    (2014-09-16 00:13)
    bykem w Norwegii - rzekłbym, że jest co najwyżej drożej, a nie taniej i mówię to z doświadczenia, ponieważ kilka dni temu wróciłem z Norwegii, będąc tam przez 2 miesiące. W opisach nie widzę żadnych nieprawdziwych informacji. Jasne, nie jest to przewodnik, ani opis rodem z portalu podróżniczego, ale chyba nie tego spodziewali się czytelnicy dziennika.
  • ~bykem w Norwegii
    (2014-09-15 23:03)
    opisy zdjęć dają wrażenie, że pisał je uczeń szkoły podstawowej.
    W podanych tu informacjiach o Norwegii jest sporo nieprawdy /m.in. ceny/. Wcale nie jest tak strasznie drogo w Norwegii jak to przedstawiła pani Anna Sobańda. Z informacji turystycznej o Norwegii najlepiej jest skorzystać z portali podróżniczych niż z tej tu zamieszczonej.
  • ~Emeryt turysta
    (2014-09-15 15:56)
    Norwegia piękna , mam inną opinię.
  • ~a ja lubię nawet to piwo za dziesięć
    (2014-09-15 16:28)
    baksów...